Yıllık Burç Yorumları 2021

Yıllık Burç Yorumları 2021

Yıllık Burç Yorumları 2021 yılı burçlara neler getirecek?

Burcunuzun 2021 yılında hangi genel etkiler ile karşı karşıya kalacağını merak ediyor musunuz?

Yıllık Burç Yorumları 2021 – Koç Burcu

2020 yılı her burç için oldukça zor bir yıldı. Ancak Koç burçları için pozitif/negatif anlamda (bireysel haritalara göre değişkenlik gösterir) kader değiştiren bir yıl oldu. 2020 yılının en önemli transiti olan Satürn -Plüton- Jüpiter kavuşumu kariyer evleri olan 10. evden ve tepe noktalarından geçti. Bu geçiş Koç burçlarının 2020 odaklarını mesleki uğraşlar, hayat amaçlarının gerçekleştirilmesi, gelecek hedefleri, toplum önündeki imajları, sosyal statü ve kariyerlerini ilgilendiren konulara çevirmişti. Bir çok Koç burcu hayatını yeniden farklı bir şekilde yapılandırdı. Kimi terfi ederken, kimi soyadı değiştirdi.

2021 yılında ise Satürn Uranüs Karesi ve Satürn Jüpiter birlikteliği şekillendirecek yılı. Yılın bu önemli transitleri ise 11. evinizde gerçekleşiyor olacak. Bu ilerleyiş geçmişten bugüne taşıdığınız umutlarınız ve geleceğinizi şekillendiren hayallerinizde, hangi noktada olduğunuzla ilgili yüzleşmeler yaşamanızı sağlayacaktır.

Devamı için…

Yıllık Burç Yorumları 2021 – Boğa Burcu

2021 kader değiştiren bir yıl olacak. 2019-2020 yıllarında Boğalar hayatlarında çeşitli konularda büyüme ve değişiklikler yaşadılar. Uranüs’ün etkisi ile evlenenler, yeni bir hayata geçenler, maddi anlamda düşenler kalkanlar oldu. Bu değişimler sırasında motivasyon kaybedenler, hayat enerjisi düşenler, zaman zaman vazgeçenler, zaman zaman tüm 2020 şartlarına rağmen yükselen Boğalar oldu. Fakat 2021 Boğa burçlarının bir anlamda kaderini değiştirecek.

Yılın oyun değiştirenleri olan Satürn- Jüpiter Kova birlikteliği ve Uranüs- Satürn Kare açıları Boğa burçlarını doğrudan etkiliyor olacak. Yılın büyük bir çoğunluğunda 10. evde seyahat edecek olan Satürn ve Jüpiter, kariyer, mesleki uğraşlar, hayat amaçlarının gerçekleştirilmesi, gelecek hedefleri, sosyal statü ve toplum önündeki imajları konusunda istikrarlı kuvvetli bir büyümeye, kadersel pozitif bir değişime yön verecektir. Özellikle Boğa burçlarının belki de kendilerini en başarısız, en zayıf hissettikleri noktalarda yükselticek 2021 yılı.

Devamı için…

Yıllık Burç Yorumları 2021 – İkizler Burcu

İkizler burçları, 2020 yılı sizin için ciddi bir öğrenme, büyüme ve farkındalık yılı oldu. Çoğunuz yoruldunuz ve hayata dair ciddi dersler aldınız. Kiminiz kendi içinizde bir öğrenme süreci yaşarken kiminiz de gerçekten okullardan mezun oldunuz. 2020 zorlu ve İkizler burçları için mücadele gerektiren, sınavları olan bir yıldı.

Kimi İkizler burçları ortaklıklarını sonlandırdı, kimi İkizler burçları işten ayrıldı, kimisi eşten ayrıldı. Kimisi sevgilisinden… Hayal kırıklıkları da oldu, bırakma, koyverme, terk etme isteği de.

Bu söylediklerim bir yerlere gidiyorsa harika! Çünkü eğer sınavlarınızı verdiyseniz, daha bilge bir formunuza ulaştınız demektir. Hayata olan güveniniz artmış olmalı. Söylediklerim hiçbir yere gitmedi ve 2020 yılını daha sakin, mücadelesiz atlattıysanız, 2021 yılından alacağınız dersler var demektir. Bir çok İkizler burcunun hukuki sorunlarla, bilgisini kanıtlaması gereken konularla uğraşması gerekebilir.

Devamı için…

 

Yengeç Burcu – Yıllık Burç Yorumları 2021

2020 yılı Yengeç burçlarını ikiye böldü. Evlenip barklanıp, mutlu mesut olanlar ve 2020 olduğu gibi başlarına yıkılanlar. Evlenen barklanan, yeni ortaklıklar kurup büyüyen Yengeçler bir kenera, ki onlar da bence farkında olmadan çok fazla sorumluluk aldılar, diğer kısım nasılsınız? Siz Mart, Ekim ve Kasım aylarını nasıl atlattınız ya? Helal olsun! 2020’yi atlatan Yengeçler’e 2021 ne yapsın ki!

Bu yılın ana transiti olan Satürn Jüpiter Transiti ve Satürn Jüpiter Karesi dışında, yıl boyu size çok dokunan olmayacak. Bu yüzden 2021 nispeten olaysız, huzurlu ve kolay geçecek. Hatta 13 Mayıs- 28 Temmuz aralığında Jüpiter’in Balık burcunda olduğu zamanlarda mucizevi olaylar yaşayabilirsiniz. “Umut” etmenin, “hayal kurmanın” geride kalmadığını, sizin de hayallerinizin gerçek olabileceğini, yeniden hayata karşı umut besleyebileceğinizi, hayatın “standart” çizgisi olmadığını fark edebilirsiniz.

Devamı için…

 

Aslan Burcu 

Aslan Burçları 2020 yılını hiç de kolay geçirmedi. Kim geçirdi ki, seslerine cevaben, Aslan burcu en zorlananlardan biri oldu. Tüm düzen değişikliklerine, evden çalışma düzenlerine rağmen, yılın en çok çalışanlarından biriydi. Aynı zamanda yılın en çok hasta olanlarından biri. Korona, Türkiye’de en fazla Aslan burçlarını bile vurmuş olabilir. Zor bir yıldı!

2021 yılının Aslan burçlarına teması ise bambaşka.

2021 yılında bekar Aslan burcu bırakmayalım diyorum, ne dersiniz? 2021 yılında Aslan burçlarının en kuvvetli ve şanslı teması evlilikler ve ortaklı ilişkiler üzerine. Eğer bekar bir Aslan burcu iseniz, ister sevgiliniz olsun ister olmasın, 2021 yılı evlenmeniz için tüm fırsatları ayağınıza kadar getirecektir. Sadece 2021 yılı değil; 2023 Mart’a kadar bu etki devam ediyor olacak. Sadece evlilik, partnerlik, ortaklık değil 2023 Mart’a kadar hayatınızı yeniden kuvvetli ve istikrarlı bir şekilde yapılandırabilirsiniz.

Devamı için…

 

Başak Burcu 

Kızmak darılmak yok, bizi tepeleyen 2020, size o kadar da kötü davranmadı. Neredeyse bu hengamenin en karlıları Başak burçları oldu. Kimileri hobilerini işe çevirdi, kimileri kendine yatırım yaptı, kimileri de aşkı buldu. Taşınanlar, maddi sıkıntılarını dindirenler de oldu.

2021 ise tam bir rutin silme yılı olacak. Ben onu yapmam, ben asla şunu giymem, asla küpe takmam, asla saç boyatmam, öyle bir şey giymem vs. diyen Başak burçları, o devir kapandı. İçinizden yeni bir siz çıkacak. Size 2021 için Sertab Erener’den “Kendime Yeni Bir Ben Lazım” şarkısını gönderiyorum. 🙂

Beden farkındalığınız artıyor. Kimi Başaklar rejime, kimileri estetik operasyonlara, kimileri ise yeni bir imaja doğru yol alacak. Üzerinizden ölü toprağını atıyorsunuz!

Devamı için…

 

Yıllık Burç Yorumları 2021 – Terazi Burcu

Sadece 2020 değil, 2019 da Terazi burçları için çok zor geçmişti. Uzun süredir üstlerinde fil oturuyor desem yeri. Güzel şeyler olmadı mı, yüzleri gülmedi mi? Tabi ki; her gün kötü geçmedi. Ancak benim anlattığım o fili ancak Teraziler anlar.

2019 yılında başlayan, 4. Evinizdeki Satürn’ün Oğlak burcundaki seyri, 2020 yılında da aynı evde devam etti. Aileniz, eviniz, yuvanız, yaşam alanınız konusunda sizi oldukça zorlamış olan Satürn sebebi ile, aile içi meseleler, hane içindeki sorunlar konusunda sınavlardan geçtiniz. Kimilerine evleri battı ama değiştiremediler.

Yılın Terazi burçları için teması ise AŞK! Çıkarın konfetileri patlatalım!

Devamı için…

 

Yıllık Burç Yorumları 2021 – Akrep Burcu

Canııım Akreplerrrrr! Nasıl kayırıyorum, nasıl seviyorum belli değil! Beni takip eden herkes tarafsız bir Astrolog olmadığımı biliyor zaten. Biz bize, utanacak bir şeyim yok. 🙂

Serenatım sonrası belirtmek isterim ki; 2020 sizi içinize kapadı. Hepimizi sosyallikten kopardı ama size başka bir hal geldi. Küstünüz yaw dünyaya. Maddi anlamda da Akrep burcu için zorlayıcı bir yıl oldu. Çoğu Akrep zaman zaman kriz noktasına geldi. Olsundu. Neden? Çünkü hepinizin bildiği gibi Akrep’i öldürmeyen güçlendirir. Küllerinden falan doğdurur.

Tüm sevgime rağmen 2021 de Akrepleri biraz yorabilir baştan söyleyeyim. Ancak 2020’yi atlattığınıza göre “Size hiç bir şey olmaz!”.

Yıllık Burç Yorumları 2021 – Yay Burcu

2020 Yay burçlarını en fazla maddi anlamda zorladı. Takip edenler bilir; bu etki yeni değildi. 2018’den beri dalgalanarak da olsa maddi sıkıntılarınız oluyordu. İstediğiniz hacme bir türlü ulaşamamıştınız. Satürn’ün Kova burcuna geçmesi ile beraber, yani 21 Aralık’tan beri bu etki azalmaya başladı. Tamamen geçti diyemem ama yılın ikinci yarısına kadar tamamen geçmiş olacak. Bu da yılın ikinci yarısından itibaren gelir konusunda yükselişe geçeceksiniz demek.

2020 yılının iz bırakacağı burçlardan biri de Yay burcu. Tutulmalar yani Ay düğümleri İkizler – Yay hattına geçiyor. Güney Ay Düğümünün burcunuzda ilerleyecek olması geçmişte hayatınızda iz bırakan olayların tekrarını yaşamanıza, tesadüf gibi görünen ancak aslında hiç öyle olmayan kadersel olaylar zincirileri ile karşılaşmanıza, aslında bir bakıma geçmiş karmanızı tamamlamanıza sebep olacaktır.

2021 yılı sizi uzun süredir görmediğiniz ama sizin hayatınızda iz bırakmış bir çok insanla sizi yeniden buluşturabilir.

Devamı için…

 

Oğlak Burcu – Yıllık Burç Yorumları 2021

İşte şimdi tam da o ballık börek kısmın başındayız!!! 2021 yılı Oğlakların hayatında hediyeleri toplama yılı. Umutsuzluk, korkular, kaygılar, hepsi bitti! Zaten geçen yılın o canavar kombinasyonunu başka hiç bir burç atlatamazdı. Her neyse boş verin canavarı. Biz hediyelere bakalım.

Hediye ne olur Yase?

Daha çok ne zorladıysa geçtiğimiz 3 yıl, hediyeler genelde o temadan gelir. Ama terfi olur ama aşk olur ama iyileşme olur. Her şey mümkün! Hepsi birden olur. O üzerinizdeki koca fil, artık başkasının fili.

Devamı için…

 

Kova Burcu – Yıllık Burç Yorumları 2021

2019-2020 yılları, efendim Oğlakları bitirmiş, Boğaları ezmiş, Yengeçlerin üzerinden geçmiş, Teraziler koyvermiş… Balıklar ağlamaktan şişmiş falan… Ya bir bırakın Allah aşkına! Bir yanda Uranüs burç değiştirdi. Diğer yandan Satürn 500 yılın en kaotik transitini yaşadı. Bunların ikisi de Kova burcunun yöneticisi. Herkese bir olan Kova’yı on salladı. Ancak Kova dediğin kuyruk hep dik bir burç olduğu için, bir de sanki Kova burçlarına hiç bir şey olmazmış gibi gözüktüğü için, ses çıkmadı. Olanı biteni biliyorsunuz. Resmen Yüksek Lisans, Master falan yaptı geçtiğimiz iki yılda Kova burçları. Hem de tezli. 🙂

Ben de bir Kova burcu olarak, biliyorum ki; ağlamadık sızlamadık. Bir şekilde yeni bir zamanın geldiğini bilerek akışa bıraktık kendimizi.

Fakat dostlar; acayip bir dönem bekliyor bizi. Kapılarını da 2021 ile beraber açtık.

“Ne getirir Yase?” derseniz, çok zor soru derim! Kova’nın Kova’ya ne getireceği hiç belli olmaz. Doğruya doğru. Kendiniz gibi düşünün. Mucizeleri de taşıdığımız oluyor, yakıp yıkmaları da. Bir yanımız kocaman kolektif, diğer yanımız yıldırım. Çarpıyoruz adamı! Ancak tüm hayatımızı yeniden yapılandıracağız. Bu dediğim 3 senelik bir süreç. En güzel kısmı ise 2021.

Devamı için…

 

Balık Burcu – Yıllık Burç Yorumları 2021

2020 zor bir yıldı. Herkes için. Açıkcası Balık burcu 2020’yi, diğer burçlara nispeten kolay atlattı. Hayallerinizle yüzmeşmeler yaşadığınız kısımlarda içinize kapanmış, istemediğiniz şekilde hayatı yeniden sorgulamış olabilirsiniz. Yüzleşmeler Balık burçlarını yorar. Hayatın gerçeklikleri sizin güzel dünyanızı kirletir. En zorlayan kısım budur.

2021’e baktığımızda da Balık burçları için çok cafcaflı cümleler sarfetmek zor. Umutsuz bir yıl kesinlikle değil. Ancak bir anlamda Balık burçlarının TEMİZLİK senesi! Hayatınızda istemediğiniz, sevmediğiniz eşyaları, insanları, hatırlamak istemediğiniz hatıraları… Aklınıza ne gelirse… Geleceğe taşımak istemediğiniz her konuyu temizleme seneniz. Basit bir ev temizliğini düşünün, sonrasında ayakları uzatmak çok keyifli olacak olsa da, genel mahiyeti yorucu olur. 2021 yılı da Balık burçları için genel anlamda böyle bir yıl.

Devamı için…

 

Paylaş

More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları 5 Mayıs 2020
Günlük Burç Yorumları 5 Mayıs 2020 / Günün Enerjisi : Ay Terazi...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir