Akrep Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Akrep Burcu Yıllık Burç Yorumu - 2021

Akrep Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

2021 yılında Akrep Burçlarını Neler Bekliyor?

Canııım Akreplerrrrr! Nasıl kayırıyorum, nasıl seviyorum belli değil! Beni takip eden herkes tarafsız bir Astrolog olmadığımı biliyor zaten. Biz bize, utanacak bir şeyim yok. 🙂

Serenatım sonrası belirtmek isterim ki; 2020 sizi içinize kapadı. Hepimizi sosyallikten kopardı ama size başka bir hal geldi. Küstünüz yaw dünyaya. Maddi anlamda da Akrep burcu için zorlayıcı bir yıl oldu. Çoğu Akrep zaman zaman kriz noktasına geldi. Olsundu. Neden? Çünkü hepinizin bildiği gibi Akrep’i öldürmeyen güçlendirir. Küllerinden falan doğdurur.

Tüm sevgime rağmen 2021 de Akrepleri biraz yorabilir baştan söyleyeyim. Ancak 2020’yi atlattığınıza göre “Size hiç bir şey olmaz!”.

Akrep burçları 2021 yılında hangi konularda şanslı?

Satürn, 21 Aralık 2020 itibari ile 4. evinizde seyahat etmeye başladı ve bu yıl boyunca da orada ilerlemeye devam edecek. Sizi yorabilir dediğim kısım burasıydı. Aileniz, eviniz, yuvanız, yaşam alanınız konusunda sizi  zorlayacak olan Satürn sebebi ile, aile içi meseleler, hane içindeki sorunlar konusunda sınavlardan geçeceksiniz. Sınavlarınıza verdiğiniz reaksiyonlar geleceğinizi şekillendireceğinden, adımlarınızı dikkatli atmalı, size uygun olmasa da politik bir tavır sergilemelisiniz. Hem kendi sınırlarınızı korumalı hem de kimsenin sınırlarını zorlamamalısınız. Eğer ailenizin sınırlarını test etmeye çalışırsanız, bu zamana kadar hiç görmediğiniz bir yüzlerini görmek durumunda kalabilirsiniz. Fakat her yang’ın biri yin’i olduğuna göre aynı zamanda buradan da şanslısınız. Bir çok Akrep burcu yeni, şartları daha iyi olan bir eve taşınabilir, yeni bir ev satın alabilir ve evlenebilir!

Miras, piyango, prim gibi konular da yılın şanslı konuları. Bir çok Akrep burcu beklemedikleri yerlerden sürpriz kazançlar elde edebilirler. Özellikle tutulma zamanlarında, beklemedikleri şekilde evrenden destek görecekler.

Seksi başka burçlarla konuşamıyoruz. Burada rahatça söylerim. 😉 2021 yılında Akrep burçlarının seks hayatları da oldukça aktif. Tutulma zamanları bu bölgeyi de aydınlatıyor olacak.

Akrep Burcu ve Aşk – Akrep Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Yılın teması Aşktan ziyade evlilik. Akrepleri 2019’da evlendirmeye başlamıştık. Uranüs’ün seyahati boyunca da evlilik etkisi devam ediyor olacak. Yani sadece 2021’e özel değil, 2026’ya kadar yaşı, gönlü müsait tüm Akrepleri evlendiriyoruz.

Bekar Akrep burçları içinse, Jüpiter’in Balık burcunda ilerleyeceği 13 Mayıs- 28 Temmuz arasındaki zamanlar oldukça kısmetli. Bu dönemde yakınlaşacağınız kişilerle ilişkinizi bir adım sonraya taşımak isteyebilirsiniz.

Venüs’ün burcunuzda olacağı 10 Eylül- 7 Ekim arası ve Mars’ın burcunuzda olacağı 30 Ekim – 13 Aralık arası da ilişkiler, aşk, özgüven anlamında destek gördüğünüz zamanlar olacak.

2021 yılı için bir uyarda bulunmam gerekirse, yeme bozukluklarına, iş düzenini kaybetme konularına dikkat etmeniz gerekiyor. Günlük rutinlerdeki kısa süreli dağılmalar, alışkanlık haline gelebilir.

Akrep Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • Tüm tutulma zamanları ama en önemlisi 19 Kasım Boğa burcunda Ay tutulması zamanı – evlilik, ilişkiler ve beklenmeyen kazançlar
  • 4 Kasım Akrep burcunda Yeni Ay – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 26 Nisan Akrep Burcunda Dolunay – Geçen senenin kontrol noktası
  • 13 Mayıs- 28 Temmuz Jüpiter Balık burcunda- Aşk

→ 2021 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Akrep Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Akrep Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Paylaş

More from Yasemin Orman
Başak Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021
Kızmak darılmak yok, bizi tepeleyen 2020, size o kadar da kötü davranmadı....
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir