İkizler Burcunda Yeni Ay 2020 – 22 Mayıs

İkizler Burcunda Yeni Ay 2020

22 Mayıs 2020 Cuma günü Türkiye saati (İstanbul) ile 20:39’da İkizler Burcunda Yeni Ay 2020 doğacak.

İkizler Burcunda Yeni Ay 2020

  • İkizler Burcunda Yeni Ay 2020 ne zaman gerçekleşiyor? – 22 Mayıs 2020 Cuma günü 20:39’da yeni ay gerçekleşiyor.
  • Ay ve Güneş İkizler burcunda kavuşuyor.
  • Yeni ay haritanın 6. evinde, malefiklerle sohbette.
  • Yeni ayın haritasında yükselen Yay Burcu
  • Harita yöneticisi konumundaki Jüpiter, Oğlak burcunda, malum arkadaşları ile 2. evde.
  • İkizler Yöneticisi Merkür, Retro Venüs ile kavuşumda.

Yeni Ay İkizler Burcunda hangi enerjileri taşıyor?

Tabi ki öncelikli olarak İkizler Burcu Özelliklerine  ait enerjileri taşıyor.

Başrol ile başlamak gerekirse; İkizler Burcunda Yeni Ay ‘ın duygusal ihtiyacı dünyada neler olup bittiğini anlamak, bilgi toplamak, topladığı bilgiyi aktarmak ve en önemlisi çenesi düşene kadar konuşmak ihtiyacındadır. Her şeyi anladığı bildiği sürece ondan huzurlusu mutlusu yoktur.

İçgüdüsel olarak meraklı, soru soran, cevap arayan insanlara dönüşeceğiz. Herhangi bir olay karşısında refleks olarak “neden?” diye soracağız. Durmaksızın konuşmaya başlayabiliriz. Bilinçsizce etrafımızdaki insanları taklit etmeye başlayabilir, sanki başka fikirleri kendi fikrimizce benimseyebiliriz. Duyguları temsil eden Ay, İkizler gibi sürekli değişen bir burca denk geldiğinde, bizlerde de sürekli değişen bir ruh hali, devamlı iletişim kurma ihtiyacı ve kolaylıkla çevreye adapte olma durumu yaratacaktır.

İkizler burcu Hava burcu olduğu için, tüm Hava burçları gibi, duygudan çok mantığa sebat eder. Bu sebeple bu Yeni Ay çevresinde  (ortalama 15 gün) duygusal konulara daha mantıksal bir yaklaşımda bulunabiliriz. Ancak aynı şekilde mantıklı yaklaşımlarımızın içinde boğulup, kararsız da kalabiliriz.

Bir çok konuda yeni adam atmak isteyecek ancak karar vermekte, özellikle verdiğimiz kararlara sadık kalmakta zorlanacağız.

İkizler burcu için sosyal olarak kabul görmek çok önemlidir. Hepimiz biraz İkizler olacağımızdan, sosyal ortamlarda kabul görmek için kendimiz olmayan reaksiyonlar gösterebiliriz. Sonradan “bu hareketler hiç ben değil, neden böyle davrandım ki!” diye düşünebiliriz.

—————–Astrolojik gündeme dair tüm güncel haber için sayfamızı ziyaret edin!

Yeni Ayın İkizler Burcuna Girmesinin Etkileri

Valla ne diyim, trişkadan teyyare geldi bana Yeni Ay haritası biraz. Çok ekmek çıkmaz dedim bu haritadan 🙂
Yani ballı kaymaklı yazamayabilirim o yüzden.
Gökyüzünde 4 gezegen Retro harekette bir kere. Zaten çok kafada kurguladıklarımız hayata rahat geçmez. Yeni Ay ama mantıklı iç tartma süreci olmalı hareket enerjisinden çok.
Bireyselden daha kolektif enerjili geldi harita bana. Bir kere Corona gündemi düşer. Venüs başrollerden biriydi bence Corona Virüsü konusunda. Venüs gerilemesi var malum. Bu gerileme sonunda Haziran ortası ile beraber, gündem niteliğini yitirir, başka gündemler olur gibi. Bakın Corona biter demedim, gündemini kaybeder dedim. Çok ekonomik sembollü bir harita. Para spekülasyonları, dolar in, dolar çık, faiz in, faiz çık, yan gittik, sağa battık, piyasalar derken, ekonomik anlamda değişik şeyler olur gündemde.
Haritanın en önemli numarası İkizler burcu yöneticisi Merkür’ün Retro Venüs ile kavuşumda olması bence. Bu ikili Neptün’le de kare yapıyorlar. Meali bireysel düzlemde, bir neye değer veriyorum, ne istiyorum inşaası var içimizde. Ağırdan almak lazım. Kendimize de yüklenmeden, yolda ağır ağır, her şeridi deneyerek ilerleme hali. Hayaller ve hayatlar aynı değil yani.

İkizler’deki Yeni Ay’ın ortaya koyacağı hikaye ‘gerçek’ hikaye değil. Daha büyük bir resmin parçası. Sadece kavramaya başladığınız daha büyük bir resim.

Bazen hayattaki harika şeyler nihai hedefler ya da büyük başarılar değildir. Hayattaki harika şeyler arayışta, sadece gerçek bir merak ve beklentiden ortaya çıkabilecek olasılıklardadır.

Bir sonraki aşamada ne olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Sorun değil. Yolunuzu seçmek yerine, zaten bulunduğunuz yolu gitmeye bırakın kendinizi. Yolda olmak da bir yolculuk olabilir.

Nereye gideceğinizi bilmiyor olabilirsiniz, ancak neyin mümkün olduğunu keşfetme yolculuğuna kesinlikle değecektir.

Günlük rutinlerimiz mühim ve önem kazanıyor. Kendini eğleyen mutlu olur, kazanır bu dönemde.
Aşk, meşk darda. Dönerse senindir. Veya eskiden beri hayatında ama yeni açılıyorsa senindir.
Yeni iyi değil şimdilik. Çokça heves, kıpırtı gelebilir bu dönem. Gelsin. Keşfet, soru sor, tanımaya çalış. Anla. Anlat. Çokmuş gibi geliyor ama 25 Haziran’a kadar derinleş. Sonra içine sinerse “ok” verirsin.
Bu dönemde sihir, hikaye anlatabilmekte. Aşkı canlı tutmanın bir yolunu bulmakta. Mesajlaşmak için harika dönem. Sabahlara kadar konuşmak, merak etmek ve ettirmek. Yeniye zihinde başlamak. Önce zihni, aklı tavlamak. Yazarken bile heyecanlandırdı bu fikir beni!

İkizler Burcunda Yeni Ay 2020 dilekleri kâğıda yazmak, dilekleri düşünmek, evrene mesaj göndermek için en uygun Yeni Aydır. Evrende mesaj alacak ne kadar kapı varsa bu Yeni Ay’da açık olacaktır. Yaz diyorum yani… Bulunsun elinde. Sonra seneye bakıp; “vay be!” dersin!

Böyle edepli adaplı meditasyonlu yapmak istersen, artık biliyorsun Gaia Kitlerim var. Bakmak için buraya tıklayabilirsin.

Hazır İkizler burcu demişken ve canım İkizler burçlarının doğum günlerini kutluyorken, İkizler Burcu Özelliklerine bir bakmak isterseniz, tıklayın.   Anlattım biraz. Kanala abone falan olursanız da; motive olurum belki. Tüm ısrarınıza rağmen biraz motivasyonum düşük şu video dünyasında. Diğer iki gözümün çiçeği burçları da çekerim belki. Belki istekte bulunursunuz videolar altına, onları çekerim.

 

Ve hepinizi çok öptüm! İyi Bayramlar!

Paylaş

Tags from the story
, , ,
More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları
Günlük burç yorumlarını okuruz çünkü hemen hemen hepimiz geleceğimizi merak ederiz... Hemen...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir