Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumu - 2021

Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

2021 yılında Aslan Burçlarını Neler Bekliyor?

Aslan Burçları 2020 yılını hiç de kolay geçirmedi. Kim geçirdi ki, seslerine cevaben, Aslan burcu en zorlananlardan biri oldu. Tüm düzen değişikliklerine, evden çalışma düzenlerine rağmen, yılın en çok çalışanlarından biriydi. Aynı zamanda yılın en çok hasta olanlarından biri. Korona, Türkiye’de en fazla Aslan burçlarını bile vurmuş olabilir. Zor bir yıldı!

2021 yılının Aslan burçlarına teması ise bambaşka.

2021 yılında bekar Aslan burcu bırakmayalım diyorum, ne dersiniz? 2021 yılında Aslan burçlarının en kuvvetli ve şanslı teması evlilikler ve ortaklı ilişkiler üzerine. Eğer bekar bir Aslan burcu iseniz, ister sevgiliniz olsun ister olmasın, 2021 yılı evlenmeniz için tüm fırsatları ayağınıza kadar getirecektir. Sadece 2021 yılı değil; 2023 Mart’a kadar bu etki devam ediyor olacak. Sadece evlilik, partnerlik, ortaklık değil 2023 Mart’a kadar hayatınızı yeniden kuvvetli ve istikrarlı bir şekilde yapılandırabilirsiniz.

Aslan burçları 2021 yılında hangi konularda şanslı?

Evlilik, yeni ortaklık, partnerle bir eve çıkma, ortaklı bir iş kurma en şanslı olduğunuz konular. Ancak bunlar kadar Jüpiter’in Balık burcunda olacağı 13 Mayıs- 28 Temmuz sürecinde, piyango, miras, başkalarının kaynakları, eşin kaynakları konusunda da şanslı olacaksınız.

Kariyer evinizden geçen Uranüs de yılın önemli bir oyuncusu. Kariyeriniz konusunda oldukça kısıtlanabileceğiniz zamanlar var 2021 yılında. Fakat her zorunlu çalışma ve ekstra efor zamanının ardından olduğu gibi, bu dönemlerin ardından da güzel hediyeler almanız söz konusu olacaktır. 17 Şubat, 14 Haziran, 24 Aralık ve çevresi zorlarken, ardından gelecek dönemler bir o kadar başarı brovürünü omuzlarınıza taktığınız zamanlar olacaktır.

Şehir değiştirme, ev değiştirme, iş değiştirme 2021 oyununun mecburi bir parçası olabilir.

2021 yılını bir güncelleme yılı olarak düşünebilirsiniz. Gelecekteki versiyonunuza bir hazırlık yılı olacaktır.

Yılın en önemli oyuncusu Kova burcu. Ancak sizin karşıt burcunuz olduğundan, siz de 2021 yılında en çok hayatı değişen burçlardan bir tanesi olacaksınız.

Aslan Burcu ve Aşk – Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Aşk Aslan burçlarının her zaman önemli temasıdır. İkizler- Yay aksına taşınan Ay düğümleri Aslan burçlarının Aşk ve çocuklar ile ilgili konularını yıl boyunca sıcak tutacaktır.

Yılın Güneş ve Ay Tutulması zamanları yeni bir partneri hayatınıza çekebileceği gibi, bebek sahibi olmanızı da sağlayabilir.

31 Ocak – 21 Şubat tarihleri arasında Kova burcunda gerileyecek olan Merkür, Aslan burçlarına geçmişteki partnerlerini geri döndürebileceği gibi, Aslan burçlarını da geçmişteki bir partnerlerine döndürebilir.

27 Haziran- 21 Temmuz arasında burcunuzda ilerleyecek olan Venüs, her zamankinden daha fazla dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır. Zaten dikkat çeken bir yapınız var. Bu tarihler sizi içten dışa ışıl ışıl yapacaktır.

Yılın uyarısı ise başkalarına karşı çok açık görüşlü ve özgürlükçü olurken kendinize sansür uygulamamanız konusunda. Özgür olmak isterken kendinizi tek bir konuya, tek bir noktaya hapsetmeyin.

Aslan Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • 31 Ocak- 21 Şubat Kova burcunda Merkür gerilemesi- Eski sevgililer, eski tamamlanmamış işler konusunda 2. bir şans
  • Tutulma zamanları- yeni ilişkiler ve çocuk sahibi olmayı destekleyen zamanlar
  • 28 Ocak AslanBurcunda Dolunay – Geçen senenin kontrol noktası
  • 11 Haziran- 29 Temmuz Mars Aslan burcunda – Adım atmak için güçlü zamanlar
  • 8 Ağustos Aslan Burcunda Yeni Ay – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 27 Haziran – 21 Temmuz Venüs Aslan burcunda – Öne çıkma zamanları

→ 2021 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Koç Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Paylaş

More from Yasemin Orman
Boğa Burcu Erkeği ve Kadını Cinsellik
Boğa Burcu ve Cinsellik, ayrılmaması gereken bir bütün. Zodyak'ın dünyeviliği en fazla...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir