2020 Yılında Evlenecek Burçlar !

2020 Yılında Evlenecek En Şanslı Burçlar Hangileri ? Yine yeni bir yılın en önemli sorularından. Burçların kariyer, para, sağlık, ilişkiler kadar merak ettiği bir konu evlilik! Burçlar ve aşk konusunun bir devam burçlar ve evlilik. Peki bu yıl hangi burçlar evlenecek ? Evlilik konusunda en şanslı burçlar hangileri ?

 

2020 Yılında Evlenecek Burçlar Hangileri? – İkizler Burcu

2020 yılı hem içinde bulundurduğu özel kavuşumlar hem de sayıca fazla tutulmalar sebebi ile her anlamda değişik ve zorlu bir yıl. Maalesef bu zorlu yılda en fazla zorlanacak burçlardan biri de İkizler burçları.

2019 yılında bir çok İkizler burcunu dünya evine sokmuştuk. Bu Satürn geçişi ile zorlanacak olan İkizler burçları için, hayattaki en zor kararlardan biri de evlilik kararıdır. Zorlanma teması varsa; İkizler burçlarının evleneceği kesindir. 🙂

2020 Yılında Evlenecek Burçlar Hangileri? – Yengeç Burcu

2020 yılında bekar Yengeç burcu bırakmayalım diyorum, ne dersiniz?

2020 yılında Yengeç burçlarının en kuvvetli ve şanslı teması evlilikler ve ortaklı ilişkiler üzerine. Eğer bekar bir Yengeç burcu iseniz, ister sevgiliniz olsun ister olmasın, 2020 yılı evlenmeniz için tüm fırsatları ayağınıza kadar getirecektir. Özellikle 27 Mart’ta, evlilik evinizde gerçekleşecek Jüpiter-Plüton-Mars kavuşumu döneminde, evlenme planları olmayan biriyseniz bile, cazip teklifler, güçlü adaylar aklınızı çelmeyi başarabilir.

Aylık burç yorumlarınızı hala okumadıysanız hemen tıklayın!

Eğer evlenmeyi düşünüyor ama tarihi 2021’e kaydırma planınız varsa, aman derim! Evlenin gitsin bu yıl! Bu yıl Yengeç burçlarının evlilik konusunda atacağı adımlar çok daha sağlam olacaktır.

2020 Yılında Evlenecek Burçlar Hangileri? – Başak Burcu

2020 en şanslı burç, aşk ve alilik anlamında Başak burcu. “Aşık olacak mıyım?”, “ Bu yıl Başak burçlarına aşk var mı?” soruları, geçen sene tarihe karışmadıysa, bu sene kesin tarihe karışıyor. Öyle bir aşk sizi bekliyor ki; hayatın diğer alanlarını unutmanıza sebep oluyor. Benden, biz olmayı öğrendiğiniz, yanınızda sevdiğiniz olmadığında nefes bile alamadığınız bir yıl. Sadece bu yıl mı? Hayır. Devamı da var. Öyle gelir-geçer bir şeyden bahsetmiyorum. Gelecek ve kalacak. “Oh ne güzel ilişkim olacak” derseniz erken konuşmuş olursunuz. Aşkı bile fayda zarar ilişkisine göre yaşayan, işe yarayan ve yaramayan diye ayıran sizlerin bile toplama çıkartma yapamadığını görebiliriz. Vaadi uzun ilişkilerin, yüksek ihtimalde devamı evlilik olacak.

2020 Yılında Evlenecek Burçlar Hangileri

2020 Yılında Evlenecek Burçlar – Terazi Burcu

Evlenmeyen Terazi burcu kalmasın!

Uzun süredir daldan dala gezen, zaman zaman ilişki konularının yanından bile geçmeyen, duygusal konularda sürekli hayal kırıklığı yaşayan Terazi burçları, geçtiğimiz yıl sürpriz şekilde evlenmeye başlamışlardı. Hızla ve sürpriz bir şekilde başlayan ilişkiler, hızlı ve beklenmedik evlilikler ile sonuçlanmıştı.

Tabii ki bu rüzgardan başka şekilde etkilenen, hızla gelen ama hızla biten ilişkiler yaşayan Terazi burçları da olmuştu. Bu etkilere sebep olan Uranüs’ün burç değişikliği tamamlandı. Artık Uranüs, evlilik evinizde sağlam adımlarla ilerliyor. Bunun anlamı geçen yılki sürprizlerden faydalanamayan Terazi burçlarının, bu yıl oturmuş düzene geçme zamanının geldiği. Temmuz ayında Mars’ın da evlilik evinizde dolaşması ile beraber teklifler ve hareketler artacaktır.

2020 Yılında Evlenecek Burçlar – Yay Burcu

Bu yıl Uranüs yine aşk evinizde ama yerine uyumlanmış vaziyette. O yüzden bu sene başlayacak flörtöz ilişkilerin sabitlenmesinde, hatta 6 Mayıs itibari ile İkizler burcuna ilerleyecek Kuzey Ay Düğümünün de etkisiyle, başlayan ilişkileri evliliklere kadar götürmede etkili olacaktır. Bekar bir Yay burcu iseniz, ya yeni biri ile, ya da geçen sene sınavları başarı ile tamamladığınız partneriniz ile evlilik yolu gözüktü demektir.

 

2020 yıllık burç yorumlarını okumak için sayfamızı ziyaret edin !

Paylaş

More from Yasemin Orman
Dolunay Aslan Burcunda – 9 Şubat 2020
Dolunay Aslan Burcunda 9 Şubat 2020 Pazar günü İstanbul saati ile 10:33'te...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir