Yay Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Yay Burcu Yıllık burç Yorumu- 2021
adsense

Yay Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

2021 yılında Yay Burçlarını Neler Bekliyor?

2020 Yay burçlarını en fazla maddi anlamda zorladı. Takip edenler bilir; bu etki yeni değildi. 2018’den beri dalgalanarak da olsa maddi sıkıntılarınız oluyordu. İstediğiniz hacme bir türlü ulaşamamıştınız. Satürn’ün Kova burcuna geçmesi ile beraber, yani 21 Aralık’tan beri bu etki azalmaya başladı. Tamamen geçti diyemem ama yılın ikinci yarısına kadar tamamen geçmiş olacak. Bu da yılın ikinci yarısından itibaren gelir konusunda yükselişe geçeceksiniz demek.

2020 yılının iz bırakacağı burçlardan biri de Yay burcu. Tutulmalar yani Ay düğümleri İkizler – Yay hattına geçiyor. Güney Ay Düğümünün burcunuzda ilerleyecek olması geçmişte hayatınızda iz bırakan olayların tekrarını yaşamanıza, tesadüf gibi görünen ancak aslında hiç öyle olmayan kadersel olaylar zincirileri ile karşılaşmanıza, aslında bir bakıma geçmiş karmanızı tamamlamanıza sebep olacaktır.

2021 yılı sizi uzun süredir görmediğiniz ama sizin hayatınızda iz bırakmış bir çok insanla sizi yeniden buluşturabilir.

Yay burçları 2021 yılında hangi konularda şanslı?

Yay burcunun en şanslı olduğu konu yakın çevreleri ve eğitim. Bir anlamda fikir zikir büyütme yılı. Master yapmak isteyen, yeni bir eğitim almak isteyen, dil öğrenmek isteyen Yay burçları bu yılı mutlaka değerlendirmeli. Çevreniz genişleyecek ve fırsat yaratan ortamlarınız artacaktır. Bu etkinin devamı, taşınmak, yer değiştirmek veya yeni bir muhite taşınmak olarak gerçekleşebilir.

Diğer şanslı konu “EVLİLİK”. Her Yay burcu bu konuyu şans kabul eder mi bilemiyorum. Zira Yay burçları da özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Özellikle 26 Mayıs ve 4 Aralık çevresi kadersel bir partneri hayat arkadaşınız haline getirebilir. Tarih fark etmeksizin, ilişkisi olan bütün Yay burçları bu yıl evlilik potansiyeli taşıyor.

Bolluk bereket gezegeni, yöneticiniz Jüpiter’in 13 Mayıs -28 Temmuz aralığındaki Balık burcu seyahati, size her anlamda güzel zamanlar yaşatacaktır. Bu süreçte Yaylar bolca tatiller yapacak ve gezilere çıkacaktır. Yeni bir taşınmaz alımını da destekleyen bir süreç. Özellike Yay burçlarının yeni bir araba almalarını bekliyorum.

Yay Burcu ve Aşk – Yay Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Uzun süreli beraberlikleri olan Yay burçları için harika bir sene. Ancak maalesef bekar Yay burçları için aynı şeyleri söylemem mümkün değil. Tabi ki güzel zamanlar var ama AŞK yılın teması değil.

Bekar Yay burçlarının özdeğelerinin farkında olmadıkları bir yıl 2021. Herkes sizden daha iyi, daha güzel, daha başarılı gibi hissedebilirsiniz. Sadece flörtüz ilişkiler anlamında değil bir çok konuda kendinizi yeterince iyi bulmayabilirsiniz. Bu tamamen gezegensel bir etki. illüzyon. Üstüne giderseniz, yılın bu olmayan aşk temasını bile tersine çevirirsiniz.

Venüs’ün burcunuzda ilerleyeceği 7 Ekim- 5 Kasım tarihleri yeni ilişki için en uygun zamanlardan biri.

Yay Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • Tüm Tutulma tarihleri – Kadersel dönemler. Karma dengesinin yeniden kurulumu
  • 7 Ekim – 5 Kasım Venüs Yay Burcunda – Spot ışıkları üzerinizde
  • 4 Aralık Yay Burcu Yeni Ayı – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 26 Mayıs Yay Burcunda Dolunay – Geçen senenin kontrol noktası

→ 2021 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Yay Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Yay Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021

Paylaş

More from Yasemin Orman
Venüs Yay Burcunda – Aşk Bir Maceradır!
Güzeller güzeli Venüs, 1 Kasım 23:24 itibari ile Yay burcuna geçti ve...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir