2021 Yılında Evlenecek Burçlar !

2021 Yılında Evlenecek Burçlar

2021 Yılında Evlenecek En Şanslı Burçlar Hangileri ? Yine yeni bir yılın en önemli sorularından. Burçların kariyer, para, sağlık, ilişkiler kadar merak ettiği bir konu evlilik! Burçlar ve aşk konusunun bir devamı; burçlar ve evlilik. Peki bu yıl hangi burçlar evlenecek ? Evlilik konusunda en şanslı burçlar hangileri ?

2021 Yılında Evlenecek Burçlar – Aslan Burcu

2021 yılında Aslan burçlarının en kuvvetli ve şanslı teması evlilikler ve ortaklı ilişkiler üzerine. Eğer bekar bir Aslan burcu iseniz, ister sevgiliniz olsun ister olmasın, 2021 yılı evlenmeniz için tüm fırsatları ayağınıza kadar getirecektir. Sadece 2021 yılı değil; 2023 Mart’a kadar bu etki devam ediyor olacak. Sadece evlilik, partnerlik, ortaklık değil 2023 Mart’a kadar hayatınızı yeniden kuvvetli ve istikrarlı bir şekilde yapılandırabilirsiniz.

Yılın Güneş ve Ay Tutulması zamanları yeni bir partneri hayatınıza çekebileceği gibi, bebek sahibi olmanızı da sağlayabilir.

31 Ocak – 21 Şubat tarihleri arasında Kova burcunda gerileyecek olan Merkür, Aslan burçlarına geçmişteki partnerlerini geri döndürebileceği gibi, Aslan burçlarını da geçmişteki bir partnerlerine döndürebilir.

2021 Yılında Aslan Burcu ve Aşk 

Başak Burcu

Geçen sene aşkın yeterince tadını çıkardığınızı düşünüyorum. Hala bekarsanız, “neden bahsediyor bu kadın, yalnızlığın kitabını yazdım!” diyorsanız da sorun yok. Bu yıl da şansınız devam ediyor. Özellikle 1984 doğumlu Başak burçları için aşkın açamayacağı kapı yok! Tutulmalar kariyer basamaklarını çıkartırken özellikle Jüpiter’in Balık burcunda olacağı 13 Mayıs- 28 Temmuz dönemi sizi evlendirebilir.

9 Aralık 2021 – 30 Ocak 2022 aralığında Oğlak Burcunda gerçekleşecek Venüs gerilemesi eski aşkları geri döndürebilir. Tabii sizi de eski aşıklara döndürebilir.

2021 yılında Başak Burçlarını Neler Bekliyor?

 

2021 Yılında Evlenecek Burçlar – Akrep Burcu

Yılın teması Aşktan ziyade evlilik. Akrepleri 2019’da evlendirmeye başlamıştık. Uranüs’ün seyahati boyunca da evlilik etkisi devam ediyor olacak. Yani sadece 2021’e özel değil, 2026’ya kadar yaşı, gönlü müsait tüm Akrepleri evlendiriyoruz.

Bekar Akrep burçları içinse, Jüpiter’in Balık burcunda ilerleyeceği 13 Mayıs- 28 Temmuz arasındaki zamanlar oldukça kısmetli. Bu dönemde yakınlaşacağınız kişilerle ilişkinizi bir adım sonraya taşımak isteyebilirsiniz.

Venüs’ün burcunuzda olacağı 10 Eylül- 7 Ekim arası ve Mars’ın burcunuzda olacağı 30 Ekim – 13 Aralık arası da ilişkiler, aşk, özgüven anlamında destek gördüğünüz zamanlar olacak.

2021 Yılında Evlenecek Burçlar – Yay Burcu

Yay Burcu için 2021 yılı  Karmik bir yıl.

Eğitimler, geziler, tatiller ve Evlilik en şanslı olduğu konular.

“EVLİLİK”. Her Yay burcu bu konuyu şans kabul eder mi bilemiyorum. Zira Yay burçları da özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Özellikle 26 Mayıs ve 4 Aralık çevresi kadersel bir partneri hayat arkadaşınız haline getirebilir. Tarih fark etmeksizin, ilişkisi olan bütün Yay burçları bu yıl evlilik potansiyeli taşıyor.

Yay Burcu Yıllık Burç Yorumu için tıklayabilirsiniz.

 

Yıllık Burç Yorumları için buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

More from Yasemin Orman
27 Ocak Yeni Ay Ritüeli ve Yeni Başlangıçlar Meditasyonu
28 Ocak'ta doğacak olan Yeni Ay Kova burcunda gerçekleşecek. Bu sebeple hem...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir