Hakkımda

“1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yasemin Orman, Kadıköy Anadolu Lisesi ve Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur.”

2012 yılında Temel Astroloji eğitimini, 2013 yılında İleri Astroloji eğitimlerini tamamlamıştır. 2014 yılında Londra’ya yerleşmiş, Wales Üniversitesi’ne bağlı Astroloji Fakültesinde eğitimine devam etmiş, konusunda uzmanlaşmıştır. Astroloji eğitimini derinleştirirken Yeni ay ve Dolunay dönemlerinin faydasını maksimuma çıkartmak istediğini farketmiş, severek yaptığı Yoga konusunda da daha fazla bilgi sahibi olmaya karar vermiş, Londra’da bulunan The House of Yoga’da Yoga Eğitmenliği eğitimini tamamlamış ve Yoga Alliance sertifikalı, kayıtlı bir Yoga eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmaktadır. Kazancı sosyal kurumlara giden gönüllü grup Yoga eğitmenlikleri yapmaktadır.

Yukarıda başkası gibi bahsettiğimiz ben, yani Yasemin Orman halen Makina Mühendisi olarak profesyonel kariyerime devam etmekteyim. Bir insanın tek bir renkten, tek bir tattan, tek bir sesten meydana gelmediğinin, dünyanın iki kapılı bir han ve bir yolculuk olduğu bilinci ile yürümeye, öğrenmeye, yolda olmaya ve kendime başka renkler katmaya devam etmekteyim.

 

Yasemin Orman Nerede Eğitim Veriyor?

Soho House – İstanbul

Özel Dersler – İzmir

Yasemin Orman’un Astroloji İçeriklerine Nereden Ulaşabilirim?

Tam da buradan! Doğru yerdesin!

ve

Kadin.com İnternet sitesinden!