Haziran Ayı Burç Yorumları 2020

Haziran Ayı Burç Yorumları 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu okumayı da unutmayın 😉

Haziran 2020 Ayını Etkileyen Önemli Gökyüzü Olayları

Mayıs ayından devam edenler;

Haziran ayı;

Haziran yine maşallahlık bir ay. Aslından takip ediyorsanız bilirsiniz; Astrologlar olarak 2020 yılında en merak ettiğimiz aylardan bir tanesi. Yılın ikkinci yarısının resmini anlamamızı sağlayacak.

21 Haziran Yengeç Burcundaki Güneş Tutulması çok kritik!

30 Haziran Jüpiter Plüton Kavuşumu yine incelemeyi iple çektiğim kavuşumlardan. Ben meraktan iple çekiyorum ama dünyaya etkisi “devlerin savaşı” yansımalı olacaktır.

Hepsi başka başka konular. Zaman oldukça toparlayıp detaylarını yayınlayacağım. Yazıların üstlerine tıklayabiliyorsanız, detayları yazmışım ve linklemişim demektir.

Velhasıl “2020 unutamayacağımız bir yıl olacak” demiştim. Öyle olacaktır. 

KOÇ Burcu Aylık Burç Yorumu Haziran 2020 (21 Mart – 20 Nisan) 

Tey Tey Tey. Haziran ayından poposunun üzerinde bir dakika oturmayacak Koç burçları! Bu ne hareket. Uzaklara değil ama kısa mesafeli yolculuklar Haziran ayı boyunca sizinle. Maşallah kapılar size açılıyormuş aslında 🙂

Gezme tozma ile beraber iletişim de artıyor. Bir sürü yeni insanla tanışabilirsiniz.

Bir sürü hayal kurdunuz. Evde kaldığımız süre de bu hayaller pekişti, arttı. Ancak Haziran ayında bu hayalleri tam anlamı ile gerçekleştirebilirsiniz dersem yalam söylemiş olurum. Haziran ayı ipiniz kopmuş gibi geziyorsunuz. En gerçek bu. Hayallerinizin de gerçek olacağı zamanlar gelecek. Üzerine biraz daha değerlendirme yapmanız gerekebilir.

Maddi anlamda borcu harcı ödemek ve piyasadan gelecekleri toplamak için yine Venüs Retrosunun son bulacağı 25 Haziran’a kadar vaktiniz var. Sonra böyle bir desteği tekrar gök yüzünden almanız zor olabilir.

Flört çok. Aşk meşk yok. Geçici hevesler diyelim.

Kariyer konusu kritik. 30 Haziran Jüpiter Plüton Kavuşumu ile beraber bambaşka bir yola çıkacaksınız!

Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

BOĞA Burcu Aylık Burç Yorumu Haziran 2020 (21 Nisan – 20 Mayıs) 

Haziran ayı genel anlamda Boğa burçlarının en şanslı aylarından biridir. 25 Haziran’a kadar kalan alacak verecek her şeyi toplarsınız piyasadan. Sonra zaten işleriniz eski kıvamına gelmeye başlar.

Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir ay olacak Haziran ayı. Bir sürü hayaliniz suya düştü biliyorum ama yine de özgüveninizi geri kazanacaksınız diyebilirim.

Aşk, meşk ayın ortasına kadar keyifli ve hareketli. Ayın ortasından sonra tehlikeli bir hal alabilir. Eski sevgililere dikkat etmek gerekiyor. Özellikle süren bir ilişkisi olan bir Boğa iseniz, kimsenin güzel giden ilişkinizi bozmasına izin vermemelisiniz.

Sıklıkla tekrarlamış olabilirim bu sene. Boğa ve yükselen Boğa burçları için ciddi bir yol, yön bulma yılı 2020. Özel bir keşif bölgesi diyebilirim. Haziran ile beraber, özellikle ayın sonuna doğru sinyaller çoğalır. İçinize gelen istekleri, kıpırtıları, mesajları mutlaka değerlendirin.

Evli Boğa burçlarının 30 Haziran ve çevresine dikkat etmesi gerekiyor. İlişkisi olan Boğa burçları ise Temmuz ayında evlenebilirler.

Boğa Burcu ve Cinsellik için tıklayın!

İKİZLER Burcu Aylık Burç Yorumu Haziran 2020 (21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler burçları öncelikle doğum günleriniz kutlu olsun! İyi ki doğdunuz!

Her zaman söylediğim gibi, Güneş hangi burçta ilerlerse, evren o burcun sahiplerine çevirir spot ışıklarını. Şimdi Güneş İkizler burcunda, olduğuna göre ışıklar üzerinizde. Zaman kutlama, eğlenme zamanıdır! Bana Corona ile gelmeyin artık. Belli bir çerçevede kutlayabileceksiniz doğum günlerinizi. Koç ve Boğa burçları ne yapsındı!

Neyse Haziran sizin ayınız ama yöneticiniz Merkür ayın ortasından itibaren gerilemeye başlayacak. Ay ortasına kadar şıngır mıngır, piyasadan paralarınızı toplayıp keyifle işlerinizi hallederseniz iyi olur. Ayın ortasından sonra işler yavaşlar. Yengeç enerjisi ile beraber de sizin enerjiniz de yavaş yavaş azalır.

2020 İkizler burçları için önemli bir yıl hep söylüyorum. Bu ay sonunda 20 Haziran’daki Jüpiter Plüton kavuşumu ile beraber az çok ne demek istiyorum anlarsınız. Bana detay sormayın. Her burcun kendi haritasına özel bir temada.

Kariyer hayatınız konusunda ise nefis bir ay. Nihai hayallerinize ya çok yaklaşırsınız ve bunu gerçekten hissedersiniz, ya da onlara gerçekten ulaşırsınız! Tek uyarım var; heyacanı fazla kaçırıp kendi bindiğiniz dalı kesmeyin!

2020 Yılında İkizler Burçlarını Neler Bekliyor?

YENGEÇ Burcu Aylık Burç Yorumu Haziran 2020 (22 Haziran – 22 Temmuz)

Haziran biraz da olsa sizin ayınız. 21 Haziran ile beraber Güneş, burcunuza ilerliyor olacak ve biz de sizlerin doğum günlerini kutluyor olacağız.

Haziran ayları sizin sorgulama aylarınız oluyor genelde. Bir şeylerin hesabını, kitabını, planını yaptığınız bir ay. Malum siz Yaz mevsimini başlatmak için dünyaya gelmişsiniz. Yaz ile beraber kendinizin döngüsünü de başlatırsınız aslında. Bu döngüye nasıl başlarsanız da yeni yaşınız hep öyle gider. O zaman nasıl bir yaş istiyorsunuz? Nasıl bir yeni yıl, karar verin. Planlarda kısmen evlilik, evlenme ve beraber yaşama vardı. Ne aşamadasınız?

Uzaklaşma, uzaklara taşınma hayalleri olan Yengeçler vardı. Siz ne aşamadasınız? Yollar açılıyor. Artık hareket edebilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece cesaret artık.

Aşk meşk için kritik bir ay sonu. Temmuz çok daha kritik ama 30 Haziran önemli bir kavşak niteliğinde. Çok güçlü bir şeyler kurabilirsiniz de, çok güçlü bir şeyleri yıkabilirsiniz de.

21 Haziran’da burcunuzda Tam Güneş Tutulması gerçekleşecek. Hepimiz merakla bekliyoruz.

Evlilik konusu yıl boyu tekrarlayabileceğim konulardan. Biliyorsunuz “2020 Yılında Evlenecek Burçlar” listemde siz de varsınız. Listeyi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

ASLAN Burcu Aylık Burç Yorumu Haziran 2020 (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aşk meşk konularını tamamladığınız bir dönemdesiniz. Artık bence kesinlikle ne istediğinizi ve ne istemediğinizi biliyorsunuz. Bundan sonra işler zorlaşacaktır. Çünkü seçenekler daraldı. Ne istediğinizi bildiğiniz için, sizin klasmana uyan kesim belli. Bundan sonra mesele; adım atasınız var mı yok mu? Yoksa bir süre daha şimdiki gibi yalnız olacaksınız demektir.

Bekar Aslan burçları çoğunlukta olduğu için böyle yazdım. Çünkü geçtiğimiz yıl bir çok Aslan burcu uzun süre devam eden ilişkilerini de bitirdi. Neyse konuya gelirsek; 30 Haziran’da Jüpiter Plüton Kavuşumu olacak. Orada hayatınızın ilişkisine yol alırsınız diye düşünüyorum. Güzel zamanlama olur. 25 Haziran itibari ile Venüs gerilemesi de sona erecek. Ancak bu süreçte yavaş yavaş adımlar atmanız lazım artık. Başlatmak adına değil ama biraz tanıma ve tanışma evresine burada girilebilir.

Evli Aslanlarda sıkıntı yok, aynen devam.

30 Haziran günlük rutinleriniz, çalışma hayatınız açısından da dönüm noktası bir tarih. Çok çalışın demiştim, çalışmanız da gerekecek demiştim Mayıs ayında, hala da öyle. Venüs gerilemesi, etiketinizi parlatmanızı zorluyor, biliyorum. Ona rağmen devam.

Son uyarım; fazla ve boş muhabbet tez ayrılık getirir. Ancak iletişimsizlik de yanan bir şeyi söndürür.

Aylık Burç Yorumları Haziran 2020

BAŞAK Burcu Aylık Burç Yorumu Haziran 2020  (23 Ağustos – 22 Eylül) 

Mayıs ayının en önemli teması Aşk, demiştim. Haziranın da Temmuzun da Artık Başak burçlarının başka bir düzene veya başka bir aşamaya geçme vakti gelmiş gözüküyor. Belki planlanan düğün dernek gibi programlar ertelenebilir. Ancak içinizde artık siz başka bir aşamadasınız. Hali hazırda planlanmış beraberlikler gerekli kapılardan geçerken, bekar Başak burçları da hayatlarının aşkını bulmaya bir adım daha yakınlar. Bu konuda 21 Haziran’daki tutulma ve 30 Haziran’daki Jüpiter Plüton Kavuşumu dönüm niteliğinde olacak. Bu tarihlerin çevresinde yeni tanışacağınız insanlar hayatınızın aşkı olma sıfatını taşıyabilirler.

Yukarıdaki tarihler sadece aşk meşk açısından önemli değil! Hayatınız değişiyor! Bu zamana kadar yüzü hiç gülmemiş bir Başak burcu olabilirsiniz mesela. O günler tamamen geride kalıyor. Mazi oluyor.

Kuzey ay düğümünün İkizler burcuna geçmesi Başak burçlarının kariyer hayatlarını, hayatlarındaki etiketlerini, toplum önündeki imajlarını da güçlendirecek. Yavaş yavaş etkiler başlar. İşler açılır, maaşlarda düzenlemeler olur, borçlar ödenir veya yeni bir koltuk edinirsiniz gibi.

Ayın ortasından itibaren yöneticiniz Merkür gerileme hareketine başlayacak. İşler sizin için de yavaşlar. Planlı işleri ayın ilk haftasında halletmekte fayda var.

Aylık Burç Yorumları Haziran 2020

TERAZİ Burcu Aylık Burç Yorumu Haziran 2020 (23 Eylül – 22 Ekim)

Mayıs ayının ortasından beri gerileyen burcunuzun yöneticisi Venüs, hayatınızın bir çok temasında yavaşlamaya sebep olmuştu. Bu ayın 25’ine kadar Venüs Retrosu devam ediyor. Ne de olsa yönetici gezegeniniz. Mutlaka ki önemsemelisiniz. Geri dönecek birileri varsa en çok siz almalısınız bu dönüşleri.

Hayallerin gerçek olduğu bir ay olabilir Haziran ayı. Su gibi geçip gidebilir huzurla. Size bağlı biraz. Akışta kalmayı başabilir misiniz, başaramaz mısınız konusu. Plansız sürüklenmeye razı gelmeniz lazım biraz. Oraya gidelim mi, gideliiiim. Noktasında olmalı. O zaman mucizeler gelebilir başınıza.

Aşk da evlilikler de beklenmeyeni beklesin. Bekar Teraziler yıl boyu şıp diye evlenecek noktada. Evliler de şıp diye boşanacak noktada. Bir “an” a bakacak noktada bu işler. O yüzden özellikle evli Terazi’ler dikkatli olmalı. Fazla beklenti, hayal kırıklığı yaratır.

Merkür gerilemesi iş konusunda beklediğiniz bazı haberleri getirebilir. 30 Haziran’daki kavuşum ise aile konusunda bazı şeylerin yıkılıp yeniden güzelce yapılmasına sebebiyet verebilir. Tadilat, alım satım gibi konular söz konusu olabilir.

2020 Yılında Terazi Burçlarını Neler Bekliyor?

AKREP Burcu Aylık Burç Yorumu Haziran 2020  (23 Ekim – 23 Kasım)

Son bir kaç aydır hiç güzel şeyler yazamadım size. Kayırırım da sizi her zaman bilirsiniz. Gökyüzü 2020’de pek iyi davranmadı size. Neyse ki; kara bulutlar Haziran sonuna kadar pek ortada yok. Mart , Nisan, Mayıs aylarını dikkate alarak söylemem gerekirse, Haziran Akrep burçları için kesinlikle daha iyi bir ay. Özellikle bekar bir Akrep burcu iseniz aşk hayatınız mucizelere gebe. Hayal dediğiniz konular gerçek olabilir. Asla beraber olamayacağınızı düşündüğünüz bir kişi hayatınıza girebilir. Asla hayalini bile kuramayacağınız güzellikle bir ilişkiyi kendinize çekebilirsiniz.

Aşk sadece işin en bilinen boyutu. Ancak bu hayalleri hayatınıza çekme konusu, bekar, evli, sevgilisi olan fark etmeksizin tüm Akrep burçları için geçerli. Mucizeleri, asla olmaz dediklerinizi hayatınıza çekebilirsiniz. O yüzden a-b-c-d-e planlarınızı bir kenera koyun bu ay. Mottonuz hep en iyisini düşünmek ve hep pozitif düşünmek olsun. İki tane baba tutulma olacak. Su grubu temsilcisi olarak buradaki enerjileri de en çok yakalayacak kişilerdensiniz.

Söyleyeceğimi söyledim. 🙂

Bir de hukuki olarak sonuçlanmasını beklediğiniz bir durum varsa, 21 Haziran ve çevresinde çözülür.

2020 Yılında Akrep Burçlarını Neler Bekliyor?

YAY Burcu Aylık Burç Yorumu Haziran 202o (23 Kasım – 21 Aralık)

“Sosyal mesafeli dönemin size maddi anlamda bir katkısı oldu. Yılın en büyük transitlerinden biri olan Satürn Plüton Transiti para evinizde gerçekleşiyor. Bu sebeple maddi anlamda hep çok dikkatli olmanız gereken bir yıl. Bu yıl sizi karun da yapabilir fakir de. Özellikle çalışma hayatınıza göstereceğiniz direnç, iş hayatınızdaki sabır ve performans bu konuyu çok ciddi etkileyecek.” Bu kısım Mayıs Ayı Burç Yorumlarınızdan. Şimdi 30 Haziran’da aynı transitin pozitifi para evinizde gerçekleşecek. Karun olacaksanız en uygun ilk dönem 2020 yılındaki. Bu sefer gerçekleşecek olan Jüpiter Plüton kavuşumu. Şöyle 12 Ocak ve çevresine dönüp bakın istiyorum. O dönem neler olduysa tam tersini veya onun iyicilini bekleyebilirsiniz. Haziran sonu, Temmuz başı.

22 Haziran’da gerçekleşen İkizler burcundaki Yeni Ay, Yay burçlarının evlilik kapılarını araladı. 5 Haziran’da burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay ise o kapı tamamen açılır mı kapanır mı onu belirler.

Haziran ayı, Temmuz ayı bu dönemler Yay burçları için önemli. Özellikle ilişkiler ve evlilikler açısından, aile hayatı açısından önemli süreçler. Hayallerin gerçekliğe geçmesi gerekiyor. Yoksa sizin Polyannalığınız da bir yere kadar.

5 Haziran’da burcunuzda Yarı Gölgeli Ay Tutulması gerçekleşecek. O tarihte herro mu metro mu belli olur.

Haziran Ayı Burç Yorumları 2020

OĞLAK Burcu Aylık Burç Yorumları Haziran 2020 (22 Aralık – 20 Ocak)

Sizin için yılın en önemli günlerinden biri Haziran ayında. Hepimiz için önemli bir dönüm noktası tabi ki.Ancak sizin burcunuzda gerçekleşen bir kavuşum. Tıpkı 12 Ocak’ta gerçekleşen Satürn Plüton Kavuşumu gibi. Bu sefer Jüpiter Plüton Kavuşumu Oğlak burcunda gerçekleşecek. Tarih 30 Haziran. 12 Ocak ve çevresinde yaşadıklarınızın iyicilini, daha pozitifini ve daha güçlüsünü beklemek lazım. O zaman başınıza gelen kötü polisti. Şimdi gelecek olan iyi polis.

Merkür’ün Yengeç burcundaki yolculuğu, ayın ortasında başlayacak gerilemeye kadar evli Oğlak burçlarına çok iyi gelecek. Evlilikler için güzel bir onarım süreci. Gerileme evresinde ise düzgün bir şekilde geçmiş problemleri eşinizle çözümleme imkanı yakalayabilirsiniz.

Bekar Oğlak burçları Haziran ayında Venüs retrosunun keyfini çıkaracaklar. Geçmişte kalan tamamlanmamış hikayeler için ikinci bir şans. Bu şansı yaratacak olan sizler de olabilirsiniz. Kapanmamış defterleri itina ile kapatma veya yazmaya devam etme vakti.

21 Haziran’da gerçekleşecek Yengeç burcundaki tutulma, bir çok evli Oğlak burcu için “tamam” veya “devam” kararının alınmasına sebep olacaktır.

KOVA Burcu Aylık Burç Yorumu Haziran 2020 (21 Ocak – 19 Şubat) 

Mayıs ortasında başlayan bir Venüs gerilemesi var. Güneş de 21 Haziran’a kadar aşk evimizde. Neresinden bakarsanız bakın; Kovalara aşk getirir. Hem eskileri döndürür, hem yenileri getirir. Bakın çoklu konuşuyorum, neden? İkizler tek bir şey taşımaz çünkü. Tabii bu durumda kafalar da karışacaktır. Bunu geçen ay da belirtmiştim. Burada hareket olur ama bir işe yaramaz. Trişkadan tayyare. Kova’lara seçim yaptırtacak sert bir rüzgar yok burada. Eğlence var ama yine bekarlar bekar gibi özetle.

Maddi anlamda çok büyük bir akış olması gerekir. Çok çok büyük. Tabi akışın cepten içeri mi cepten dışarı mı olacağı değişken. Hayallerdeki gelire ulaşma şansı söz konusu olabilir. Mantıkla baktığımda, bir Kova olarak ben de bu dönemde para nereden gelecek diyorum. Ancak açtım da kollarımı, gelirse ne ala. Geçmişten bu güne yapılan yatırımların değer kazanmasını beklerim.

21 Haziran’da sağlık evimizde gerçekleşecek Güneş Tutulması önemli. Bu dönemde sağlığa dikkat etmek, yuvamız dediğimiz bedene iyi bakmak gerekir. Rutinlerimiz değişebilir. Yeni ve iyi hissettiren, güven veren bir hayata merhaba diyebiliriz.

12. evimizde devam eden Satürn Gerilemesi, geçmişe özlem duydurabilir. Bazı konuları yad etmemize sebep olabilir.

Sizlere özel yazdığım; “Kova Burcu Özellikleri Nelerdir?” yazım burada!

BALIK Burcu Aylık Burç Yorumu Haziran 2020 (20 Şubat – 20 Mart)

Mars ve burcunuzun yöneticisi Neptün, birlikte kolkola ilerlerken, bir çok Balık burcuna yıllardır kurduğu hayallerine ulaşma imkanı tanıyacaktır. Hayalinizde bile olmayan, imkansız dediğiniz (ki siz bunu çok az dersiniz) şeyler bile ayaklarınıza kadar gelebilir.

28 Mayıs itibari ile Merkür Yengeç burcuna geçti. Haziran ayı ortasından itibaren de Yengeç burcunda geriliyor olacak. Bu düzen size çalışır. Neden çünkü bu hareketi sizin aşk evinizde. Yana yakıla dönenler olur. Ben ettim sen etme diyenler. Sizin “yuvam” diyebileceğiniz bir adam/kadın karşınıza çıkabilir. Keyif alacağınız, kendinizi iyi hissedeceğiniz aktiviteleriniz olur. Güzel mesajlar alırsınız. Sevdikleriniz özledikleriniz arar. İyidir yani.

Bakıldığı zaman Haziran ayının en şanslı burçlarından biri, belki de en şanslısısınız. SAdece kendinizi akışa bırakmanız bile, rahatlıkla bir çok soruna çözüm bulmanızı, mutlu olmanızı sağlayabilir. O sebeple kendi bindiğiniz dalı kesmeyin. Sürekli neden şu böyle, neden şuram eğri vs. diyerek, bir şeylere takılıp kendinizi yaralamayın.

İçte yaşadığınız zamanlar olabilir. Olsun da sorun yok. Üzülecek bir şey yok. Siz de kendinize üzülmeyin.

Sizlere özel yazdığım; “Balık Burcu Özellikleri Nelerdir?” yazım burada!

2020 Yılında Balık Burçlarını Neler Bekliyor?

Haziran Ayı Burç Yorumları 2020

Paylaş

More from Yasemin Orman
Venüs Koç Burcunda – 5-30 Nisan 2024
Aşktan, güzelliklerden ve paradan sorumlu gökyüzü bakanı Venüs, 5 Nisan’da Balık burcundan...
Read More
Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir