Burçlarına Göre Kadınları Mutlu Etme Tarifleri

Kadınları Burçlarına Göre Mutlu Etme Tarifleri

Erkekleri Burçlarına Göre Mutlu Etme Tarifleri için BURAYA tıklayabilirsiniz.

KOÇ BURCU – Kadınları Burçlarına Göre Mutlu Etme Tarifleri

Koç kadını çekici ve ateşlidir. Alev alev enerji dağıtan bu kadından etkilenmemek çok zordur. Ancak Koç kadını güzelse ve bunu farkındaysa çok tehlikelidir. Gözü yüksektedir ve maddeye önem verir. Maddeye önem vermese bile mutlaka şekilcidir. Ne giydiğinize, hangi parfümü kullandığınıza bakar. Dolayısı ile Koç kadınını mutlu etmek istiyorsanız, onu tavlamak istiyorsanız önce kendinize bakmanız gerekir. Giyiminiz kuşamınız temiz ve şık olmalı. Bu kadında hakim olma isteği vardır. Ne kadar umursamaz gözükürseniz o kadar değerli olursunuz. Bunu burada deşifre ettiğim için Koç burcu kadınları beni hiç sevmeyecekler. =) Sizi kıskanmaya başladığı an, size değer vermeye başlamıştır. Bu kadın epey kıskançtır. Başka bir kadının küçük bir bakışı bile ona yeter.

Koç kadını çevrenin söylediklerini umursayan bir tip olduğundan, erkeğin çevresince beğenilmesi ve değer görmesi onun hoşuna gider. Koç kadınlarının büyük çoğunluğu zengin erkeklerle evlenirler. Bu sebeple bu kadına gönül vermeden önce onun istediklerini karşılayabileceğinizden emin olmalısınız. Sakın yanlış anlaşılmasın, bu kadın materyelin kendisine değil, onun karşılayabileceklerine düşkündür. Kendi sahip olduklarını da vermesini bilir.

Koç kadınına yönetimi sakın vermeyin, hep elinizde tutun. O sizin iradenizi hissetsin. Ancak ona sık sık , ondan güç aldığınızı ve hayatınızda yarattığı farklardan bahsedin.

Bu kadın bir kere sevdi mi , köle olur desem yeridir. Ne yaparsanız yapın sonuna kadar dayanır. O yüzden işler karşılıklı sevgi boyutuna geldikten sonra, bu kadını kıskandırmak yaşamınızın zindan olmasından başka bir işe yaramaz.

Eğer Koç kadını sizden soğuduysa, geçmiş olsun. Hiç şansınız yok. Bu kadın bitirdiyse bitirmiştir ve eğer zorlarsanız sizi küçültecek pek çok şey yapmasına hazırlıklı olmalısınız.

 

BOĞA BURCU Kadınını Mutlu Etme Tarifleri

Epey süslü, güzelliğine ve rahatına düşkün bir kadından bahsediyoruz. Boğa kadını maddenin değerini çok iyi bilir. Para kazanmak için epey hırslı ve çalışkandır. Tam anlamıyla cabbardır. Bu kadının elinden her iş gelir.

Bu kadın erkeklerin ilgisinden hoşlanır. Etrafında fazlaca erkek olmasına şaşırmayın. Erkeklerin ilgisinden hoşlanır ama kolay kolay sevmez. Havai erkeklerden , çapkınlıklardan hoşlanmaz. Klasik erkek oyunları bu kadına pek sökmez.

Boğa kadını sevdiği erkekte potansiyel arar. Ona bakabilecek, maddi ve manevi manada sırtını dayayabileceği birini arar. Bu kadını tavlamanız için öncelikle, deyim yerindeyse sağlam pabuç olduğunuzu ispatlamanız gerekir.

Boğa kadını güzel sözler duymayı sever. Fiziksel güzelliğinin övülmesinden hoşlanır. Onu koruduğunuzu ve koruyacağınızı belli etmelisiniz.

Bu kadın bir kere sevdi mi…. Çok şanslısınız demektir. Gününüzü gün eder. Yemek yapar, hizmet eder, sırtınızı sıvazlar, bir kadından beklenilen herşeyi onda bulabilirsiniz. Ancak kaynağını keserseniz veya onu aldatırsanız sizi dakika beklemeden kapıya koyar.

 

İKİZLER BURCU Kadınını Mutlu Etme Tarifleri

Burcun erkeği kadar olmasa da, İkizler kadını da incelemeye değer enteresanlıktadır. Flörtözdür ama kolay kolay aşık olup, sevmez. Kadınsı bir çekicilikten başka bir çekiciliği vardır. Çevik ve hareketli bir tiptir. Özellikle keyfi yerindeyken çok hareketlidir. Mutsuzsa sık sık hasta olma eğilimi gösterebilir.

Bu kadını tavlamak için önce aynı frekansı yakalayıp dost olmanız ve aslında aklını tavlamanız gerekir.

Maalesef burcun erkeğine benzer bir özellik burcun kadınında da mevcuttur. İkizler kadını da aradığı özellikleri bulduğunda bir anda sevdiğini sanar ve kısa sürede sıkılır, gider. Bir insanı geride bırakmak, burcun erkeğini rahatsız etmediği gibi kadınını da rahatsız etmez. Kalpsiz değildir. Bu ona göre olması gerekendir.

İkizler kadınını etkilemek için, onun ilgilendiği konuları iyi araştırmalı, o konularda bilgili olmalısınız.

Arkadaşları ve ortak arkadaşlarınız ile geçirilecek zamanlar ayarlamalısınız. Bu kadın başbaşa olmaktansa kalabalıklar içinde beraber olmayı sever. Yapabileceğiniz en kötü şey onu arkadaşlarından koparmaya çalışmaktır.

 

YENGEÇ BURCU Kadınını Mutlu Etme Tarifleri

Yengeç kadını belki de kadının komple tarifidir. Beğendiği erkeği tavlamada ustadır. Asla duygularını belli etmez. Tamamen güvenene kadar saklanır. Dolayısı ile bu kadını etkilemek için önce ona güven vermek gerekir. Ondan güçlü olduğunuzu,ondan üstün olduğunuzu ve eğer bir gün kabuğu kırılırsa onu koruyabileceğinizi belli etmeniz gerekir.

Yengeç kadınının inanılmaz güçlü sezgileri vardır ve yapılacak en yanlış şey ona yalan söylemektir. Asla kanıtlayamasa bile yalanın kokusunu alır.

Size alışmasını beklemek bu kadına uygulanabilecek en güzel taktiklerdendir. Bu arada onun sıcaklığından sizin de ona alışmanız %100dür. Onun yumuşaklığı, sevecenliği, huzurlu hali erkeği bir anda hapseder. Yengeç kadını hiç farkmetmeden bir erkeği uydusu haline getirebilir. Aşırıya kaçtığında Yengeç kadını çekilmez de olabilir.

Yengeç kadınını elinizde tutmak için ona sık sık sevdiğinizi söyleyebilirsiniz. Eviniz ile ilgilenmesine , size yemek yapmasına izin verin ve daha sonra da yaptıklarını övün.

 

ASLAN BURCU Kadınını Mutlu Etme Tarifleri

Aslan kadınını metrelerce öteden farkedebilirsiniz. Ona bakıp ünlü biri miydi acaba diye düşünebilirsiniz. Spor bir kıyafetin içerisinde bile kandine has bir pırıltısı vardır.

Lüksü sever. İmkanı varsa herşeyin en pahalısı ve bilineni üstündedir. Bu kadın maddi gücü olan erkekleri sever. Yemeğinin ısmarlanması, en pahalı şampanya ile eve gelinmesinden hoşlanır.

Aslan kadınının neşesi her zaman hissedilir. Kahkalarını kendiyle beraber heryere taşır. Bu sebeple bu kadının enerjisini yüksek tutmak , neşesine neşe katmak önemlidir. Ciddi konularınızı kendinize saklayın, onu eğlenmeye götürün. Sık sık tatil ayarlayın. Sakın giyimine kuşamına karışmayın. Akşam sahnesi varmış gibi giyinse bile…

Bu kadın severse aldatmaz. Kendisini sahiplenen erkekle bir ömür geçirebilir.

 

BAŞAK BURCU Kadınını Mutlu Etme Tarifleri

Başak kadını ile herhangi bir düşünceniz varsa, arkadaşlık bile olabilir ; tabi ki titiz olmalısınız. Üstünüze başınıza dikkat etmelisiniz. Sakalınız uzamış , traşınız gelmiş, buruşuk bir gömlekle buluşmaya giderseniz hiç şansınız yok.

Bu kadın bir erkeğe dayanabilmekten çok mutlu olur. Kendi herşeye sahip olsa bile, erkeğin orada onunla olma fikrinden çok hoşlanır. Dolayısı ile Başak kadınına bir şekilde onun yanında olduğunuzu, ona her zaman destek olacağınızı belli etmeniz gerekir.

Başak kadını bir erkekten etkilenmeye başladıysa , onu evine davet edebilir. Ona hünerlerini göstermek isteyecektir. Evinin temizliğini , güzel yemeklerini görmesini isteyecektir.

Bu kadın canı sıkıldıkça drama queenleşebilir. Hissettiğiniz an yatıştırmalı bu duygusuna son vermeye çalışmalısınız. Bir kere umursamazsanız , alışkanlık haline getirebilir. Ona olan ilginizi azaltırsanız karnı ağrır, başı döner, tansiyonu düşer.

 

TERAZİ BURCU Kadınları Burçlarına Göre Mutlu Etme Tarifleri

Terazi kadını çok pozitiftir. Kendi içinde gel-gitler yaşıyor olsa da bunu suratından anlayamazsınız. Belli etmez. Çoğunlukla güler. Dolayısı ile karamsar bir erkeğin bu kadınla hiç şansı yoktur.

Terazi kadını zerafeti sever. Tatlı konuşan, anlamlı bakan, şık ve zarif erkeklerden hoşlanır. Bu kadının hoşlandığı erkeklerin herkesin farkedebileceği bir ışığı vardır. Huzur, mutluluk ve uyum arar. Ayrıca dans edebilen erkekten etkilenir.

Bu kadın kendisi inkar etse bile lüksten hoşlanır ve lükse düşkündür. Pahalı hediyeleri sever.

Terazi kadını şıktır. Hatta biraz şıkırdımdır. Abartıya kaçabilecek tarzda süsü sever. Küpe, kolye, bileklik, yüzük ve broşu aynı anda takabilen nadir kadınlardandır.

Bu kadının seçeneği çoktur. O yüzden bir Terazi kadınını beğendiğinizde öncelikle seçeceği kişiler arasında sıraya girmiş olursunuz. O sırada fark edilebilmek için güzel ve lüks armağanlar almalı, ona sık sık güzelliğinden bahsetmelisiniz.

Onu kaybetmek istemiyorsanız, başkalarının yanında da onunla ilgilenmeye devam etmelisiniz.

 

AKREP BURCU Kadınını Mutlu Etme Tarifleri

Bu kadında ilk farkedilen çekiciliği ve gözleridir. Gözleri güzel olmak zorunda değildir. Ancak size baktığında kıyafetinizin altındakini, derinizin içini, hatta sözlerinizin arkasındaki söylemediklerinizi görüyor gibidir. Dolayısı ile yalan söylerseniz baştan kaybedersiniz. Mükemmel yalancılar bile bu kadının sınavını geçemezler.

Akrep kadını ya sever, ya sevmez. Arası yoktur. Bu kadını sadece gerçekten istiyorsanız hayatınıza sokmaya çalışmalısınız. Bir kere severse bağlanır. Sevdiği erkek için herşeyi yapar. Ancak kaybetmeye başladığını hissederse hayatı ona zindan edebilir. Aşırı kıskançtır. Kıskançlığı taşkınlaşmasına sebep olabilir. Önce sevdiği insan sonra kendisine zarar verebilecek kadar ileriye gidebilir.

Bu kadın sıcaktır, ateşlidir. Ama tıpkı ateşin güzelliği ve sıcaklığına sahip olduğu gibi, yakıcılığına da sahiptir. Yine de ortada yaşanacak bir aşk varsa; bu kadınla sonuna kadar yaşanacağı kesindir.

Madem bir kere sevdiniz Akrep kadınını, onu tutmak için sizi hiçbir zaman kıskıvrak bağlamasına izin vermemelisiniz. Otoriter olmaya , egomanyasını kurmaya çalışır. İzin verirseniz , sevdiği değil uydusu olursunuz. Kıskandırmayın , yanında olun ama her istediğini yapmayın.

 

YAY BURCU Kadınını Mutlu Etme Tarifleri

Yay burçları genel olarak benim için Zodyak’ın tatlişleridir. Ancak Yay kadını tüm neşesine rağmen , Yay erkeğinden farklı olarak hassas, sinirli ve heyecanlı olmaya meğillidir. Duyguları kolay incinebilir. Hassasiyeti bazen kendisine zarar verir. Bu sebeple Yay kadınından hoşlanıyorsanız öncelikle onun bu osilasyonlarına alışmalı ve sabır göstermelisiniz. O karışık duygular yaşadığında varlığınızı hissettirmelisiniz. Önce dostu olduğunuzu hissettirmelisiniz.

Yay kadını çekici değildir. Ondan olmadığı biri olmasını beklememelisiniz. İçtendir, şirindir, hoştur ve candandır. Onu şekillendirmeye çalışmayın. Zira bu kadın özgürlüğüne müdahale edilmesinden hoşlanmaz.

Yay kadını elinizde tutmak için, daima hoş ve güler yüzlü olmalısınız. Bu kadın için arkadaşları çok değerlidir. Onlara gereken özeni göstermelisiniz.

 

OĞLAK BURCU Kadınını Mutlu Etme Tarifleri

Buram buram hanımefendilik akar bu kadından. Hem çok çalışkandır, kariyer hedefleri vardır hem de çok evcildir. Her türlü aile toplantıları, doğumgünleri, yıldönümleri ondan sorulur. Derli topludur. Kafası zehir gibi çalışır. Hayatın bir çok alanında erkeklere taş çıkarabilceği gibi , bu özelliği ile bir erkeği de kolayca yönetebilir.

Çalışkanlığı,gayret ve sabrı sayesinde hayatında istediklerini elde edecek kabiliyeti vardır. Dolayısı ile bu hem çalışkan hem de becerikli kadını tavlamak üstün yetenekler ister. Konu önemli değil ama herhangi bir konuda fazlası ile üstün ve kabiliyetli olduğunuzu kanıtlamanız gerekir. Sizinle bir sebepten gurur duyması gerekir.

Oğlak kadınının fikirlerine saygısızlık etmeyin. Hele onu ezmeye, görmezden gelmeye sakın çalışmayın. Çünkü bu kadının hayatında partner, öncelikli planlar arasında değildir. Haddinizi bildirmekle kalmaz, kapıyı çeker ve gider.

 

KOVA BURCU Kadınını Mutlu Etme Tarifleri

Bir Kova kadınınından hoşlanıyorsanız, en zoru seçmişsiniz demektir. Maalesef zodyakta aşkı anlama kapasitesi en düşük kadın, Kova kadınıdır. Bu, sevmeyi bilmez demek değildir. Ancak onun sevgisi daha evrenseldir. Dünyayı bütün olarak görür ve belki de sevmek, onun için iyilik yapmaktır. Onu anlatması bile zordur. Kafası enteresan çalışır. Kendi doğruları, kendi kuralları vardır.

Bir ilişkiyi bile marjinal yaşamayı tercih edebilir ancak iş evliliğe geldiğinde kurumu yaşamakta çok zorlanır. Özgürlüğüne çok düşkündür ve kısıtlandığı anda ortadan kaybolur.

Bu kadını elde etmek çok zordur, çünkü elde etmişseniz bile anlamanız epey zaman alacaktır. Sizden hoşlansa bile çok uzun süre arkadaşınız, dostunuz hatta kankanız gibi takılabilir. Başka kadınlardan bahsettiğinizde kıskanmaz. Sizi inceleme sürecindedir ve geçmişe takılmaz.

Kova kadını ile beraberseniz kerameti kendinizde aramayın. O kendi ilginç bir yansımasını sizde bulduğu için sizinle beraberdir.

Bu kadını elde tutmak istiyorsanız, asla özgürlüğünü kısıtlamamalısınız. Özel alanları vardır, karışmayın. Arkadaşlarına sakın müdahale etmeyin. Kıskanmanıza gerek yoktur çünkü çok sert bir yıldız etkisinde kalmadıkça bu kadın çok sadakatlidir.

Zaman zaman sürpriz yapın ama sakın sıradan olmayın. Bu kadın değişikliği sever, iki kere aynı yere götürmeyin. Bir de mümkünse, iplerinizin tamamını ona vermeyin.

 

BALIK BURCU Kadınları Burçlarına Göre Mutlu Etme Tarifleri

Bu kadın duygu kadınıdır. Öyle bilim, kafayı genişleten konular falan, bunlarla ilgilenmesini beklemeyin. Balık burcu kadını akıllı değildir, zekidir! Kafaya, bilgiye, entellektüeliteye önem veriyorsanız, sizin tipiniz değildir şimdiden söyliyeyim. Müziğe, sanata , doğaya önemveriyorsanız doğru yerdesiniz.

Balık kadını, sevdiği erkeğin etrafına uyum, yumuşaklık, aşk ve derin duygulardan ağ örer. Böyle bir ağa yakalanan erkek genelde, evlenmek ister ve kaçamaz. Tutumunu birlikte olduğu insana göre ayarlayan bu kadın, gizli güçleri ile en özgür erkeği bile ehlileştirir. Hatalara karşı hoşgörülüdür.

Mantığı ile hareket etmeyen Balık kadını bazen tutarsız davranışlar ve gereksiz inatlar sergileyebilir. Bu hali ile çok zorlayıcı olur.

Bu kadın hayatında en çok aşk ister, onu elinizde tutmak için bol bol sevdiğinizi söyleyip, tüm ilginizi ona vermeniz yeterlidir. Ancak yeterli zamanı ayıramazsınız bu sefer ilgisi lükse kayar. O zaman bunu göze almalısınız. Bir de aman ha başka bir kadını övmeye kalkmayınız.

 

 

Paylaş

More from Yasemin Orman
2022 Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları
2022 Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları merak konusu olmaya başladı bile. Yeni yıl...
Read More
0 replies on “Kadınları Burçlarına Göre Mutlu Etme Tarifleri”