Boğa Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Boğa Burcu Yıllık Burç Yorumu -2021

Boğa Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

2021 yılında Boğa Burçlarını Neler Bekliyor?

2021 kader değiştiren bir yıl olacak. 2019-2020 yıllarında Boğalar hayatlarında çeşitli konularda büyüme ve değişiklikler yaşadılar. Uranüs’ün etkisi ile evlenenler, yeni bir hayata geçenler, maddi anlamda düşenler kalkanlar oldu. Bu değişimler sırasında motivasyon kaybedenler, hayat enerjisi düşenler, zaman zaman vazgeçenler, zaman zaman tüm 2020 şartlarına rağmen yükselen Boğalar oldu. Fakat 2021 Boğa burçlarının bir anlamda kaderini değiştirecek.

Yılın oyun değiştirenleri olan Satürn- Jüpiter Kova birlikteliği ve Uranüs- Satürn Kare açıları Boğa burçlarını doğrudan etkiliyor olacak. Yılın büyük bir çoğunluğunda 10. evde seyahat edecek olan Satürn ve Jüpiter, kariyer, mesleki uğraşlar, hayat amaçlarının gerçekleştirilmesi, gelecek hedefleri, sosyal statü ve toplum önündeki imajları konusunda istikrarlı kuvvetli bir büyümeye, kadersel pozitif bir değişime yön verecektir. Özellikle Boğa burçlarının belki de kendilerini en başarısız, en zayıf hissettikleri noktalarda yükselticek 2021 yılı.

Boğa burcu materyal dünyadan en iyi anlayan burç olarak, her zaman maddi anlamda gerekli ihtiyaçları karşılayabilmek için gerekeni yapan, çalışan bir burç olmuştur. Ancak ne kadar motivelerdi, bu kısım soru işaretiydi son bir kaç yıldır. Bu durum 2021’in Nisan ayından sonra tamamen değişiyor. Uzun süre önce kaybedilen istek, hayat enerjisi ve motivasyon geri dönüyor.

Aşk Var Mı Aşk?

6 Ocak- 3 Mart tarihleri arasında Mars burcunuzda ilerliyor olacak. Bu size güç katacak bir yerleşim. Nereye, hangi konuya hareket etmek isterseniz o gücü içinizde bulacaksınız. Hedefiniz aşk olursa, onun da karşılığını alırsınız.

14 Nisan’da burcunuza ilerleyecek Venüs ise bu etkiyi görüyor ve arttırıyor. Herkes tarafından görünür olmanızı, beğenilmenizi sağlayacak bu etki 8 Mayıs’a kadar sürüyor.

Asıl Aşk için önemli tarih ise Venüs’ün aşk evinizden geçeceği 21 Temmuz- 16 Ağustos aralığı. Bu aralıkta artık bekar Boğa kalmasını beklemiyorum.

Boğa burçları 2021 yılında hangi konularda şanslı?

Konu şansa gelince Jüpiter’in Balık burcunda hareket edeceği 13 Mayıs- 28 Temmuz arasındaki tarihler çok kıymetli. Bu tarihlerde “ne dileseniz olur ” desem biraz abartmış olurum kabul. Ancak durumu anladınız. Hayatınızda görmek istediğiniz konuları bu tarihler arasında kendinize çekmeniz çok daha mümkün.

Yılın geri kalan tüm kısmında ise en şanslı olduğunuz konu kariyer hayatınız. Bir çok Boğa burcundan, terfi, geçiş, yükseliş bekliyorum bu yıl. Yüzümü kara çıkarmayın.

Açıkça söylemek gerekirse bu yıl en şanslı burçlar bahsi açsam; en başa koyacağım ilk üç burçtan biri Boğa burcu olur. Öne çıkmanızı, aşkı bulmanızı bekliyorum. Tutulmaların İkizler- Yay aksında olması ile maddi anlamda rahatlamanızı da bekliyorum. 10 Hazirandaki Güneş Tutulmasında belki toplu bir bakiyenin hesaplarınıza yansımasını ön görüyorum. Tabi ki kısıtlanacağınız, zorlanacağınız zamanlar olacak. Özellikle Satürn Uranüs karesinin olduğu 14 Ocak, 17 Şubat, 14 Haziran ve çevreleri Boğaları zorlayacaktır. Buna rağmen 19 Kasım Kısmı Ay Tutulmasında da şiddetle fark edeceğiniz gibi 2021’in sizi baştan yaratmasını bekliyorum. Tabi ki pozitif anlamda!

Boğa Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri -Boğa Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

  • 14 Ocak-17 Şubat- 14 Haziran- 24 Aralık Uranüs açılanmaları- Kısıtlanma dönemleri
  • 14 Nisan- 19 Nisan
  • 11 Mayıs Boğa Burcunda Yeni Ay -Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 19 Kasım Boğa Burcunda Kısmı Ay Tutulması – Yeni yaşın kontrol noktası

→ 2021 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Boğa Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

 

Boğa Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Paylaş

More from Yasemin Orman
Haftalık Burç Yorumları (31 Ekim – 6 Kasım)
Sonunda gökyüzü biraz dinlenmeye geçiyor. Her ne kadar derin duygular gündemlerimize taşınacak...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir