28 Mart Yeni Ay Ritüeli ve Yeni Başlangıçlar Meditasyonu

Yeni Ay Ritüeli

Etkinlik: Yeni Ay Ritüeli ve Yeni Başlangıçlar Meditasyonu

Tarih: 28 Mart 2017 Salı
Saat: 20:00 – 21:30 arası
Eğitmen: Yasemin Orman 
Ücret: 75TL
Meditasyon Yeri: Güneş Ev Yaratım Atölyesi
Adres: Etiler Mahallesi Bıyıklı Mehmet Paşa Sokak Yavuz Apartmanı No:10/Çamlık- Etiler / İstanbul
Kayıt olmak için: (0212) 358 3080 veya (0542) 253 5218 numaralı telefondan rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

 

28 Mart 2017 Salı günü 05:57’de Koç burcunun 7 derece 37. Saniyesinde Yeni bir Ay doğacak.

Yeni Ay’lar yeniye açılma enerjisi taşırlar.

Her yeni ay kendisine ait güçlü enerjiler taşır, yeni başlangıçlar yapmayı, yeni adımlar atmayı destekler. Toprağa bir tohum ekerseniz, gizli bir güç gelip onu sulayacaktır.

 

Yeni Aylarda neden yeni adımlar atmaya müsaidiz?

Yeni Ayların, yeni başlangıçlar yapmak için müsait olduğundan bahsederiz hep. Neden Yeni aylar yeni adımlar atmaya müsait. Çünkü Yeni Aylarda Güneş ve Ay aynı noktada buluşur. Yani Astrolojik olarak yaşam gücümüz ve ruhumuz, duygularımız aynı yerde atar. Kalbinizden geçene, ruhunuzdan geçene, var olan iradenizi ve gücünüzü koyarsanız, sizi zirveden kim alıkoyabilir?

 

Yeniden bir ben ve yeniden bir biz yaratmaya hazırlanıyoruz.

 

26 Şubat’ta gerçekleşen Balık burcundaki Güneş Tutulması özellikle ikili ilişkilerde sonlanmalara, bitişlere ve marazlı ilişkilerdeki marazlara işaret ediyordu. Bu tutulmanın ardından birçok ilişki sonlandı. Koç burcunda Yeni Ay ise “her son, yeni bir başlangıçtır” ı hatırlatacak bize. Yeniden bir ben ve yeniden bir biz yaratmaya hazırlanıyoruz.

 

Yeni Ay 1. Evde doğuyor. Bu sebeple kendimiz ön plandayız. İlişkiymiş, eşmiş, işmiş, eğitimmiş, öğretide kalan, hayatın içerisinde bizim aslında pek de önem vermediğimiz ya da verdiğimiz önem kendimizden geri planda kalan, her şey daha da geri planda kalacak. En çok kendimizi seveceğiz ve en çok kendimiz için adım atacağız. Kendimizi daha açık bir şekilde ortaya koyacak, dikkatleri üzerimize çekmekten geri kalmayacağız.

 

Unutmak istiyorum! Affediyorum!

Yeni Ayın haritasında gerilemekte olan Venüs (Venüs Gerilemesi neymiş ki?) ve şifasının en yüksek olacağı Balık burcunda ilerleyen Şiron birinci evde Güneş ve Ay’a eşlik ediyor. Ruhunuzda kocaman delikler varsa, kalbinizde kocaman yaralar varsa, yeniye yer açmak için iyileştirmeniz gereken ne kadar konu varsa çift dikiş hakkınız. Sağlamca sarmalayabilirsiniz kendinizi. Siz bir bakarsanız, evren beş bakacak yaralarınıza sizin için. Yeter ki ilk adımı atın. Unutmak istiyorum! Affediyorum! Bunları söylemek bile ilk adımdır.

 

Yeni Ay Ritüeli ‘nde ne yapıyoruz?

Ben ben ben diye bağıran, bizi merkeze oturtan bu Yeni Ay’ın enerjisini kullanmak için Yeni Ay’a geçiş yapacağımız gün 28 Mart 2017 Salı akşamı 20:00 ‘da Etiler Güneş Ev Yaratım Atölyesi’nde buluşuyoruz. 28 Mart 2017 Yeni Ay Ritüeli ve Yeni Başlangıçlar Meditasyonunda öncelikle bu Yeni Ay’ın Astrolojik etkilerini konuşuyoruz. Sonra bu etkileri hayatımızda nasıl kullanabiliriz onu öğreniyoruz. Yeni Ay Meditasyonumuzu yapıyoruz ve ritüelin en önemli parçası olarak niyetlerimizi yazıyoruz. Gelirseniz memnun olurum birlikte “yeni”ye yer açarız. Ne yalan söyleyeyim kalabalığın enerjisi bir başka oluyor.

Yeni Ay Ritüeli ve Yeni Başlangıçlar Meditasyonu için yanımda ne getirmeliyim?

Sadece açık bir kalp ve bu kalbi taşıyan rahat kıyafetler tercih etmiş bir beden 

 

Yeni Ay Ritüeli ‘ne gelin veya gelmeyin (ama bence gelin 🙂 ), beraber veya tek, fark etmez; bu ay önceliğiniz kendiniz olsun! Kendinizden başkalarını görün. Siz üzgünseniz, onlar da üzgün. Bazılarının ne kadar dikenli olduğu ne kadar canlarının acıdığı ile eşdeğer olabilir. Kendi acılarınızı, kendi mutluluklarını baz alın. O pencereden bakın başkalarına. Ne kadar şanslı, deyip kesip atmayın. Belki de ilk şansı. En çok kendinize ama sonra da kendi pencerenizden başkalarına empatik olun!

 

 

 

Görüşmek üzere…

Paylaş

More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları 10 Nisan 2020
Günlük Burç Yorumları 10 Nisan 2020 / Günün Enerjisi : Ay Akrep...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir