Temmuz Ayı Burç Yorumları 2020

Aylık Burç Yorumları Temmuz 2020

Temmuz Ayı Burç Yorumları 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu okumayı da unutmayın 😉

Temmuz 2020 Ayını Etkileyen Önemli Gökyüzü Olayları

Haziran ayından devam edenler;

Temmuz ayı;

3’lü Tutulma serisinin sonuncusunu 5 Temmuz’da deneyimleyeceğiz.

Haziran maşallahlık bir aydı. Etkileri bitmiş değil. Yukarıda Haziran ayından devam edenleri etiketledim. Üzerlerine tıklayarak etkilerini okuyabilirsiniz. Bence okuyun da.

Temmuz bence nefes aldıran bir ay. Neptün gerilemesi ile beraber Corona konusu sayısal anlamda toparlanabilir. Bu ayın ürkütücü teması Savaş bence. Mars’ın Koç burcundaki hareketi, Güneş’in mahşerin Retro 3 atlısına (Plüton, Satürn, Jüpiter) karşı duruşu dünyada savaş unsurlarını tetikleyebilir.

Temmuz ayındakileri, yine zaman oldukça dönemlerine uygun şekilde toparlayıp detaylarını yayınlayacağım. Yazıların üstlerine tıklayabiliyorsanız, detayları yazmışım ve linklemişim demektir.

KOÇ Burcu Aylık Burç Yorumu Temmuz 2020 (21 Mart – 20 Nisan) 

28 Haziran’da burcunuzun yönetici gezegeni Mars, burcunuza ilerliyor. Temmuz ayı boyunca da burcunuzda ilerliyor olacak. Bu durum tüm Koç burçlarının hayat enerjilerini, hayattaki akışlarını arttırıp, işlerinin açılmasına, kapılarının açılmasına sebep olacak. Ancak aynı etki Koç burçlarını olduklarından agresif, dikkatsiz, fazla cesur hale de getirecektir. Bu sebeple kazalara ve gereksiz kavgalara dikkat etmek gerekiyor.

Özetle hayatınız her temada hızlanıyor. Tek bir istisna var kariyer hayatınız. O kısım, tüm diğer konulardan daha durağan ve sabit. Temmuz ayı yıllık izinlerinizi değerlendirmek için doğru zaman olacaktır çünkü işten ayrı kaldığınız zamanlarda telefonunuz daha az çalacaktır.

Temmuz ayı boyunca aktif olacak Yengeç burcu enerjisi, sizin tarzınız bir enerji değil. Bu sebeple daha içinize kapanık, pasif agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. İç sorgulamalar, neyi neden nasıl yaptığınız sorgulamaları, geçmiş hesapları artabilir.

Maddi anlamda yine alternatif yaratabilecek, şanslı bir ay olacaktır.

Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

BOĞA Burcu Aylık Burç Yorumu Temmuz 2020 (21 Nisan – 20 Mayıs) 

Mayıs ayından itibaren Kuzey Ay düğümü İkizler burcuna ilerledi. Bu durum Boğa burçlarının sıkışan maddi gelirlerini yeniden düzenlemelerine fırsat verdi. Durum Mayıs ayında gerçekleşti ama Haziran sonu ile beraber etkiler güçlenmeye başladı. Artık maddi anlamda karşınıza çıkan fırsatları daha özel değerlendirmeniz gerekiyor. Bir sürü kapı açılacaktır.

Sosyal anlamda hareketinizin fazlalaşacağı bir ay Temmuz. Hem fiziksel anlamda daha fazla hareket edeceksiniz hem de daha fazla yeni ortamda bulunup, yeni insanlarla tanışacaksınız.

Evli ve beraberliği süren Boğa burçları için güvenli bir ay. Partnerinizle olmak, onunla zaman geçirmek her zamankinden daha iyi gelecek. Bekar Boğa burçları içinse çok gülümseyen bir ay değil maalesef.

Enerjinizi okumaya, yeni şeyler öğrenmeye, yeni yerler keşfetmeye ayırmak size her zamankinden faydalı ve ilham verici olacaktır. Aklınıza gelen güzel fikirler içinse adım atabilirsiniz.

 

Boğa Burcu ve Cinsellik için tıklayın!

İKİZLER Burcu Aylık Burç Yorumu Temmuz 2020 (21 Mayıs – 21 Haziran)

Zorlu bir Haziran’dı biliyorum. Doğum günlerinizi kutlamış olsak da beklediğiniz gibi olmadı. İkizler burçlarının belli sınavları var bu bir. Daha önceki aylarda da söylemiş olmalıyım ki; yılın ikinci yarısı ile beraber karma ödemeye başladılar bu iki. Ne demektir karma ödemek; hayat boyu hangi konuda başkalarını acıttı iseniz acımaya, hangi konuda güldürdüyseniz gülmeye mahkumsunuz demektir.

Bir kere ben kafadan söyleyeyim, temalar değişken olmakla beraber, çok değişken insanlar olduğunuz için çevrenizdekiler en çok sizin gerçek fikrinizin ne olduğunu bilememekten şikayetçidir. Bu sebeple yılın ikinci yarısı siz de başkalarından o kadar emin olamayacağınızı anlayacaksınız demektir. Daha doğrusu böyle duyguları deneyimleyebilmeniz için, hayat haritasını o şekilde önünüze sunacaktır.

Borsa, faiz, döviz bunlardan ısrarla uzak durmak, hareket etmemek gerekiyor. Al-sat için uygun değil.

Kariyer hayatınızda bazı pürüzler söz konusu olabilir.Çok bildiğinizi çok belli etmeniz, kendi bindiğiniz dalı kesebilir. Tartışmadan, faydasız iddiadan uzak durmak Temmuz ayının en iyi tavsiyesi olabilir.

İç diyaloglar artacaktır. Geçmişe dönmeyin.

2020 Yılında İkizler Burçlarını Neler Bekliyor?

YENGEÇ Burcu Aylık Burç Yorumu Temmuz 2020 (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burçları öncelikle doğum günleriniz kutlu olsun! İyi ki doğdunuz!

Her zaman söylediğim gibi, Güneş hangi burçta ilerlerse, evren o burcun sahiplerine çevirir spot ışıklarını. Şimdi Güneş Yengeç burcunda, olduğuna göre ışıklar üzerinizde. Zaman kutlama, eğlenme zamanıdır!

Aşk meşk olayları ciddiyet kazanıyor. Geri dönüp tekrar sorgulama zamanınız. Kimi Yengeçler var olan ilişkilerini, kimileri geçmiş ilişkilerini yeniden sorgulayabilir. Kaçan balık büyük olur bazen. Temmuz bu duyguyu yaratabilir. Beraberliklerin bu yıl evliliğe gidebileceğini söylemiştim. Biliyorsunuz “2020 Yılında Evlenecek Burçlar” listemde siz de varsınız. Listeyi görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ancak özellikle yeni, vaadi çok uzun olmayan, temeli eskiye dayanmayan ilişkilerde de dikkatli olmak lazım. Yılların içte oluşturduğu yalnızlık ile yanlış seçimler yapmamak lazım.

Hareket enerjiniz artarken, dikkatsizleşebilirsiniz. Özellikle spor konusunda biraz dikkat. Fit olacağım derken oranızı buranızı sakatlamayın.

Hareket çok olunca, şehir dışı çalışmalar, tatil planları da artabilir. Her şekilde aksiyon içeren her konuda ay boyu dikkatli olmak gerekir.

ASLAN Burcu Aylık Burç Yorumu Temmuz 2020 (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Nefis bir ay olacak dersem külliyen yalan söylerim. Aslanlar aleminde zorlayıcı bir Ay. Çok daha fazla içe döndüğünüz, sorguladığınız, plan yaptığınız bir zaman. İyice yabanileştiniz siz, farkında mısınız?

Muhtemelen farkındasınız ama bu girdaptan da çıkamıyorsunuz. Hadi Temmuz da böyle olsun ama Ağustos sizin ayınız. Orada fire vermek yok yalnız, eğleneceksiniz.

Temmuz ayında hayatınız yavaşlıyor. Ağır çekimde gibi hissedeceksiniz. Günler belki olduğundan daha uzun gelecek size. Bazı kayıplar söz konusu olabilir. Kader ağlarını ördüğünde, “neden?” sorusu işe yaramıyor. “Ben ne yapabilirim?” demeniz lazım.

Ben söyleyeyim. Artık eski tabularınızdan vazgeçebilirsiniz mesela. İşte “ben çok şıkım güzelim, o marjinal adam ile olmaz.”, “yıllardır arkadaşım, kankam, arkadaştan sevgili olmaz.”, ” o yeni fikir çalışmaz”, “işimi asla bırakamam” , “insanlar bunu duymasın, kimse bilmesin çünkü bana şöyle söyle derler.” Olmaz öyle saçma şeyler!  Sabit insanlarsınız, sabitlerinize de bağlısınız tamam. Ama kurudunuz yahu! Aynı yerde, aynı işte, aynı isanlar veya sürekli yalnız. Bu konfor alanı değil ki; bu konforsuzluğun ta kendisi.

Yase’nin bir atasözü vardır; “Eğlenmeyen Aslan ölür!” bunu kulağınıza küpe yapın derim.

Aylık Burç Yorumları Temmuz 2020

BAŞAK Burcu Aylık Burç Yorumu Temmuz 2020  (23 Ağustos – 22 Eylül) 

Ne demiştik Haziran-Temmuz aylarında Başaklar başka bir devreye geçiyor demiştik. Ben biliyorum çevremden bir çok Başak, ya statü, ya maddi anlamda yükseldi. Yeni bir konfora geçti. Veya yeni bir kapı açıldı, ev aldı vs.

Şimdi Temmuz bu etkiler devam ediyor. Hala nasibinizi alamadıysanız, bu ay da şansınız var. Hemen hissetmeseniz de yükselişe geçiyorsunuz. Temmuz size iyi gelecek, yara iyileştirecek bir ay olacak. Hem izole hem sosyal olabileceksiniz aynı anda. Dışarıya kendinizi kapatırken, sevdiklerinizle, sizden olanlarla daha fazla vakit geçirip kendi güvenli alanınızı güçlendirebileceksiniz.

Evli Başaklar çok dikkat etsin. Başak burçlarının evliliği o kadar sırt üstünde ki; en kendini güvende hissedenin bile pire için yorgan yakabileceği bir zaman dilimi. Bir kaç ay geçince deli pişman olursunuz, aman diyim. Eleştiri, yargılama, bunlar en keskin sirkeleriniz. Sonunda gidecek olan küp, kendi küpünüz. Gerek yok.

Aşk hayatı beklemede diyebilirim. Daha çok eskilerin geri döneceği, tekrar denesem mi?’lerin kafayı kurcalayacağı bir ay. Denemeyin bence. Yaşlandı, yıllandı, kırıştı onlar.

Aylık Burç Yorumları Temmuz 2020

TERAZİ Burcu Aylık Burç Yorumu Temmuz 2020 (23 Eylül – 22 Ekim)

Venüs Retrosu  25 Haziran ile beraber son buldu. Artık hayatınızın hız kazanması gerekiyor. Öyle de olacak zaten. Kendinize yetişemeyeceksiniz Temmuz ayında. Bir kapıdan diğerine dolaşıp duracaksınız. Bu sosyallik size iyi geliyor.

Aile konuları Haziran ayında da sıkıntılıydı Temmuz ayında da sıkıntılı. Burada ufak bir ipucu vermek isterim. Aile dediğimizde anne, baba, çocuk, eş geliyor akıllara. Ancak “aile” yerine koyduğumuz insanlar da ailemiz. Takke düştü kel göründü derler ya, öyle bir aydınlanma seviyesi.

Siz işinizi eviniz yapmaya çalıştınız, aidiyet kurdunuz ama bazen olmuyor işte. Temmuz sizi çalıştığınız şirketten, yaptığınız işten soğutacak bir ay olabilir.

Aşka gelince; hala beklemediğinizin kapıyı çalmasını bekliyorum. Siz “yokkk canım” derken gelecek bay/bayan doğru. Hayretlerle karşılayacaksınız yeniyi. Başta iletişim uzaklardan sürdürülebilir, giderek yakınlaşacaksınız.

Temmuz, Terazi burçlarının sürpriz ayı!

2020 Yılında Terazi Burçlarını Neler Bekliyor?

AKREP Burcu Aylık Burç Yorumu Temmuz 2020  (23 Ekim – 23 Kasım)

Haziran ayı size nefes aldırdı. Söylemiştim. Fakat Temmuz’da mücadele yeniden başlıyor.

Öncelikle aşk meşk nanay, baştan belirteyim. Kafalar karışık, sesler yüksek. Neyi neden paylaşamadığınızı bile bimiyorsunuz. Enerjiyi cinselliğe yoğunlaştırın desem çok mu haddimi aşmış olurum. Doğrusu bu. Ortada fazlaca bir enerji var ve siz bunu birbirinizi yemek üzere kullanıyorsunuz. Her neyse…

Aynı tema çocuğu olan Akreplerin çocuklarla ilgili kafalarının karışmasına veya bazı sorunlar yaşamasına sebebi olabilir.

Bekar Akrepler içinse yanlış seçimler yapabilecekleri insanlar karşılarına çıkabilir. Temmuz ayında da bekar kalsanız daha iyi olur bence.

Bu yılı çok sevmediniz biliyorum. Hiç birimiz bayılmadık ama sizin için çok daha zor oldu.

Vallahi ben de zor yazar oldum Akreplerin aylıklarını. Seviyorum sizi. Allah’tan size hiç bir şey olmaz. Küllerinizden yeniden doğarsınız.

Aldığınız haberlere dikkat edin. Hoşunuza gitmese de değerlendirin.

2020 Yılında Akrep Burçlarını Neler Bekliyor?

YAY Burcu Aylık Burç Yorumu Temmuz 202o (23 Kasım – 21 Aralık)

5 Haziran’da burcunuzda Yarı Gölgeli Ay Tutulması gerçekleşti. Biraz yılın ikinci yarısının şeklini belirleyen bir tutulma sizler için. Tutulma etki süresini gözlemleyip yılın geri kalanına projeksiyon yapabilirsiniz.

Maddi anlamda borç ödemek, kredi kapatmak, piyasada kalan paraları toplamak, önceden talep edilen bir zam artışı almak için uygun zamanlar.

Uzun süredir ilişkisi olan Yay burçlarının öncelikli olarak aile kurmak, aile kurmuş olanların ise ısrarlı çocuk istekleri olabilir. Bu ay bu temalardaki duygularınız baskınlaşabilir. Bekar Yay burçları ise, sırf bu iç güdüler ile yanlış tercihler yapabilirler. Bir konuda çok fazla inat ediyorsanız, o konuda sabitliğe geçilmiş demektir. Kendinize bir pay bırakın.

Temmuz Yay burçları için her zaman sıkışık bir aydır. Bazı konuları gölgede bırakır. Bazı kayıplar yaşatır ve isteklerine daha zor ulaştırır. Çok pozitif insanlar olduğunuz için, yine göğsünüzde yumuşatırsınız ama dikkat edin; Temmuz sizin can ciğer ayınız değildir.

İş hayatınız, günlük rutinleriniz açısındansa şanslısınız. Bu nerede dört ayak üzerine düşerim derseniz; sağlık derim, iş hayatı derim, belli rutinleri düzenli yerine getirebilme derim.

Temmuz Ayı Burç Yorumları 2020

OĞLAK Burcu Aylık Burç Yorumları Temmuz 2020 (22 Aralık – 20 Ocak)

Güneş’in karşıt burcunuzda olduğu Temmuz ayı, sizin için yılın en güzel aylarından biri. İçiniz ısınacak. Her anlamda 😉 Tam da bu zamanlar Venüs’ün de aşk evinizden geçişi, aşk hayatınızı hareketlendirecek. Bekar Oğlaklar için nefis ilişkiler geliyor. Kalbiniz ne zamandır da atmıyordu. Ohhh.

Mahşerin 3 atlısının Retro durumda olması, size hala yaşadıklarınızın mükafatı olarak gelememiş bazı konular para onları getirecektir. Yani bazı Oğlakların kırmızı kurdelası gecikmiş olabilir ama ikinci yarıda alacakları kesin.

Koskocaman bir devir kapanıyor. Burada önemli olan siz yeni yaşamınıza hazır mısınız? Düşünseniz o kadar kürek çektiniz, şimdi sürat tekneniz olacak. Öyle bir rahatlık. Tadını çıkarmanız lazım. Yoksa her güzel şey gibi o da bir süre sonra kaybolur ve siz de pişman olursunuz. Teneffüs zili çalınca teneffüse çıkmak gerekir. Artık mola zamanı!

Bu arada hayat hız kazanıyor. Çok gezecek, çok hareket edecek, çok da yeni insanla tanışacaksınız. Özellikle lise, ortaokul arkadaşlarınızla yeniden buluşmalarınız olabilir.

Gözünüz açık olsun!

KOVA Burcu Aylık Burç Yorumu Haziran 2020 (21 Ocak – 19 Şubat) 

Kovalara Temmuz ayında göndermek istediğim şarkı; ” tak etti canıma, gel yanıma, gül yüzlü yarim gülsene bana” 🙂

Yetti bence de yetti. Yalnız Kovalar ne zamandır yalnızsınız kestiremiyorum artık. Neyse Temmuz ayı kurumun sonu. Temmuzun son haftası ile beraber bu kara lanet başınızdan kalkıyor ve gönül işleri açılıyor. Bekarlar için yılın güzel zamanı anca başlıyor.

Mars’ın Koç burcuna geçişi ve sizin 2. evinizde, yani para evinizde hareketi size maddi anlamda güç kazandıracak ve fırsatları beraberinde getirecektir. Ayrıca bu geçiş daha çok para kazanmak, dünyeviliği daha fazla deneyimlemek, dünya meyvelerinden daha çok tatmak üzerine de hırslandırabilir.

Maddi anlamda bir takım hayallerinizin olduğunu biliyorum. Bir sürenin Neptün etkisi bu. Kafa karışıklığından, ne kadar kazanmam gerekiyora giden bir yol aldınız geçen seneden bu yana. Şimdi o hayal kurduğunuz maddiyatı yakalamak için fırsatlarınız olacak. Bugünden yarına veya sadece Temmuz ayına özel değil, yılın ikinci yarısına hakim bir tema bu.

Ayın ortasından itibaren aklınız ve duygularınız birleşip bir yeri işaret edecek. Dikkatli bakın!

“Kova Burcu Özellikleri Nelerdir?” yazım burada!

BALIK Burcu Aylık Burç Yorumu Temmuz 2020 (20 Şubat – 20 Mart)

Burcunuzun yöneticisi Neptün, 23 Haziran’da gerilemeye başladı. Tabi ki en çok etkilenecek burçların başında geliyorsunuz. Hayatınızı kendi eliniz ile bulandırma kapasitesinde halay başısınız malum. Her şey yolunda giderken bile emin olamadığınız konular oluyor. Şimdi gerçekten, belki de çok nadir bir zaman diliminde, 30 Kasım’a kadar ilk defa sizin de pembe gözlükler düşüyor. Sis bulutu aralanıyor ve kara gözüküyor.

Uzun süredir ilk defa kendinizle, neler olup bittiğini anlamak üzere tekrar yüzleşeceksiniz. Geçen sene de benzer zamanlarda olmuştu bu Retro. Hani takke düşüp kelin göründüğü o zamanlar. Çok iyi hatırladığınızı biliyorum. 21 Haziran – 27 Kasım 2019, dön bak anlarsın ne dediğimi.

Not düş bunu kenara; her gördüğün iskele senin limanın değil! Ne zaman anlarsın, ne zaman sür gitsinden vazgeçersin dersen işte bu zamanlar. Bağımlılıkların varsa kurtulma dönemi. Yanlış iskeledeysen, halatı salıp tekrar rotaya dönme dönemi. Evinde gibi hissetmiyorsan orası senin evin değildir. Bak bakalım doğru şirkette misin? Bak bakalım doğru adamı mı seviyorsun, doğru kadınla mısın? En önemlisi tatmin misin hayallerinde yaşamadığında da ?

Mars da Koç burcunda iken aksiyon alma hızımız yüksek. Temmuzu iyi değerlendirin.

“Balık Burcu Özellikleri Nelerdir?” yazım burada!

2020 Yılında Balık Burçlarını Neler Bekliyor?

Temmuz Ayı Burç Yorumları 2020

Paylaş

More from Yasemin Orman
Erkekleri Burçlarına Göre Mutlu Etme Tarifleri
Erkekleri burçlarına göre mutlu etmenin yollarını arıyorsanız işte size Erkekleri Burçlarına Göre...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir