Balık Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Balık Burcu Yıllık Burç Yorumu - 2021

Balık Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

2021 yılında Balık Burçlarını Neler Bekliyor?

2020 zor bir yıldı. Herkes için. Açıkcası Balık burcu 2020’yi, diğer burçlara nispeten kolay atlattı. Hayallerinizle yüzmeşmeler yaşadığınız kısımlarda içinize kapanmış, istemediğiniz şekilde hayatı yeniden sorgulamış olabilirsiniz. Yüzleşmeler Balık burçlarını yorar. Hayatın gerçeklikleri sizin güzel dünyanızı kirletir. En zorlayan kısım budur.

2021’e baktığımızda da Balık burçları için çok cafcaflı cümleler sarfetmek zor. Umutsuz bir yıl kesinlikle değil. Ancak bir anlamda Balık burçlarının TEMİZLİK senesi! Hayatınızda istemediğiniz, sevmediğiniz eşyaları, insanları, hatırlamak istemediğiniz hatıraları… Aklınıza ne gelirse… Geleceğe taşımak istemediğiniz her konuyu temizleme seneniz. Basit bir ev temizliğini düşünün, sonrasında ayakları uzatmak çok keyifli olacak olsa da, genel mahiyeti yorucu olur. 2021 yılı da Balık burçları için genel anlamda böyle bir yıl.

Balık burçları 2021 yılında hangi konularda şanslı?

2021 yılında 13 Mayıs- 28 Temmuz aralığı dışında, Jüpiter Kova burcunda ve sizin 12. evinizde olacak. Jüpiter’in 12 ev ziyaretleri Tanrı’nın eli, Meleklerin kanadı gibi isimler taşır. Bu Tüm Balık burçlarına, başları ne zaman sıkışsa, derde düşse veya hastalansalar destek olacak, iyileştirecek, onları tüm tasalardan kurtaracak bir yerleşimdir. Yani yıl boyu, yukarıda belirttiğim tarihler dışında yanımızda fazladan bir meleğiniz olacak demektir.

Jüpiter’in burcunuzda ve birinci evinizde olacağı 13 Mayıs- 28 Temmuz arasındaki tarihlerde ise her konuda şanslısınız. Bir çok Balık burcu, burada Neptün etkisi ile yıllardır kurdukları hayallerinden birer ikişer kuple bir şeyler mutlaka elde edecektir. Aşk olur, para olur, kariyer basamağı olur…Bireysel haritalara göre değişmekle beraber, yılın her anlamda en şanslı dönemi Balık burçları için budur.

Balık Burcu ve Aşk – Balık Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Aşk, Balık burçları için yılın teması değil. Ancak bu yüzünüz gülmeyecek aşk kapınızı çalmayacak demek de değil. 23 Nisan- 11 Temmuz arasındaki dönem Balık burçlarının AŞK konusunda şanslı dönemi. Bu dönemde bir çok bekar Balık burcu flörtler yaşayacaktır.

Tutulmaları 4-10 ev aksında deneyimleyecek Balıklar. Bu aks zorlayıcı bir akstır. Özellikle 10.evde gerçekleşecek Tutulmalar, bir çok Balık burcunun kariyer hayatında zorlanmasına sebebiyet verebilir. Ancak aynı etki bir çok Balık burcunun geçmişteki bir partneri ile evlilik yaşamasına, bir kısım Balık burcunun da boşanmasına sebebiyet verebilir.

Geçmişteki partnere dönen Balık burçları, aslında en yakın arkadaşlarına dönüyorlar demektir.

Venüs’ün burcunuzda ilerleyeceği 25 Şubat- 21 Mart arası, yılın en cafcaflı zamanları. Spot ışıkları üzerinizde olacak. Dikkatleri çekiyor olacaksınız. Bu dönem talipleriniz de doğru orantılı artış gösterecektir.

Beni uzun süredir takip eden Balık burçları bilir; Balık burçları ile şakalı bir ilişkimiz var. Beni böyle de sevdikleri için onlara yılın başından teşekkür ediyorum. 2021 yılında da bol bol şakalaşacağız. Çünkü 2021 yılında her Balık’ın hayatında, bir önemli Kova burcu (Yase Kova burcudur) mutlaka ki rol oynayacaktır. 2020 yılında Kova burcu önemli bir rol. Ancak Balık burçları için çok daha değerli. Çünkü Güneş’i Kova olan (Kova burcu olan) biri ancak geçmiş kısımları itina ile aydınlatıp, geleceğinize ışık tutabilecektir. Bu minvalde Balık burçlarını 2021 yılında Kova partnerle görmek de beni şaşırtmayacaktır.

Son olarak bir uyarım olacak, maddi anlamda. Başkaları için harika yatırım tavsiyeleri verirken, kendi köşenize bir lira bile koyamadan geçirdiğiniz bir yıl daha olmasın. Lütfen bu yıl, para biriktirin.

Balık Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • 20 Ocak, 25 Şubat – Neptün açılanmaları – Hayaller artar ama hayal kırıklıkları da.
  • 25 Şubat- 21 Mart Venüs Balık Burcunda – Tüm ışıklar üzerinizde
  • 13 Mayıs- 28 Temmuz Jüpiter Balık Burcunda – 28 Aralık 2021’den sonraki 1 yıllık sürecin ön gösterimi. – Şanslı zamanlar
  • 13 Mart Balık Burcu Yeni Ayı – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 20 Eylül Balık Burcunda Dolunay – Yeni yaşın kontrol noktası

→ 2021 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Balık Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Balık Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Paylaş

More from Yasemin Orman
Dolunay Boğa Burcunda – 12 Kasım 2019
12 Kasım Türkiye saati (İstanbul) ile 16:23’te Dolunay Boğa Burcunda gerçekleşecek. Boğa...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir