Kova Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Kova Burcu Yıllık Burç Yorumu - 2021

Kova Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

2021 yılında Kova Burçlarını Neler Bekliyor?

2019-2020 yılları, efendim Oğlakları bitirmiş, Boğaları ezmiş, Yengeçlerin üzerinden geçmiş, Teraziler koyvermiş… Balıklar ağlamaktan şişmiş falan… Ya bir bırakın Allah aşkına! Bir yanda Uranüs burç değiştirdi. Diğer yandan Satürn 500 yılın en kaotik transitini yaşadı. Bunların ikisi de Kova burcunun yöneticisi. Herkese bir olan Kova’yı on salladı. Ancak Kova dediğin kuyruk hep dik bir burç olduğu için, bir de sanki Kova burçlarına hiç bir şey olmazmış gibi gözüktüğü için, ses çıkmadı. Olanı biteni biliyorsunuz. Resmen Yüksek Lisans, Master falan yaptı geçtiğimiz iki yılda Kova burçları. Hem de tezli. 🙂

Ben de bir Kova burcu olarak, biliyorum ki; ağlamadık sızlamadık. Bir şekilde yeni bir zamanın geldiğini bilerek akışa bıraktık kendimizi.

Fakat dostlar; acayip bir dönem bekliyor bizi. Kapılarını da 2021 ile beraber açtık.

“Ne getirir Yase?” derseniz, çok zor soru derim! Kova’nın Kova’ya ne getireceği hiç belli olmaz. Doğruya doğru. Kendiniz gibi düşünün. Mucizeleri de taşıdığımız oluyor, yakıp yıkmaları da. Bir yanımız kocaman kolektif, diğer yanımız yıldırım. Çarpıyoruz adamı! Ancak tüm hayatımızı yeniden yapılandıracağız. Bu dediğim 3 senelik bir süreç. En güzel kısmı ise 2021.

Kova burçları 2021 yılında hangi konularda şanslı?

Jüpiter hangi burçta ise biz Astrologlar otomatik olarak o burca, yılın en şanslı burcu deriz. Çünkü Jüpiter bolluk bereket gezegenidir ve dokunduğu burcu hem maddi hem manevi anlamda büyütür.

Bir kere yılın en şanslı burcu Kova. Değişmez gerçek. O zaman ortalama 12 yılda bir gelen bu şansı iyi değerlendirmeliyiz. 2021 Kovalar için yavaş ilerleyecek “uğurlu” bir yıl. Üstelik de her alanda! Bireysel haritalara göre değişkenlik gösterecek olsa da aşk olur, evlilik olur, çocuk olur, kariyer olur, okul olur, maddiyat olur, yer değiştirme olur, ev alma olur… Geriye gitme beklemem. İstikrarlı büyüme beklerim. Tatsız olaylar da yaşanabilir fakat güzel sürprizler de şarttır.

Tavsiyem şudur; kendinize güvenin, cesur olun, aklınızı başınıza devşirin! 20 yıllık bir döngü başlatıyorsunuz ve yanınızda 12 yılda bir gelen uğurlu bir boncuk var!

2022 maddi anlamda Kova burçlarını çok büyütecek bir yıl. Bunun demosunu 2021 yılında Jüpiter’in Balık burcunda olacağı 13 Mayıs- 28 Temmuz aralığında yaşayacaksınız.

Kova Burcu ve Aşk – Kova Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

AŞK çok net bir kavram bu sene! Yılın tutulmaları aşk evinizde yaşanacak. Kuzey Ay Düğümü aşk evinizde seyahat ediyor. Yani kadersel, geleceği birlikte yaşayacağınız, belki de birlikte yaşlanacağınız bir insan hayatınıza girecek demektir.

Evli Kova burçları için çocuk yılı. İlla kader ağlarını bir örer. Örmeye çalışır. Özellikle tutulma zamanları, nicedir bekleyenler için çok kıymetli.

31 Ocak – 21 Şubat aralığında burcunuzda gerileyecek olan Merkür, hem hayatta kaçırdığınız bazı fırsatları hem de eski sevgilileri, eşleri ayağınıza kadar getirecektir. Siz de eski sevgililere dönebilirsiniz diyeceğim de; burnunuz düşse yerden almazsınız. 🙂

Ufak bir not; Uranüs üzerine. 2019-2020 yılı Kova burçlarına yer değiştirtti, ev değiştirtti. Kimi Kova burçlarının ailesel problemleri oldu. Burada evli Kova burçlarının Satürn-Uranüs Kare zamanlarına dikkat etmeleri gerekir. Aile bütünlüğünün bozulmaması adına tüm Kovaların, aynı dönemde aileleri ile ilişkilerine de dikkat etmeleri gerekir.

Kova Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • 31 Ocak – 21 Şubat Kova Burcunda Merkür Gerilemesi – Hayata dair ikinci bir şans
  • 9,10,17 Ocak, 26 Şubat, 6 Nisan, 5 Mayıs, 18 Ağustos, 17 Kasım, 24 Aralık – Jüpiter Açılanmaları – büyümeye yönelik ipuçları
  • 20,21 Ocak, 9 Şubat, 17 Şubat, 23 Mayıs, 14 Haziran, 24 Haziran, 26 Kasım, 24 Aralık – kısıtlanma hissedeceğiniz tarihler
  • 17 Şubat, 14 Haziran, 24 Aralık Satürn Uranüs Karesi- (ve çevresi) Büyümeye, sınırların çizilmesine veya yıkılmasına zorlama. Değişim fırtınası.
  • 11 Şubat Kova Burcu Yeni Ayı – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 23 Temmuz Kova Burcunda Dolunay – Yeni yaşın kontrol noktası
  • 22 Ağustos Kova Burcunda Dolunay – Bir daha kontrol et! Çünkü 20 yıllık bir serüven 🙂

→ 2021 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Kova Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Kova Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Paylaş

More from Yasemin Orman
Oğlak Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu
Oğlak Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu 2022 yılında Oğlak Burçlarını Neler Bekliyor?...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir