Koç Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Koç Burcu Yıllık Burç Yorumu - 2021

Koç Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

2021 yılında Koç Burçlarını Neler Bekliyor?

2020 yılı her burç için oldukça zor bir yıldı. Ancak Koç burçları için pozitif/negatif anlamda (bireysel haritalara göre değişkenlik gösterir) kader değiştiren bir yıl oldu. 2020 yılının en önemli transiti olan Satürn -Plüton- Jüpiter kavuşumu kariyer evleri olan 10. evden ve tepe noktalarından geçti. Bu geçiş Koç burçlarının 2020 odaklarını mesleki uğraşlar, hayat amaçlarının gerçekleştirilmesi, gelecek hedefleri, toplum önündeki imajları, sosyal statü ve kariyerlerini ilgilendiren konulara çevirmişti. Bir çok Koç burcu hayatını yeniden farklı bir şekilde yapılandırdı. Kimi terfi ederken, kimi soyadı değiştirdi.

2021 yılında ise Satürn Uranüs Karesi ve Satürn Jüpiter birlikteliği şekillendirecek yılı. Yılın bu önemli transitleri ise 11. evinizde gerçekleşiyor olacak. Bu ilerleyiş geçmişten bugüne taşıdığınız umutlarınız ve geleceğinizi şekillendiren hayallerinizde, hangi noktada olduğunuzla ilgili yüzleşmeler yaşamanızı sağlayacaktır.

2021 yılı umutlarınızın ve beklentilerinizin karşılığını alıp alamayacağınızın cevabını verecek. Bu sebeple yıl boyu gelen mesajlara, yaşanan olaylara özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Hayattaki önceliklerinizin ne olduğunu, yıl boyunca sık sık sorgulamak zorunda kalacaksınız. Örneğin kariyer hayatını tamamen bırakmak isteyen, yeni bir kariyere girişmek isteyen, kendi işini kurmak veya dünya turuna çıkmak isteyen Koç burçları olabilir. Tecrübe ettiğiniz hayatın dışında, çok daha farklı bir hayatınız olabileceğine olan inancınız artabilir. Ancak bu konuları deneyimlemekle ilgili sıkıntılar da yaşayabilirsiniz. Örneğin; işi bırakmak istersiniz; bir anda terfi ettirilir ve kıdeminize layık bir prim alırsınız. Dünya turuna çıkmak istersiniz, vizeniz çıkmaz gibi… Bunun sebebi, sorgulama sürecinde ne kadar dürüst olduğunuzu anlamanızı sağlamaktır.

Koç burçları 2021 yılında hangi konularda şanslı?

Koç Burçları, tüm gökyüzü kısıtlanmalarına rağmen 2021 yılı boyunca, hayalleri, umut ettikleri konular, gerçek istekleri ve arkadaşlıkları konusunda çok şanslılar.

2019’un sonundan bari maddi anlamda çalkalanan, düzen değiştirmek zorunda kalan Koç burçları, 2021 yılında istikrarlı şekilde geleceğe yönelik büyüyecekler. Özellikle 17 Şubat, 14 Haziran, 24 Aralık ve çevresi bu büyümenin tohumlarının atılacağı zamanlar olacaktır.

13 Mayıs- 28 Temmuz aralığında Balık burcunda 12. evinizde hareket edecek olan Jüpiter, size Meleklerin eli dediğimiz bir destek verecek, hayatınızın her temasında başınıza ne gelirse gelsin sizi koruyacak ve size destek olacaktır.

2021 yılı, 2020 yılının Koç burçlarından aldıklarını onlara geri verecektir.

Koç Burcu ve Aşk – Koç Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Bir çok Koç burcu 2019-2020 yıllarında evlendi veya ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşıdı. Evli olanlar ilişkilerini çocukla taçlandırdı veya ilişkilerini sağlamladı.

28 Eylül – 19 Ekim arasında Terazi Burcunda gerileyecek olan Merkür, bekar Koç burçlarına bir göz kırpacak. Özellikle hasretle biten ilişkilerden geri dönüşler olacak.

Bu yıl burcunuzda olan Şiron kendinizi ifade etme, kendinizi ortaya koyma konusunda sıkıntı yaratabilir. Bu durum dolaylı olarak romantik anlamdaki ilişkilerde özgüvensizliğe sebep olabilir. Başkalarının haklarını savunurken çıkardığınız o yüksek sesi kendinizden esirgememeniz konusunda sizi uyarmak isterim.

Koç Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • 11 Ocak, 9 Şubat, 6 Mayıs, 15 Temmuz, 17-26 Kasım, 19 Aralık – Chiron Transitleri- kendinizle derin savaşlar verme, zaman zaman kendi bindiğiniz dalı kesme zamanları
  • 12 Nisan Koç Burcu Yeni Ayı – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 20 Ekim Koç Burcunda Dolunay – Yeni yaşın kontrol noktası

→ 2021 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Koç Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

 

Koç Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Paylaş

More from Yasemin Orman
19 Kasım 2021 Boğa Burcunda Kısmi Ay Tutulması
19 Kasım 2021 12:02’de Boğa Burcunda Kısmi Ay Tutulması gerçekleşecek. 19 Kasım...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir