Yıllık Burç Yorumları

Yıllık Burç Yorumları 2020 yılı burçlara neler getirecek?

Burcunuzun 2020 yılında hangi genel etkiler ile karşı karşıya kalacağını merak ediyor musunuz?

Yıllık Burç Yorumları – Koç Burcu 2020

Koç Burçları, geçtiğimiz yıl oldukça sürprizli bir yıldı! 2018’de beklediğiniz bazı mucizeleri ancak 2019 yılında elde edebildiniz. Yılı, diğer burçlara nazaran, daha tatmin sonlandırdığınızı söyleyebilirim. Sabırla beklediğiniz bazı şeyleri yaşama fırsatı yakaladınız. 7 yıllık bir dönemi iyi veya kötü, kapatmış bulunuyorsunuz. Artık hayatta yeni bir sayfa açtınız. Uranüs’ün Boğa burcuna ilerlemesi ile beraber, senelerdir süren isyankar, asi, kısmen içsel huzursuzluklarınız olan, zaman zaman öne çıkmak istediğiniz zaman zaman içinize kapandığınız bir dönem sona erdi.

2020 yılı ile beraber artık güvenlik ihtiyacınızı düzenleme ve para kazanma zamanı. Önümüzdeki 7 yıllık bir süreçte, kazançların nasıl ve nereden geleceği, nereye gideceği sürprizli bir hal alabilir. Çok farklı konulardan yüksek gelirler elde etme şansınız olacağı gibi sürpriz harcamalar için de temkinli olmalısınız.

Devamı için…

Boğa Burcu 2020 – Yıllık Burç Yorumları

Boğa burçları, 2019 yılı sizin için ciddi bir öğrenme, büyüme ve farkındalık yılı oldu. Çoğunuz yoruldunuz ve hayata dair ciddi dersler aldınız. Kiminiz kendi içinizde bir öğrenme süreci yaşarken kiminiz de gerçekten okullardan mezun oldunuz. 2019 zorlu ve Boğa burçları için mücadele gerektiren, sınavları olan bir yıldı. Bu söylediklerim bir yerlere gidiyorsa harika! Çünkü eğer sınavlarınızı verdiyseniz, daha bilge bir formunuza ulaştınız demektir. Hayata olan güveniniz artmış olmalı. Söylediklerim hiçbir yere gitmedi ve 2019 yılını daha sakin, mücadelesiz atlattıysanız, 2020 yılından alacağınız dersler var demektir. Bir çok Boğa burcunun hukuki sorunlarla, bilgisini kanıtlaması gereken konularla uğraşması gerekebilir.

Devamı için

İkizler Burcu – 2020 – Yıllık Burç Yorumları

2020 yılı hem içinde bulundurduğu özel kavuşumlar hem de sayıca fazla tutulmalar sebebi ile her anlamda değişik ve zorlu bir yıl. Maalesef bu zorlu yılda en fazla zorlanacak burçlardan biri de İkizler burçları. 2019 yılında bir çok İkizler burcunu dünya evine sokmuştuk. Şimdi doğal olarak bu beraberliklerin sınavları başlıyor. Sadece özel ilişkiler değil, geçtiğimiz 2,5 senelik zaman diliminde kurulmuş ortaklıklar için de aynı sınavlar geçerli. Kayıp – kazanç temalarının, uzaklaşma, mesafe ve özlem duygusunun sıklıkla yaşanabileceği bir yıl sizleri bekliyor. 13 Ocak ve çevresi ve Kasım ayı, İkizler burçları için 2020 yılının en önemli zamanları olacak.

Devamı için

Yengeç Burcu – 2020 – Yıllık Burç Yorumları

2020 yılında bekar Yengeç burcu bırakmayalım diyorum, ne dersiniz? 2020 yılında Yengeç burçlarının en kuvvetli ve şanslı teması evlilikler ve ortaklı ilişkiler üzerine. Eğer bekar bir Yengeç burcu iseniz, ister sevgiliniz olsun ister olmasın, 2020 yılı evlenmeniz için tüm fırsatları ayağınıza kadar getirecektir. Özellikle 27 Mart’ta, evlilik evinizde gerçekleşecek Jüpiter-Plüton-Mars kavuşumu döneminde, evlenme planları olmayan biriyseniz bile, cazip teklifler, güçlü adaylar aklınızı çelmeyi başarabilir.

Eğer evlenmeyi düşünüyor ama tarihi 2021’e kaydırma planınız varsa, aman derim! Evlenin gitsin bu yıl! Bu yıl Yengeç burçlarının evlilik konusunda atacağı adımlar çok daha sağlam olacaktır. Fırsatlar sadece evlilik ortaklığını kurmak üzerine değil, benzer şekilde özellikle ticaretle uğraşanlar Yengeç burçlarının ortaklık kurarak ilerleme fırsatları 2020 yılında oldukça yüksek. Evli Yengeç burçlarının ise 2 Temmuz- 16 Aralık dönemine özel ehemmiyet göstermesi gerekiyor. Bu tarihler arasında evlilikleri ve uzun ilişkileri bazı sınavlar bekliyor.

Devamı için

 

Aslan Burcu – 2020 – Yıllık Burç Yorumları

Aslan geçtiğimiz yıl kendinizi pek iyi hissetmediniz. Bir çok Aslan burcu 2019 yılını çok güzel bir yıl olarak anmıyor olabilir. 2020 yılının da pek kolay bir yıl olmadığını belirtmemde fayda var. Sadece sizin için değil tüm burçlar için sıfır noktasına benzer bir yıl olacak. Fakat sizler, geçtiğimiz yıl bazı sınavlarınızı vermiş olduğunuz için bu sert rüzgarlara diğer burçlardan daha hazırlıklısınız. Kendinizi daha konforlu, daha neşeli hissedeceğiniz bir yıl sizleri bekliyor.

Geçen sene kendinizle ilgilenmiştiniz. Bu yıl çevrenizle ilgilenmelisiniz. Dışarıda, arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmeli, sosyalleşmeye çok daha fazla zaman ayırmalısınız. Çalışmak gerekiyor, para kazanmak gerekiyor haklısınız. Ancak 2020 yılında çok para kazanmanın sırrı da, dışarıda sosyalleşeceğiniz zamanlardan geçiyor. Yeni arkadaşlıklar yeni fırsatları da beraberinde getirecek.

Devamı için

Başak Burcu – 2020 – Yıllık Burç Yorumları

Yılın en önemli konusu Aşk. “Aşık olacak mıyım?”, “ Bu yıl Başak burçlarına aşk var mı?” soruları, geçen sene tarihe karışmadıysa, bu sene kesin tarihe karışıyor. Öyle bir aşk sizi bekliyor ki; hayatın diğer alanlarını unutmanıza sebep oluyor. Benden, biz olmayı öğrendiğiniz, yanınızda sevdiğiniz olmadığında nefes bile alamadığınız bir yıl. Sadece bu yıl mı? Hayır. Devamı da var. Öyle gelir-geçer bir şeyden bahsetmiyorum. Gelecek ve kalacak. “Oh ne güzel ilişkim olacak” derseniz erken konuşmuş olursunuz. Aşkı bile fayda zarar ilişkisine göre yaşayan, işe yarayan ve yaramayan diye ayıran sizlerin bile toplama çıkartma yapamadığını görebiliriz. Vaadi uzun ilişkilerin, yüksek ihtimalde devamı evlilik olacak.

Bu etkiler 2019 yılında başlamıştı. Eğer geçen sene beklediğiniz aşk kapınızı çaldı ve ilişkiniz devam ediyorsa. Özellikle 27 Mart ve çevresinde ilişkinize biraz daha özen göstermeniz gerekiyor. Jüpiter-Plüton-Mars kavuşumu seslerin gereğinden fazla yükselmesine, duyguların yüksek perdeden yaşanmasına sebep olabilir. Yine aynı şekilde Ocak, Haziran, Temmuz, Kasım, Aralıktaki tutulma dönemleri de yüksek gerilimli enerjilere sebep olabilir.

Devamı için

Yıllık Burç Yorumları – Terazi Burcu

Geçtiğimiz yıl başlayan, 4. Evinizdeki Satürn’ün Oğlak burcundaki seyri, bu yıl da aynı evde devam ediyor. Aileniz, eviniz, yuvanız, yaşam alanınız konusunda sizi oldukça zorlayacak olan Satürn sebebi ile, aile içi meseleler, hane içindeki sorunlar konusunda sınavlardan geçeceksiniz. Sınavlarınıza verdiğiniz reaksiyonlar geleceğinizi şekillendireceğinden, adımlarınızı dikkatli atmalı, her zamanki politik tavrınızdan ödün vermemelisiniz. Hem kendi sınırlarınızı korumalı hem de kimsenin sınırlarını zorlamamalısınız. Eğer ailenizin sınırlarını test etmeye çalışırsanız, bu zamana kadar hiç görmediğiniz bir yüzlerini görmek durumunda kalabilirsiniz.

Esneyememenin sonu kırılma olacaktır. Yıl boyu benzer problemler uğraşacağınızı bilerek, bu konuyu sıkan bir kot gibi kabullenip, günü geçirmeye devam etmelisiniz. Bu konu özelinde geçtiğimiz seneden bir çok sınav yaşadığınız için, artık nasıl davranmanız gerektiğini çok daha iyi biliyorsunuzdur diye düşünüyorum. Bu sene 4. Evinizde sadece Satürn değil, Jüpiter de olacak. Bu da aslında geçen sene sınavlarını vermiş olan Terazi burçlarının büyük rahatlama yaşamalarını sağlayacak.

Devamı için

Yıllık Burç Yorumları – Akrep Burcu

Geçtiğimiz iki yıl maddi anlamda oldukça şanslı zamanlar geçirdiniz. Bir çok Akrep burcu maddi anlamda güç kazandı ve kaynaklarını çoğalttı. Geçen sene, artık akarken doldurmanız gerektiğinden, önümüzdeki yıllarda oluşabilecek krizlere hazırlanmanız gerektiğinden bahsetmiştim. Bu yıl altını tekrar çizmek istiyorum. Özellikle yılın ikinci yarısında yaşanacak kavuşumlar, Haziran ve Aralık ayında gerçekleşecek tutulmalar, maddi anlamda krizlere sebebiyet verebilir. Bu dönemleri önceden para biriktirmiş şekilde karşılamanız gerekiyor.

Uranüs’ün Koç burcundan Boğa burcuna geçiş süreci, günlük rutinlerinizde planlı veya plansız değişimler yaşamanıza sebep olmuştu. Uranüs’ün Boğa burcuna yerleşmiş olması, rutinlerinizin yeniden yerine oturmasını sağlayacaktır. Bu sebeple bu yıl Akrep burçları, kariyer değişimi yaşamayacaklardır.

Devamı için

Yay Burcu

Geçtiğimiz yılın en şanslı burcu sizdiniz. Bolluk bereket gezegeni Jüpiter burcunuzdaki seyrini Aralık ayında tamamladı ve yeni seneye Oğlak burcunda başladı. Bu durum geçen seneki şanslı halinizi bir miktar sekteye uğratacak tabi ki. Bu yıl öyle her seferinde dört ayak üzerine düşme durumunuz yok. Fakat bu ilerleme, hayatın her temasında yaşadığınız problemlerin dikkatini biraz daha maddiyat üzerine çekmesine sebep olan, Satürn’ün para evinizdeki seyrine nefes aldırtacaktır.

Maddi anlamda problemler yaratan Satürn’ün para evinizdeki yolculuğu, Jüpiter’in ılıman rüzgarı ile bir nebze olsun hafifleyecektir. Yine de Satürn transiti devam ediyor. Bu sebeple 2020 yılında çok fazla para kazansanız bile yönetmekle ilgili güçlük çekebilirsiniz. Büyük birikimler yapmak, tutumluluk alışkanlığı kazanmak için uygun bir yıl olabilir. Yine de bir şekilde para ile olan diyaloglarınızda alt metinde bu konuda sınandığınızı hatırlamanız gerekir.

Maddi anlamda yapılacak yatırımlar için yılın ilk yarısını değerlendirmeli, yılın ikinci yarısı mümkünse her türlü riskli yatırımdan uzak durmalısınız. Özellikle Temmuz ayındaki tutulma dönemine hazırlıklı girmenizde fayda var. Kariyer hayatınız 2020 yılının majör bir konusu değil. 13 Ocak ve çevresinde gerçekleşecek olan Plüton-Satürn-Merkür kavuşumu, size çok uzun süredir beklediğiniz bir terfi haberini getirebilir.

Devamı için

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, ne yalan söyleyeyim transit Satürn burcunuza geçtiğinden beri, yani Aralık 2017’den beri, hem günlük hem yıllık, size ait burç yorumlarını yapmakta zorlanıyordum. Neresinden tutsam kırılacak bir haldeydi doğum haritalarınız. Büyük sınavlar verdiniz. Biz de sayenizde, hiç ruhumuza ait olmayan sınavlar verdik. Siz zaten tekamülün tahtında oturuyordunuz. Biz sadece bir nebze olsun sizi anlama fırsatı bulduk. Bu yıl burcunuzdaki Satürn transitinin son senesi. Ancak Satürn, 23 Mart – 2 Temmuz arasında Kova burcunda bulunacak ve 18 Aralık’tan sonra tamamen Kova burcundaki transitine başlayacak. Yani aslında yılın bir bölümünde de kendisinden kurtuluyor olacaksınız.

Satürn burcunuzda ilerlemekte olduğu için, pek çok yönüyle kendinizi yeniden yaratma şanşını yakaladınız. Bu yıl 3. Kez burcunuzla kavuşacak olan Satürn, Retro iken Güneşiniz ile kavuşacak. Yani egonuzda, kendinizde yenilenmesi gereken bir şeyler kaldıysa, son şansınız, büyük dönüşüm sonlanıyor.

Ancak 2020 yılı sizin için çok önemli! Hem yılın en şanslı burcu hem de fazla gerçeklerle yüzleşecek burcu sizsiniz. 3 Aralık 2019 itibari ile bolluk bereket gezegeni Jüpiter de burcunuza ilerledi ve sizi yılın en şanslı burcu yaptı. Fakat 2 Temmuz- 16 Aralık sürecinde Plüton-Satürn-Jüpiter kavuşuyor olacaklar. Doğum haritalarının özelinde değişebilmekle beraber, bu dönemdeki sert açılar kırılan ve bozulan şeyler, kırılan kalpler ve bozulan ilişkiler, başkaları tarafından karşılanmayan maddi manevi ihtiyaçlara sebep olabilir. Bu süreçte sürekli başkalarını suçlayarak kendinizi savunmaya geçebilirsiniz. Fakat aynı zamanda bu süreçte hakikat ile yüzleşerek kendinizle ve hayatla daha dürüst bir ilişki kurma şansı yakalayacaksınız. Sonrası zaten ballı börek! Çünkü yöneticiniz de sizin gibi hemen değil, aniden değil, sebatla verilmiş sınavları ödüllendirir. 3 yıldır verdiğiniz tüm emeklerin karşılığını sene sonunda görme fırsatı yakalayacaksınız. Bu sene ile beraber son üç senedir verdiğiniz bütün kararlar, hayatınızın geri kalanını etkileyecek!

Devamı için

Kova Burcu

Astroloğa kızmak yok. Eğri oturalım, doğru konuşalım. 2019 yılı Kova burçları için çok kolay bir yıl olmadı. Uranüs’ün burç değiştirme süreci, tutulmalar, Satürn’ün Oğlak burcundaki yolcuğu derken, yoruldunuz. Bir çok konuyu geri dönülmez bir şekilde arkada bırakmak zorunda kaldınız. Bir çok Kova burcu ne olduğunu bile anlamadan taşındı, düzen değiştirdi veya çevre değiştirdi. Daha genç Kova burçları belki okullarını değiştirmek zorunda kaldılar.

Kova burcu biraz asi bir burçtur. Kendi kuralları ile yaşar. Fakat 2019 yılı sizi bir nebze de olsa ehlileştirmiş olmalı. Neyse, 2019 yılı bitti gitti. Yeni yıla bakalım. Bakalım bakmasına da; 2020 yılı da burcunuzun geleneksel yöneticisi olan Satürn’ün enteresan kavuşumları ile dolu. Bu gezegen hareketlerinden doğal olarak en çok etkilenecek burçlardan biri de sizsiniz. Çoğunlukla 12. Evinize dokunacak olan Satürn, geçtiğimiz sene olduğu gibi, 2020 yılından da, ruhsal olarak genişlemiş ve temizlenmiş olarak çıkacağınızı gösteriyor. Ego ile kontrol edemediğiniz olaylarla yüzleşmeniz, 2020 yılının en belirgin temalarından. 12. ev madde dünyadan çok, iç alemi gösterir ve nefsimizle zit olan ruhumuzun tekamülü karşılığında, benliğimizin ve egomuzun pek de hoşlanmayacağı olaylara sebep olur.

Devamı için

 

 

Balık Burcu

Balık burçları 2020 yılının en önemli olaylarını Satürn sayesinde yaşayacağız. Satürn ise haritalarınızın 11. Evinde ilerlemekte. Bu ilerleyiş geçmişten bugüne taşıdığınız umutlarınız ve geleceğinizi şekillendiren hayallerinizde, hangi noktada olduğunuzla ilgili yüzleşmeler yaşamanızı sağlayacaktır.

2020 yılı umutlarınızın ve beklentilerinizin karşılığını alıp alamayacağınızın cevabını verecek. Bu sebeple yıl boyu gelen mesajlara, yaşanan olaylara özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Hayattaki önceliklerinizin ne olduğunu, yıl boyunca sık sık sorgulamak zorunda kalacaksınız. Aslında son yıllarda yaşadıklarınızdan sonra, bu sorgulama yerinde olacaktır. Aklınıza çok uçuk fikirler gelebilir. Kariyer hayatını tamamen bırakmak isteyen, yeni bir kariyere girişmek isteyen, kendi işini kurmak veya dünya turuna çıkmak isteyen Balık burçları olabilir. Tecrübe ettiğiniz hayatın dışında, çok daha farklı bir hayatınız olabileceğine olan inancınız artabilir. Ancak bu konuları deneyimlemekle ilgili sıkıntılar da yaşayabilirsiniz. Örneğin; işi bırakmak istersiniz; bir anda terfi ettirilir ve kıdeminize layık bir prim alırsınız. Dünya turuna çıkmak istersiniz, vizeniz çıkmaz gibi… Bunun sebebi, sorgulama sürecinde ne kadar dürüst olduğunuzu anlamanızı sağlamaktır.

Devamı için

 

Aylık burç yorumlarınızı okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları 3 Mayıs 2020
Günlük Burç Yorumları 3 Mayıs 2020 / Günün Enerjisi : Ay Başak...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir