Başak Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Başak Burcu Yıllık Burç Yorumu - 2021

Başak Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

2021 yılında Başak Burçlarını Neler Bekliyor?

Kızmak darılmak yok, bizi tepeleyen 2020, size o kadar da kötü davranmadı. Neredeyse bu hengamenin en karlıları Başak burçları oldu. Kimileri hobilerini işe çevirdi, kimileri kendine yatırım yaptı, kimileri de aşkı buldu. Taşınanlar, maddi sıkıntılarını dindirenler de oldu.

2021 ise tam bir rutin silme yılı olacak. Ben onu yapmam, ben asla şunu giymem, asla küpe takmam, asla saç boyatmam, öyle bir şey giymem vs. diyen Başak burçları, o devir kapandı. İçinizden yeni bir siz çıkacak. Size 2021 için Sertab Erener’den “Kendime Yeni Bir Ben Lazım” şarkısını gönderiyorum. 🙂

Beden farkındalığınız artıyor. Kimi Başaklar rejime, kimileri estetik operasyonlara, kimileri ise yeni bir imaja doğru yol alacak. Üzerinizden ölü toprağını atıyorsunuz!

Başak burçları 2021 yılında hangi konularda şanslı?

Bana sorarsanız bu yıl en çok Başak burçlarının kariyer konusunda büyüdüğünü, gelecekleri için adım attığını ve yürüdüğünü göreceğiz. Sadece dikeyde değil, yatayda da ciddi kariyer geçişleri olmasını beklerim. 2021 yılı Başak burçları için ciddi anlamda bir yapılanma süreci. Üstelik de bu yapılanma süreci en çok Başak burçlarını mutlu ederdi. Özellike yılın ikinci yarısından sonra yatayda geçişler yapan Başak burcu sayısı artar.

2021 kariyeriniz anlamında Karmik bir sene. Bu sebeple karşınıza çıkan her fırsatı ve sürekli kapanan her çeşmeyi dikkate almalı, mesajları iyi incelemelisiniz.

Düzen- asla titizlik/temizlik değil- sizin işiniz. Olanın en iyisini , en işe yarayanını seçme sizin işiniz ve bu yıl en iyisine yükselme, en iyisi elde etme konusunda en şanslı burç sizsiniz.

Diğer bir şanslı konu ise sağlık! Sağlıkları ile ilgili sorun yaşayan, kronik veya yeni sağlık sıkıntıları olan Başak burçlarına 2021 şifa dağıtıyor olacak. Diyelim ki hastalandınız. Sorun yok. Şifacınız 2021’de gökyüzünde olacak.

Başak Burcu ve Aşk – Başak Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Geçen sene aşkın yeterince tadını çıkardığınızı düşünüyorum. Hala bekarsanız, “neden bahşediyor bu kadın, yalnızlığın kitabını yazdım!” diyorsanız da sorun yok. Bu yıl da şansınız devam ediyor. Özellikle 1984 doğumlu Başak burçları için aşkın açamayacağı kapı yok! Tutulmalar kariyer basamaklarını çıkartırken özellikle Jüpiter’in Balık burcunda olacağı 13 Mayıs- 28 Temmuz dönemi sizi evlendirebilir.

9 Aralık 2021 – 30 Ocak 2022 aralığında Oğlak Burcunda gerçekleşecek Venüs gerilemesi eski aşkları geri döndürebilir. Tabii sizi de eski aşıklara döndürebilir.

Venüs’ün burcunuzda olacağı 21 Temmuz- 16 Ağustos aralığında dikkatleri üzerinize çekiyor olacaksınız. 29 Temmuz – 14 Eylül tarihleri arasında tanışacağınız kişiler de sizin için oldukça önemli olacaklar.

Başak Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • 13 Mayıs- 28 Temmuz Jüpiter’in Balık burcunda olduğu zamanlar- Aşk- Evlilik temaları
  • 6 Eylül Başak Burcu Yeni Ayı – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 29 Temmuz – 14 Eylül Mars Başak burcunda- adım atma zamanı
  • Güneş ve Ay Tutulma zamanları- kariyer basamaklarını çıkma veya kadersel değişimler.

→ 2021 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Başak Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Başak Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Paylaş

More from Yasemin Orman
2020 Yılında Evlenecek Burçlar !
2020 Yılında Evlenecek Burçlar Hangileri ? Yine yeni bir yılın en önemli...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir