Oğlak Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Oğlak Burcu Yıllık Burç Yorumu - 2021

Oğlak Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

2021 yılında Oğlak Burçlarını Neler Bekliyor?

Tarafsız olmadığımı herkes biliyor. Ben taraflı Astroloğum. İstemeyen bey oğluna almasın 🙂

Böyle bir köşede ayrı gayri yaptığım burçlardan biri Oğlak. Seviyorum ayrı, çok takdir ediyorum ayrı. Şimdi geçen senenin burç yorumlarından bir alıntı yapacağım;

2020 yılı sizin için çok önemli! Hem yılın en şanslı burcu hem de fazla gerçeklerle yüzleşecek burcu sizsiniz. 3 Aralık 2019 itibari ile bolluk bereket gezegeni Jüpiter de burcunuza ilerledi ve sizi yılın en şanslı burcu yaptı. Fakat 2 Temmuz- 16 Aralık sürecinde Plüton-Satürn-Jüpiter kavuşuyor olacaklar. Doğum haritalarının özelinde değişebilmekle beraber, bu dönemdeki sert açılar kırılan ve bozulan şeyler, kırılan kalpler ve bozulan ilişkiler, başkaları tarafından karşılanmayan maddi manevi ihtiyaçlara sebep olabilir. Bu süreçte sürekli başkalarını suçlayarak kendinizi savunmaya geçebilirsiniz. Fakat aynı zamanda bu süreçte hakikat ile yüzleşerek kendinizle ve hayatla daha dürüst bir ilişki kurma şansı yakalayacaksınız. Sonrası zaten ballı börek! Çünkü yöneticiniz de sizin gibi hemen değil, aniden değil, sebatla verilmiş sınavları ödüllendirir. 3 yıldır verdiğiniz tüm emeklerin karşılığını sene sonunda görme fırsatı yakalayacaksınız. Bu sene ile beraber son üç senedir verdiğiniz bütün kararlar, hayatınızın geri kalanını etkileyecek!

İşte şimdi tam da o ballık börek kısmın başındayız!!! 2021 yılı Oğlakların hayatında hediyeleri toplama yılı. Umutsuzluk, korkular, kaygılar, hepsi bitti! Zaten geçen yılın o canavar kombinasyonunu başka hiç bir burç atlatamazdı. Her neyse boş verin canavarı. Biz hediyelere bakalım.

Hediye ne olur Yase?

Daha çok ne zorladıysa geçtiğimiz 3 yıl, hediyeler genelde o temadan gelir. Ama terfi olur ama aşk olur ama iyileşme olur. Her şey mümkün! Hepsi birden olur. O üzerinizdeki koca fil, artık başkasının fili.

Oğlak burçları 2021 yılında hangi konularda şanslı?

Yılın en şanslı teması PARA! Materyal dünyadaki zevkler ve bunalara ulaşmak için gerekenler. İstikrarlı maddi güçlenmenin yaşanacağı bir yıl. Yılın en şanslı burcusunuz diyemem ancak ilk 4’e gireceğiniz kesin.

2021 yılında kime hiç bir şey olmaz? Tabi ki Oğlaklara. Aşk olur, evlilik olur, iş değiştirme, yer değiştirme , hayatının yönünü değiştirme. Ver Allah ver. 🙂

Oğlak Burcu ve Aşk – Oğlak Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Uranüs’ün 2019 yılında başlayan Boğa burcu seyri, size toplam 8 yıllık bir serüven başlattı. Bir yerinde aşık olacağınız kesin. O sekiz yıllık serüvenin içinde olduğumuza göre, bu yıl da aşk potansiyeli var. Özellikle Satürn Karesinin olduğu zamanlar ve çevresi, özgürlüğüne alışmış Oğlakların hayat dengesini sürpriz bir aşkla bir anda bozabilir.

Venüs’ün burcunuzda olacağı 5 Kasım ve sonrası yılın en dikkat çektiğiniz zamanları.

Sizi 2021 yılı için uyarmak isteyeceğim 2 ana konu var. Birincisi sağlık. Tutulmalar sağlık evinizde gerçekleşeceği için bazı altta yatan problemleri tetikleyebilir. İkinci konu ise anne, baba, aile gibi kavramlara mesafe koymayı tercih edebilme potansiyeliniz. Aileye uzaklık hiç bir zaman bir Oğlak burcuna iyi gelmez.

Oğlak Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • 30 Ocak- 14Şubat- 10 Haziran- 24 Aralık (ve çevresi) – Satürn Uranüs Karesi – Aşk ve Para konusunda önemli zamanlar
  • 13 Ocak Oğlak Burcu Yeni Ayı – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 24 Haziran Oğlak Burcunda Dolunay – Yeni yaşın kontrol noktası

→ 2021 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Oğlak Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Oğlak Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Paylaş

More from Yasemin Orman
Boğa Burcunda Yeni Ay – 23 Nisan 2020
Başrol ile başlamak gerekirse; Boğa Burcunda Yeni Ay 'ın duygusal ihtiyacı kendine...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir