Mayıs Ayı Burç Yorumları
adsense

Mayıs Ayı Burç Yorumları 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu okumayı da unutmayın 😉

Mayıs 2020 Ayını Etkileyen Önemli Gökyüzü Olayları

Yukarıda gördüğünüz gibi, Mayıs 2020’de gökyüzünde oldukça hareket var. Merkür ve Mars burç değiştirirken, Satürn, Venüs, Jüpiter gerilemeye başlıyor. Ayın ortasından itibaren gökyüzünde 4 gezegen geriliyor olacak. Satürn, Plüton ve Jüpiter uzun süredir çok yakın hareket ediyor. Artık yaşadığımız felaketlerden ötürü bunu herkes biliyor. Şimdi kol kola retro yapıyor olacaklar.

Diğer taraftan karmik durumları temsil eden Kuzey Ay Düğümü de 4 Mayıs’ta İkizler burcuna ilerliyor.

Hepsi başka başka konular. Zaman oldukça toparlayıp detaylarını yayınlayacağım. Yazıların üstlerine tıklayabiliyorsanız, detayları yazmışım ve linklemişim demektir. Velhasıl Mayıs ayının düzen getiren değil, akışla beraber akmaya zorlayan bir ay olduğunu unutmamak lazım. Kaçmak isterseniz suyun akışından, böyle kafanızı gözünüzü kayalara vurur, paramparça olursunuz hafazanallah.

KOÇ Burcu Aylık Burç Yorumu Mayıs 2020 (21 Mart – 20 Nisan) 

Ayın kaçağı sizsiniz aslında. Kendinizce gizli kaçamaklarla arkadaşlarınızla fiziksel olarak bir araya gelmeye çalışacaksınız. Fiziksel yollardan ulaşamazsanız tabi ki teknolojinin starı olacaksınız. Özetle artık kimse ile sosyalleşmemeye dayanamıyorsunuz. Durumlar ne olur nasıl ilerler bilemiyorum ama fiziksel olarak yer değiştirme ihtiyacınız da var. Belki yazlığa kaçmak, belki başka bir yere gitmek, belki başka bir şey. Ancak aynı yerde durmak istemiyorsunuz artık.

Maddi anlamda geri vites yapmanız gerekebilir. Biraz cepleri ilikliyorsunuz. Ancak aynı etki uzun süredir beklediğiniz bir nakdi hesabınıza da getirebilir.

Kariyer konusu da değişken. Bazı Koç burçları geçmişte kaçırdığı bazı kariyer fırsatlarını yakalama imkanı bulurken, bazı Koç burçları da biriken yüklerle uğraşmak zorunda kalıyorlar.

Kafalar çorba. Alan kısıtlandıkça hayal gücü artıyor. Burç değiştiren Kuzey Ay Düğümü size yarayabilir. Yaratıcı enerjiniz artarken, yazarlık, resim yapma vb gibi konular denenebilir. El sanatları geliştirilebilir.

Bekar Koçlar için üzgünüm. Ay oldukça sabit. Ancak İlişkide olan Koç burçları için sakin ve huzurlu bir ay olacaktır.

Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

BOĞA Burcu Aylık Burç Yorumu Mayıs 2020 (21 Nisan – 20 Mayıs) 

Boğa burçları öncelikle doğum günleriniz kutlu olsun! İyi ki doğdunuz!

Her zaman söylediğim gibi, Güneş hangi burçta ilerlerse, evren o burcun sahiplerine çevirir spot ışıklarını. Şimdi Güneş Boğa burcunda, olduğuna göre ışıklar üzerinizde. Zaman kutlama, eğlenme zamanıdır! Diyeceksiniz ki; Yasemin nerede eğlenelim Corona hapsindeyiz. Valla dünya sizinle aynı durumda, artık akışa göre bulacaksınız bir yolunu.

Kanepe sevdalısı bir Boğa iseniz şimdiden söyleyeyim. Bu ayı öyle geçirmek yok. Küserim vallahi. İla kendiniz için bir şey yapmalısınız. Bu yeni bir eğitim olur, kendinize bir hediye almak olur. Sırf keyfinizi yerine getirmek için bile olsa, ileri tarihe bir uçak bileti olur. Olur da olur.

Kocaman ay boyu, mazi aklınızdan film şeridi gibi akıp geçebilir. Boğa burçları biraz geçmişe özlem duyacaklar. Bu geçirdiğiniz zamanlara da, bu zamanları geçirdiğiniz insanlara da olabilir.

Kendi içinizde bir düzen değişimine de gideceksiniz bu ay. Yani tavrınızı, tarzınızı, hayata dair tutumunuzu değiştireceksiniz.

Bu arada maddi anlamda çok keyifli bir ay. Beklediğiniz prim, teşvik vs gibi ödemeler, Mayıs ayında elinize geçecektir. Kariyeriniz ve maddi kaynaklarınız paralel olarak güzel bir akış içindeler. Sizden alınmış borçların da geri ödemesi bu ay elinizde olacaktır.

Boğa Burcu ve Cinsellik için tıklayın!

İKİZLER Burcu Aylık Burç Yorumu Mayıs 2020 (21 Mayıs – 21 Haziran)

Ne dedik; 2020 yılı İkizler burçları için ayrıca özel olarak unutulmaz bir yıl. Her İkizler burcunun farklı alanlarında da olsa büyük transformasyonlar yaşayacakları bir yıl olacak 2020. Biz de yaşıyoruz ama sizin ayrıca transformasyonlarınız var. Her ay bunu hatırlatabilirim.

Merkür’ün burcunuza ilerleyecek olması, Güneş’in 12. evinizde seyahat edecek olması falan derken, Mayıs ayı kocaman bir sorgulama ayı. Yani varlığınız nerede olursa olsun, beyinde, bilinç altında, hesapta kitapta ve hayallerde yaşayacaksınız. Tabi ki bir aritmetik var. Var sizin her zamanki gibi bir hesaplarınız.

Ne olursa olsun, hiç ilgilenmiyorum mevzularla. Baktığım şudur; akışta mısınız, akıştasınız. Tamamdır. İkizler yaşar bu ayda da. Hayal ettiğiniz konularda, işle ilgili veya başka bir konudaki ideallerinizde sınırları ortadan kaldırıyorsunuz. Bariyerler kalktığı zaman malum her şey daha rahat akacaktır. Bir büyüme dönemi olabilir ki; bence olacaktır.

Malum 4 Mayıs’ta artık kader çarkları burcunuza dönüyor. Dolayısı ile hem İkizler burcunun yönettiği konuların, hem de İkizler burçlarının öne çıkmasını beklerim bu saatten sonra.

2020 Yılında İkizler Burçlarını Neler Bekliyor?

YENGEÇ Burcu Aylık Burç Yorumu Mayıs 2020 (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeçleri Mayıs ayında derin bir yalnızlık duygusu kaplayabilir. Aslında bu duygu, yılın başında bahsettiğim evlilik temasını sorgulatmak için. Sizin bu yalnızlık duygusu ile, gerçekten nasıl bir insanla beraber olmak istediğiniz konusunu birbirinden ayırıp, artık nihai bir karara varmanız gerekiyor. Her zaman söylerim. Hayat seçimlerimizdir. Gökyüzü bir rüzgar estirir. O rüzgarı kullanmak da, ona karşı koymak da seçin. Sadece naçizane, Yengeçlerin gemisi mantıkla yürümez. Bunu unutmamanızı tavsiye ederim.

Ufuk biraz karışık ve kafa karıştırıcı olabilir sizin için. Bu yüzden dalgalanan deniz stres olmak, endişeli olmak doğaldır. Sizin bu kaos ortamı içinde hayallerinize sarılmanız gerekiyor. Haritalarınızın üst bölgesi aydınlanır ve hareket kazanırken, sizin için de zaman dışarıda (teknik olarak olmasa da), dışa dönük olma zamanı. Kendinizi gösterme zamanı. İçe dönme, içsel sorgulama zamanı değil.

Dediğim gibi gönül işleri Mayıs ayında ön planda. Derin bağlılık arzusundasınız. Tekrar kalbinizin çarpmasına ihtiyacınız var. Mantık kalbi çarptırır mı, bakın bakalım.

Evlilik konusu yıl boyu tekrarlayabileceğim konulardan. Biliyorsunuz “2020 Yılında Evlenecek Burçlar” listemde siz de varsınız. Listeyi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

ASLAN Burcu Aylık Burç Yorumu Mayıs 2020 (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Hayal kırıklığının kitabı varsa, Mayıs ayında Aslan burçları yazıyor olabilir o kitabı. İnsanlarla ilgili olmak zorunda değil bu durum. Balki hayat istediğiniz gibi beklentilerinizi karşılamamış, belki beklediğiniz bir destek iptal olmuş veya güvendiğiniz dağlara kar yağmış olabilir. Her ne olursa olsun, yapacak çok işiniz var. Çalışmanız gerekiyor. Şu döngüde Aslan burçlarına verebileceğim en önemli tavsiye çalışmak. 2020’yi ne kadar çok çalışarak, çabalayarak, düşseniz de kalkarak geçirirseniz, 2021 sizin için o kadar kolay, keyifli ve tatmin olur.

Çalışmaktan kaçtığınızı, bu dönemde hiç konsantre olamadığınızı, dikkatizi toplayamadığınızı ve iş hayatının kısıtlanıyormuş hissettirdiğini biliyorum. Sadece bu yıl. Dayanın. İstifa için, iş değiştirmek için hiç uygun zamanlar deği.

Geçtiğimiz yıl inançlarınız, hayata dair bakış açınız epey değişti. Bu yıl da öyle bir yıl. Mayıs da öyle bir ay. Kendinize, başkalarına, daha önce bir takım inançlarınız vasıtası ile yaftaladığınız insanlara şans verme zamanı.

Eğer bir bekar Aslan burcu iseniz, Mayıs ayında hayatınızın kadınını bulabilir, veya var olan birinin aslında evlenebileceğiniz kişi olduğunu fark edebilirsiniz.

2020 Yılında Aslan Burçlarını Neler Bekliyor?

Aylık Burç Yorumları Mayıs 2020

BAŞAK Burcu Aylık Burç Yorumu Mayıs 2020  (23 Ağustos – 22 Eylül) 

Mayıs ayının en önemli teması Aşk. Artık Başak burçlarının başka bir düzene veya başka bir aşamaya geçme vakti gelmiş gözüküyor. Belki planlanan düğün dernek gibi programlar ertelenebilir. Ancak içinizde artık siz başka bir aşamadasınız. Hali hazırda planlanmış beraberlikler gerekli kapılardan geçerken, bekar Başak burçları da hayatlarının aşkını bulmaya bir adım daha yakınlar. Bir eğitim, hukuki bir konu veya bir yolculuk sırasında tanışabileceğiniz bir insan hayatınıza giriş yapabilir. Gariptir belki ama bu insanla bir ibadethanede bile tanışabilirsiniz.

Kariyer hayatınızda çifte şans yakalayabileceğiniz bir ay Mayıs ayı. Size daha fazla sorumluluk almak veya pozisyon değiştirmek konusunda teklif gelebilir. Kabul etmek veya etmemek tercihinize kalmış ama iş opsiyonlarınız ve kariyer fırsatlarınız artıp, çeşitleniyor.

Başkalarının kaynaklarından da iyi bir şekilde faydalanabilirsiniz. Miras, faiz, şans oyunu gibi konulardan beklenmedik kazançlarınız söz konusu olabilir.

2020 Yılında Başak Burçlarını Neler Bekliyor?

Aylık Burç Yorumları Mayıs 2020

TERAZİ Burcu Aylık Burç Yorumu Mayıs 2020 (23 Eylül – 22 Ekim)

Ayın ortasından itibaren geriyecek olan burcunuzun yöneticisi Venüs, hayatınızın bir çok temasında yavaşlamaya sebep olabilir. Ne de olsa yönetici gezegeniniz. Venüs Gerilemesi, genel anlamda romantik anlamdaki ilişkileri zorlayacak olsa da sizin için durumlar daha farklı. Hayatınızın her konusunda kararsızlıklarınız, geriye dönemleriniz, geçmişten size dönen fırsatlar, birden fazla seçenek yakalama ve arada kalma gibi durumlarınız olabilir. Önemli olan aceleci davranmamaktır. Geçmişte kaçırdığınız güzelliklerde ikinci bir şans yakalayacağınızı düşünün.

Herhangi bir ay gibi değildir Mayıs. Genelde Terazilerin enerjisi düşer Mayıs ayında. Çünkü mevsimsel dalgalanma bozuyor sizi. Ya sıcak olmalı hava ya soğuk. Her şeyi dengelemek isteyen bünyeniz, mevsime söz geçiremediği için geriliyorsunuz.

Mayıs, flörtöz bir ay. Mars aşk evinizde ve Balık burcunda ilerleyecek. Bu her ne kadar kararlı bir yerleşim olmasa da, bir sürü ihtimali kapıya kadar sürükler. Hem geçmişten bitmemiş ilişkiler, hem gelecekten ihtimaller Terazi burçlarının tabağına konur. Eşeleyip neyi yiyeceğinize karar vermesi ise size kalır.

2020 Yılında Terazi Burçlarını Neler Bekliyor?

AKREP Burcu Aylık Burç Yorumu Mayıs 2020  (23 Ekim – 23 Kasım)

Nisan ayı sizin için epey zorlu oldu. Nisan ayı burç yorumlarında iletişim konusunda uyarmıştım sizi. Ama uyarı ile olmuyor tabii. İnsan yaşarken nereden hatırlasın Yasemin’in burç yorumlarını. Kavga gürültü eksik olmadı bazı Akrep burçlarının evlerinde ve ilişkilerinde. Çok şükür ki; Mayıs ayı bu anlamda çok daha rahat. Özellikle evli Akrep burçları, Nisan’dan bozdukları ilişkilerini yavaş yavaş toparlıyor olacaklar. İletişim tonu çok değişmese de Akrep burçları Sezar’ın hakkını Sezar’a mutlaka verirler.

Her şeye rağmen bazı ilişkilerde derin çatlaklar var ise, Mayıs bitirme kararına giden ay olabilir. Bazı anlaşmalar, evlilikler bozulabilir. Özellikle eğitim hayatındaki Akrep burçları için ekstra zorlu bir dönem. Çok çalışmadan istediğiniz noktaya ulaşma gibi bir şansınız yok bu dönem.

Zamanlama mükemmel olmasa da bazı Akrep burçları, iş değiştirebilirler. Sadece iş değil hizmet kolunuzu da değiştirebilirsiniz. Genel anlamda rutinleriniz Mayıs ayında değişeceğe benziyor. Sabit bir burç olarak değişimin her türlüsüne gıcık olsanız da, ne kadar hızlı adapte olursanız o kadar az hasar alacaksınız.

Bekar Akrep burçlarının hayatlarının aşkını, hayatlarına çekme potansiyeli devam ediyor.

2020 Yılında Akrep Burçlarını Neler Bekliyor?

YAY Burcu Aylık Burç Yorumu Mayıs 202o (23 Kasım – 21 Aralık)

Nisan ayında maddi olarak bir miktar rahatlamıştınız. Mayıs ayında da devamı gelecek. Sosyal mesafeli dönemin size böyle bir katkısı oldu. Yılın en büyük transitlerinden biri olan Satürn Plüton Transiti para evinizde gerçekleşiyor. Bu sebeple maddi anlamda hep çok dikkatli olmanız gereken bir yıl. Bu yıl sizi karun da yapabilir fakir de. Özellikle çalışma hayatınıza göstereceğiniz direnç, iş hayatınızdaki sabır ve performans bu konuyu çok ciddi etkileyecek.

Aşk hayatınız sürprizli. Beklenmeyeni beklemek lazım. Geçtiğimiz yıl burç değiştiren Uranüs transiti, aşk hayatınızı sürekli dalgalandırıyor. Bazı Yay burları geçtiğimiz yıl çok köklü ilişkilerini bitirdiler. Bazı Yaylar devam etti ama risk hala sürüyor. Diğer taraftan bekar Yay burçlarının da, özellikle uzun süredir bekar olan, bakar kalma olasılıkları giderek azalıyor.

Ailede sınır falan kalmadı. Artık herkes herkesin alanında. Bu durum sizi çok rahatsız ediyor. Bazen evden kaçmak istiyor, başka bir yere taşınmak istiyor olabilirsiniz. Biraz daha sabretmekte fayda var. Her şey normale döndüğünde de aynı fikirde olursanız adım atarsınız.

Hareket enerjiniz Mayıs ayında düşüyor. Bu sebeple yediğinize içtiğinize daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. Nisanda epey aktiftiniz. Ev falan dinlemediniz, spordan kaçmadınız. Mayıs bu durgunlukla o kaçamak yemekleri size pahalıya patlatır.

Mayıs Ayı Burç Yorumları 2020

OĞLAK Burcu Aylık Burç Yorumları Mayıs 2020 (22 Aralık – 20 Ocak)

Mayıs ayı, Nisan ayı kadar yorucu değil merak etmeyin. Her konuda biraz daha güçlü, biraz daha pozitif hissedeceksiniz kendinizi. Özellikle bekar Oğlak burçlarının aşk hayatı bakımından vurucu bir ay olmasını bekliyorum. Yılın aşk meşk konularında potansiyeli en yüksek aylarından biri sizin için. Ben zaten 2020 yazında sizin bir top noktası yaşamanızı bekliyorum. Corona da izin verirse dikkatler üzerinizden hiç eksik olmaz.

Maddi anlamda da akışın yükseldiği, belki zamlı veya primli ödemelerin yattığı bir ay. Aynı şekilde düşünmeden harcamaya, sınırları da zorlamaya niyetlisiniz. Size bir şey oldu zaten. Günlük rutinler, ev rutinleri konusunda seviye atladınız. Oğlakların her zaman evi seven, evcimen bir tarafı da vardı içinde ama kek-börek spor yeni oldu. Bununla beraber mutfak alışverişlerinde de kraliçe oldunuz.

Bir takım hayaller sarıp sarmalıyor artık durduramıyorsunuz. Beyninizden kalbinizden taşan hayalleriniz var. Adım atmak şart. İmkan bulduğunuz her kapıdan girip, hayallerinize ulaşmaya emek de harcamalısınız. Postacı kapıyı çalıp hayallerimizi eve getirmiyor maalesef.

Bol haberli, aşklı, paralı ve inşallah sağlıklı bir ay Mayıs. Ayın Boğalardan sonra en şanlısısınız diyebilirim.

KOVA Burcu Aylık Burç Yorumu Mayıs 2020 (21 Ocak – 19 Şubat) 

Daha önce de dile getirdim; sıfırlanma yılımız bu bizim. Bir böyle şalteri kapatıp açacağız. Doğal olarak bir şeyler yavaş yavaş silinecek hafızalardan. Yeni başlangıçlar her zaman keyifli, heyecanlı ama bir yandan da zordur. Emek ister. Aralık’a kadar zamanımız var. Gayet temiz zaman. Böyle dönüp kendinize bakın, ne eksik ne fazla. Sınır ihlalleri vs var mı. Bilinçaltından getirilen korkular… Bilmiyorum, herkesin teması başka. Yeni bir döngü başlayacak. Oraya almak istemediğiniz her şeyi temizleyin. Özellikle Mayıs, belki evde geçirilen zaman belki ailenin desteği ile bize çok iyi gelecek ve bu temizliği hızlandıracak bir süreç olacak. Neden temizlemek lazım; çünkü temizledikçe yeni kapılar. Bu iş böyledir. Bir kapı kapanır diğeri açılır.

Venüs Mayıs ayında İkizler burcunda. Bir kısmında da geriliyor olacak. Neresinden bakarsanız bakın; Kovalara aşk getirir. Hem eskileri döndürür, hem yenileri getirir. Bakın çoklu konuşuyorum, neden? İkizler tek bir şey taşımaz çünkü. Tabii bu durumda kafalar da karışacaktır. Gönül yayları pek oynamaz bizde ama bu kadar çok bir arada olunca, geçmişi geleceği, bir karışacağız demek ki.

Maddi anlamda yine Nisan gibi, akış var ama harcamalara dikkat etmek zorundayız. Maddi anlamda kendi kendimizi çökertme şampiyonluğumuz, kendimizden. Harcamasak, harcanmayacak konular var. Her şeyi de bir anda hazır etmeye gerek yok.

Sizlere özel yazdığım; “Kova Burcu Özellikleri Nelerdir?” yazım burada!

BALIK Burcu Aylık Burç Yorumu Mayıs 2020 (20 Şubat – 20 Mart)

Ayın ortasından itibaren, bir süredir kendinize takındığınız o illüzyon hali son buluyor. Sizin hayattaki “her şey mümkündür” tavrınızı çok seviyorum. Çünkü bu tavır sizin hayatınızda gerçekten de her şeyi mümkün yapabiliyor. Her zaman söylerim bir Balık hayalleri kadar yaşar. Ne hayal ederse hayatına onu çeker. Bu kadar güçlü bir çekim başka hiç bir burçta yoktur. Bir Balık fakir doğsa bile zengin olma hayali kurarak zengin olur. “Yase, bana maval okuma!” demeyin. Ciddiyim. Nerede görülmüş benim Balıklara iyi bir şey söylediğim, öyle düşünün. Şimdi o sebepten tavsiyem, o düşme noktalarınızdaki “hiç bir şey olmayacak” tarzı umutsuz girizgahlarınızdan ve hayal kırıklıklarınızdan uzak durmanız. Neden? başta söyledim sizin çekim olayınız çok kuvvetli.

Güzel bir yaz olacak!

O adam/kadın buraya gelecek!

Beyaz atlı prens, kesinlikle ve mutlak vardır!

O, istediğiniz iş kesin sizin olacak!

Maaşlara zam ve beklediğiniz terfi de cepte!

Bunların olduğu zamanı hayal edebildiğiniz sürece bunlar sizin. Ve tabi ki çok daha fazlası. Listeyi siz kendi dünyanıza göre yapın.

Sosyal çevreniz konusunda çok sorun yaşadınız nicedir. Arkadaşlarınızdan eksilenler, hayatınızdan çıkanlar oldu. Gerçekten ölüm gibi kayıplar yaşayan Balıklar da oldu. Şimdi Mayıs ayı bu anlamda toparlanma zamanı. İletişim; en büyük silah. Kimi istiyorsanız hayatınızda yeniden, yine her zamanki sevimliliğiniz ve biraz da altı dolu bir tutumla çok daha güzel bir çevre kurabilirsiniz kendinize.

Mayıs ayının ortasından itibaren Mars da burcunuzda ilerliyor olacak. Bu sizin için bir nimettir. Her konuda işleriniz hızlanacaktır. Özellikle istediğiniz her konuda adım atabilirsiniz.

Sizlere özel yazdığım; “Balık Burcu Özellikleri Nelerdir?” yazım burada!

2020 Yılında Balık Burçlarını Neler Bekliyor?

Nisan Ayı Burç Yorumları 2020

Paylaş

More from Yasemin Orman
Satürn Pluto Kavuşumu Oğlak Burcunda 2020
12 Ocak 2020, Türkiye İstanbul saatine göre 19:06'da Satürn Pluto Kavuşumu 2020 gerçekleşiyor...
Read More
Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir