İkizler Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

İkizler Burcu Yıllık Burç Yorumu - 2021

İkizler Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

2021 yılında İkizler Burçlarını Neler Bekliyor?

İkizler burçları, 2020 yılı sizin için ciddi bir öğrenme, büyüme ve farkındalık yılı oldu. Çoğunuz yoruldunuz ve hayata dair ciddi dersler aldınız. Kiminiz kendi içinizde bir öğrenme süreci yaşarken kiminiz de gerçekten okullardan mezun oldunuz. 2020 zorlu ve İkizler burçları için mücadele gerektiren, sınavları olan bir yıldı.

Kimi İkizler burçları ortaklıklarını sonlandırdı, kimi İkizler burçları işten ayrıldı, kimisi eşten ayrıldı. Kimisi sevgilisinden… Hayal kırıklıkları da oldu, bırakma, koyverme, terk etme isteği de.

Bu söylediklerim bir yerlere gidiyorsa harika! Çünkü eğer sınavlarınızı verdiyseniz, daha bilge bir formunuza ulaştınız demektir. Hayata olan güveniniz artmış olmalı. Söylediklerim hiçbir yere gitmedi ve 2020 yılını daha sakin, mücadelesiz atlattıysanız, 2021 yılından alacağınız dersler var demektir. Bir çok İkizler burcunun hukuki sorunlarla, bilgisini kanıtlaması gereken konularla uğraşması gerekebilir.

İkizler burçları 2021 yılında hangi konularda şanslı?

2021 yılında Ay Düğümleri İkizler- Yay Aksına geçti. Kuzey Ay Düğümü dediğimiz Karma (Kader) Gelecek noktası İkizler burçlarının birinci evinde hareket edecek. Doğal olarak yılın Tutulmaları da en çok burcunuzu etkiliyor olacak. Dolayısı ile 2021 İkizler burçlarının geleceği belirleyecekleri, yollarını çizecekleri, önlerindeki engelleri kaldıracakları bir yıl olacak.

31 Mayıs – 22 Haziran döneminde İkizler burcunda gerileyecek olan Merkür, geçmişte kaçırılan fırsatları ayağınıza getirecek. Hezeyan yaşadığınız konularda ikinci bir şans yakalayacaksınız.

13 Mayıs- 28 Temmuz arasında kariyer evinizde olacak Jüpiter, emek verdiğiniz konularda artık ekmek yemenizi, meyve toplamanızı sağlayacak. Uzun süredir kariyeri gülmeyen İkizler burçları bu ilahi dokunuşun tadını çıkaracak. İmajı zedelenenler imajlarını tazeleme fırsatı bulacak.

Hobisini mesleğe çevirmek isteyen İkizler burçları için de 2021 biçilmiş kaftan. Yine işini, hayatını, okulunu yurt dışına taşımak isteyen tüm İkizler burçlarının bu yıl fırsat kapıları açık olacak.

İkizler Burcu ve Aşk – İkizler Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Öncelikle evliliklere dikkat etmek gerekiyor. Hem güçlenme ve büyüme, hem de bir macera hevesi ile bir çuval inciri berbat etme potansiyeli aynı anda heybenizde. Hangisini seçeceğiniz size kalmış. Diğer taraftan uzun süredir , evliliklerinde veya ortaklı ilişkilerinde hakkı yenen İkizler burçlarının da devran döngüsü. Ne çektinizse, çektiren karşılığını bulacak. İlahi adalet devreye girecek.

Birliktelikleri olan İkizler burçları için özellikle 2020 Kasım-Aralıkta tanışılmış kişiler evlilik adayı. Yine geçmişte yaşanmış ama biten ilişkilerde yeniden başlama ve evliliğe yürüme potansiyeli yüksek.

Tamamen bekar İkizler burçları için 2021 Haziran ayında hayatlarına girecek kişi çok önemli. Bu kişi de yine evlilik potansiyeli taşımakta.

Erkek İkizler burçları için 3 Mart – 23 Nisan tarihleri arası adım atmaya en uygun zamanlar. 8 Mayıs- 2 Haziran arası ise, kadın erkek İkizler olmanız fark etmeksizin herkesin sizi fark etme zamanı! Spot ışıkları tepenizde olacak.

İkizler Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • 31 Mayıs- 22 Haziran İkizler Burcunda Merkür Gerilemesi – Hayatta 2. bir şans
  • 10 Haziran İkizler Burcunda Güneş Tutulması – Işıkların üzerinizde olması! Sahneye hazır olun!
  • 9 Ocak, 21 Ocak, 26 Ocak, 27 Ocak, 7 Şubat, 26 Şubat, 9 Nisan, 11 Nisan, 23 Eylül Kadersel günler. Geleceği oluşturuyorsunuz, dikkat edin.
  • 3 Mart- 23 Nisan Mars İkizler burcunda – Harekete geçmek için güçlü zamanlar
  • 18 Aralık İkizler burcunda Dolunay- Yeni yaşın kontrol noktası

 

→ 2021 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm İkizler Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

İkizler Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

 

Paylaş

More from Yasemin Orman
Aslan Burcunda Yeni Ay 2020 – 19 Ağustos 2020
"Her şeyi, açtım ellerimi yukarıdan bekledim, pat oldu." yeni ayı değil bu....
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir