Başak Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Başak Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Başak Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

2022 yılında Başak Burçlarını Neler Bekliyor?

2021 yılı için size Sertab Erener’den “Kendime Yeni Bir Ben Lazım” şarkısını göndermiştim. Yeni bir hayata geçiyorsunuz demiştim. Hiç bir geçiş kolay olmaz. Belki bundan, geçişteki zorluklardan bahsetmemiş olabilirim. Başak burçları gerçekten zor bir 2021 yılı geçirdiler.

Geçtiğimiz son üç seneyi hiç bir dünyalının ve Zodyaklının rahat geçirdiğini sanmıyorum. Ancak Başak burçları nispeten 2020’den bile zor bir yıl geçirdiler. Kiminizin kariyer, kiminizin sağlık, kiminizin düzen değişiklikleri, belki zaman zaman aşk, rutinlerinizin değişmesine sebep oldu. Başak demek; her şeyin kontrolünde olmasını istemek demektir. Sizin denetiminizden kaçanlar oldu. İnsanlarla sorun yaşadınız. Bazı insanlar hayatlarınızdan uzaklaştı. Bazılarını siz elediniz. Özetle nereden bakarsak bakalım 2021 Başakların yılı değildi.

Maalesef 2022 yılı da Başakların yılı değil. Başak burçlarının sınavları devam ediyor. Hayat sizi en olmayacak yerden, kontrolü kaybettiğiniz yerlerden sınıyor. Güzel haberse; emeklerinizin karşılığını 2023 Mart itibari ile alacağınız. Bunun içinse dişinizi sıkıp mücadeleye devam etmeniz, mümkünse hem iş hayatınızda hem de sosyal yaşamınızda kontrolünüz dışında gelişen engelleri göğsünüzde yumuşatmaya devam etmeniz gerekiyor.

Başak burçları 2022 yılında hangi konularda şanslı?

Başak burçlarının bu yıl en şanslı olduğu konu evlilik, partnerlik ve ortaklı ilişkiler. Evli olan Başaklar aşk tazeleyebilir. İlişkisi olanlar evlenebilir. İş kurmak isteyenler doğru ortağı bulabilir. Mevcutta ortaklı işleri olanlar, ortaklı işlerinde büyüme yaşayabilir. Yan yana aynı yolda yürüdüklerinizle ilgili mucizevi şanslar sizi bekliyor.

Mayıs ve Ekim arasındaki süreçte ise, bolluk bereket gezegeni Jüpiter Koç burcunda, cinsellik ve başkalarının kaynaklarından faydalandığımız bir evde. Doğal olarak cinsellik, miras, kumar, piyango, coinler, tahvil, kayıt, bono, faiz, döviz ve vadeli yatırımlar 2022’nin en şanslı olduğunuz diğer konuları. İster çıkmaz demeyin bir bilet alın, ister yatırım yapın, evrenin sizi destekleme ihtimali yüksek!

Yurt içinde veya yurt dışında fark etmeksizin, taşınmak, yer değiştirmek, eşraf değiştirmek isteyen Başak burçları da, 2022’de diledikleri fırsatları yakalayabilecekler.

Özellikle yılın Tutulma zamanları sizler için çok önemli. Hayata dair hedeflerinizi, yönünüzü bulabileceğiniz zamanlar. Bu dönemlerde sanki pusula gibi olaylar sürekli aynı veya benzer şeyleri işaret ediyorsa, o alanlara daha çok yönelmeniz gerekiyor demektir.

Başak Burcu ve Aşk – Başak Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu 

2020 ve 2021 yılları bir çok Başak burcu için aşkı buldukları veya neye değer verdiklerini buldukları seneler oldu. Çokça Başak burcu geçtiğimiz iki senede evlendi, yuva kurdu. Bir partneriniz yoksa bile artık nasıl bir partnerinizin olmasını istediğinizi biliyorsunuz. Yola kiminle devam etmek istediğinizi biliyorsunuz.

Yukarıda da belirttiğim gibi, evlilik açısından kısmetli bir yıl. Doğru ve size şans getiren kişi ile bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

2022 yılı çok flörtüz bir yıl değil Başaklar için. Ancak Venüs’ün aşk evinizden geçeceği 6 Mart’a kadar olan süreç ve burcunuzda ilerleyeceği 5 -29 Eylül dönemi potansiyel olarak ilişkilere başlayabileceğiniz zamanlar.

Başak Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • 27 Ağustos Başak Burcu Yeni Ayı – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 18 Mart Başak Burcunda Dolunay – Geçmiş yaşanızın kontrol noktası ve arınma zamanı
  • 5-29 Eylül Venüs Başak burcunda- Spot ışıklarının üzerinizde olduğu zamanlar
  • Güneş ve Ay Tutulma zamanları- Kadersel değişimler.

→ 2022 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Başak Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Başak Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Paylaş

More from Yasemin Orman
19 Aralık İkizler Burcunda Dolunay
19 Aralık İkizler Burcunda Dolunay, İkizler burcunun 27. derecesinde saat 07:36’da gerçekleşiyor....
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir