Aylık Burç Yorumları Mart 2020

Mart Ayı Burç Yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzu okumayı da unutmayın 😉

17 Şubat’ta Merkür Balık Burcunda Gerilmeye başladı. 10 Mart’ a kadar gerilemeye devam edecek. Balık Burcunda Merkür Gerilemesi etkileri için buraya, 2020 Merkür Gerileme tarihleri ve Gerileme dönemlerinde dikkat edilmesi gerekenler için buraya tıklayabilirsiniz.

19 Şubat’ta Güneş Balık Burcuna İlerledi. Güneş’in Balık Burcuna ilerlemesinin burçlara etkilerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları için tıklayın!

BALIK Burcu Aylık Burç Yorumu Mart 2020 (20 Şubat – 20 Mart)

Balık burçları öncelikle doğum günleriniz kutlu olsun! İyi ki doğdunuz!

Her zaman söylediğim gibi, Güneş hangi burçta ilerlerse, evren o burcun sahiplerine çevirir spot ışıklarını. Şimdi Güneş Balık burcunda, olduğuna göre ışıklar üzerinizde. Zaman kutlama, eğlenme zamanıdır!

Ayın yıldızı olarak sizlere özel yazdığım; “Balık Burcu Özellikleri Nelerdir?” yazım burada!

Hemen güzel haberle başlıyorum; Mart ayı Balık burçları için maddi anlamda çok verimli bir ay olacak. Geleneksel kazanç yöntemlerinize eklenmeler söz konusu olabilir. Yani yeni bir müşteriniz daha olabilir, yeni bir kaynak kapınız olabilir veya ek bir işe başlayabilirsiniz. Bunun dışında, primler, istenen zamlar, beklenen ödemeler Mart ayında geliyor.

Güneş’in burcunuza ilerlemesi tabi ki size güç kazandırıyor. Ancak yöneticiniz Neptün’ün Gerilemekte olan Merkür ile döngünüzü başlatıyor olması ve Merkür Retrosunun burcunuz gerçekleşiyor olması ruhen sizi karıştırıyor. Bir süredir eşe dosta söylüyordum ama, artık burada yazma zamanım da geldi. Balık burçları karma ödemeye başlıyorlar.

Ne demektir karma ödemek derseniz; geçmiş hatalarınızı pişmanlıklarınız sizi rahatsız edecek kadar su yüzüne çıkabilir. Siz çok sıkıntıya gelemezsiniz. Bir şekilde zamanında olanları görmezden gelmiş olabilirsiniz. Fakat artık hatalarınızla yüzleşiyorsunuz. Başınıza bir şey geldiğinde, neden sizin başınıza geldiğini o kadar net anlayacaksınız ki. En kolay yöntem, kimden, neden kaynaklandığını düşünüyorsanız hemen özür dileyin. Telafi edin. Karmanızı temizleyin. Yoksa bu döngü sizi Haziran 2020- Aralık 2020 boyunca oldukça yaralayabilir.

—–Merkür Gerilemesinin Etkilerini özel olarak okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Geçmişi sık sık anabilir, zamanında dökemediğiniz yaşlarınızı dökebilir, tutmadığınız yasları tutabilir, fazlaca bilinçaltı rüyalar görebilirsiniz.

Karmik etkiler, ektiklerinize göre çok tatsız olabileceği gibi, yıllardır hayalini kurduğunuz bir çok konuyu, eğer hakkınız ise tabağınıza da taşıyabilir.

23 Şubat’ta Burcunuzda Yeni bir Ay doğdu. Etkileri Mart ayının ilk haftası dahil sürebilir. Detaylı yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

2020 Yılında Balık Burçlarını Neler Bekliyor?

KOÇ Burcu Aylık Burç Yorumu Mart 2020 (21 Mart – 20 Nisan) 

Geçtiğimiz ay da belirttiğim gibi Koç burçları hedeflerini kariyer hayatlarına, kim olduklarına, toplum önündeki imajlarına ve etiketlerin çevirdiler. Bir süredir bu döngü bu hali ile devam etmekte. Bu sebepte genele göre Koç burçlarında medikal estetikleri biraz daha fazla görmeye başladık. Yükseliş dönemi. Hali ile insan karşısına çıkacaksınız. Bu sebeple size iyi gelecek ufak tefek değişiklikler için de sorun yok bence. Venüs’ün de Boğa burcunda, birinci evinizde ilerlediğinizi düşünürsek; güzel sonuçlar da elde edebilirsiniz.  Ancak artık Merkür Gerilemesi Tarihlerine dikkat etmek gerekiyor.

Koç burcu, geçtiğimiz ay olduğu gibi eğitimle ilgili konular, hukuki konular, yurt dışı seyahatleri Mart ayında da gündeminizde olacaktır. 9 Mart’a kadar ertelenen tüm bu temalardaki konuları, ayın diğer bölümünde gerçekleştirebilirsiniz.

Mart ayı genel anlamda sizi güçlendirecek bir ay olacak. Fakat en önemli tema olan Güneş’in Balık Burcundaki seyahati, 12. evinizde gerçekleşiyor.  Rüyalarınız artabilir, geçmişe sık sık dönebilirsiniz, hayal gücünüz artabilir ve zaman zaman sanki bedeniniz fiziksel olarak bir mekandayken, ruhunuz başka yerlerde gezebilir.

2020 Yılında Koç Burçlarını Neler Bekliyor?

BOĞA Burcu Aylık Burç Yorumu Mart 2020 (21 Nisan – 20 Mayıs) 

Geçtiğimiz ay da söylediğim gibi yılın en büyük transiti uzun bir süre 9. evinizde olacağı için, 9. ev konuları bu ay da aktif olacaktır. Planladığınız yurt dışı seyahatlerinizde, akademik ve hukuki konularınızda problemler olabilir. Ancak Jüpiter’in de aynı konuma hareketi, bu konularda problem olmasına rağmen, bu konulardaki hem hareketliliği arttıracaktır hem de tüm problemlere rağmen çözüme ulaşmanızı sağlayacaktır.

Uzun soluklu gezme, eğlenme, öğrenme, büyüme, keşfetme dönemi Boğalar için başladı ve devam ediyor.

Arkadaşlıklarla ilgili sınırların dağıldığı, yeniden çizildiği ve yeniden bozulduğu bir ay Mart ayı. Gerçek dost ayrımını yapmakta zorlanabilirsiniz.

Uzun süredir kurduğunuz hayaller gerçek olacak!

Geçen ayın özel yazısı Boğa Burcu ve Cinsellik için tıklayın!

İKİZLER Burcu Aylık Burç Yorumu Mart 2020 (21 Mayıs – 21 Haziran)

Uzun süredir hayalini kurduğunuz, özellikle kariyerinizle ilgili beklediğiniz ne kadar gelişme varsa Mart ayına sığdıracaksınız. Mart ayı kariyer anlamında sınırların dağıldı ve yeniden çizildiği bir ay olacak. Özellikle teşvik, prim, devlet teşviği, yatırımcı arayışı gibi konuları olan, miras davasından gelir bekleyen, borsa, faiz, emlakçılık gibi komisyon yolu ile gelir elde eden İkizler burçları; Mart ayı sizin ayınız!

Şubat ayı boyunca süre gelen yurt dışı ile ilgili konular, Mart ayında alınan haberler ile yerine oturacaktır. Yurt dışı seyahatleri söz konusu olabileceği gibi, bazı İkizler burçlarının hayatında taşınma temaları da söz konusu olabilir.

Hayatınızın dengesi dış tamamen tek bir tarafa kaymış durumda. Dış dünya. İkizler burçlarının kendilerini sorgulamak, içe dönmek gibi bir dünyaları, Mart ayı boyunca olmayacaktır.

2020 Yılında İkizler Burçlarını Neler Bekliyor?

YENGEÇ Burcu Aylık Burç Yorumu Mart 2020 (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burçları da, Mart ayında, Balık burçları gibi Karma temizleyecek olan burçlardan. Ne demektir karma ödemek derseniz; geçmiş hatalarınızı pişmanlıklarınız sizi rahatsız edecek kadar su yüzüne çıkabilir. Eski hatalarınızla yüzleşiyorsunuz. Başınıza bir şey geldiğinde, neden sizin başınıza geldiğini o kadar net anlayacaksınız ki. En kolay yöntem, kimden, neden kaynaklandığını düşünüyorsanız hemen özür dileyin. Telafi edin. Karmanızı temizleyin. Yoksa bu döngü sizi Haziran 2020- Aralık 2020 boyunca oldukça yaralayabilir.

Mart ayı boyunca da kimsenin kalbini kırmamaya, ahını almamaya çalışın. Alıngan insanlarsanız. İstemeden karşılık vermek adına gönül kırabiliyorsunuz.

Kariyer hayatınız değişiyor, biliyorsunuz. Bu durum Uranüs’ün Boğa burcuna ilerlemesinden beri var. Mart ayı boyunca Venüs’ün de kariyer evinizde hareket edecek olması, hem fırsatları arttıracak, hem de var olan yeni kariyerinizde topraklanıp, sağlamlaşmanıza etken olacaktır. Özetle yerinizi sağlamlaştırıyorsunuz.

Evlilik konusu yıl boyu tekrarlayabileceğim konulardan. Biliyorsunuz 2020 Yılında Evlenecek Burçlar listemde siz de varsınız. Listeyi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

ASLAN Burcu Aylık Burç Yorumu Mart 2020 (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Yalan yok; Mart ayı Aslan burçlarını biraz zorlayabilir. Özellikle beklenen gelirler konusunda sıkıntı yaşatabilir. Özellikle, borsa, faiz konuları ile ilgilenen, komisyon, prim usulü çalışan Aslanlar için maddi anlamda karışık bir ay olabilir.

Sağlık konusu yine Mart ayının zorlayıcı konularından olabilir. Mars’ın sağlık evinize, yılın büyük transitinin olduğu eve ilerlemesi, bir takım kazaları, eklem, kemik, diş problemlerini beraberinde getirebilir. Yıl boyu sağlığınız asla ihmal etmemeniz gereken bir konu. Aynı zamanda bu dönem, disiplin gerektiren alışkanlık kazanmak ve kötü alışkanlıklardan kurtulmak için de muhteşem bir dönem. Sigara, alkol, kötü beslenme gibi alışkanlıklara son verebilir, kendinize yeni bir yaşam tarzı, günlük rutinler belirleyebilirsiniz.

Evli veya evlilik geçirmiş Aslan burçları için güzel haberler söz konusu olabilir.

Ortaklı işlerde, sözleşmelerde 10 Mart’a kadar dikkatli olmakta fayda var.

2020 Yılında Aslan Burçlarını Neler Bekliyor?

Aylık Burç Yorumları Mart 2020

BAŞAK Burcu Aylık Burç Yorumu Mart 2020  (23 Ağustos – 22 Eylül) 

Hayatı, hayattan aldığınız keyifleri, neyi sevdiğinizi, neyi sevmediğinizi yeniden gözden geçiriyorsunuz. Bu yılın teması. Her ay yazıcam. Bunu cebe koyalım

Geçtiğimiz ay olduğu gibi evli ve ortaklı işleri olan Başak burçlarının dikkatli olması gerekiyor. Öfke ile kendi kendinize zarar verecek, kendi bindiğiniz dalı kesecek potansiyele sahipsiniz. Güneş’in de evlilik evine ilerlemesi ile beraber, partnerler, ortaklar arasında karışıklıklar, yanlış anlaşılmalar olabilir. Geçilmemesi gerekilen bazı sınırlar geçilebilir.

Takip edenler bilir, şans oyunu tavsiye ettiğim zamanlar oluyor. Etik konusu tartışılabilir ama söylemeden geçemiyorum. Mart ayında, Başak burçları şans oyunları deneyebilir, piyango, toto, loto, casino gibi sadece talih üzerinden kazanımlar sağlayabilirler.

Flörtöz ilişkiler artıyor, Başak burçlarının aşk hayatları da hareketleniyor.

2020 Yılında Başak Burçlarını Neler Bekliyor?

Aylık Burç Yorumları Mart 2020

TERAZİ Burcu Aylık Burç Yorumu Mart 2020 (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi burçları, ev değiştiriyor, ülke değiştiriyor, düzen değiştiriyor olabilirler. Bir çok genç Terazi burcu 2020 yılı içerisinde özgürlüğünü ilan edip, geleneksel metodlar ile aile ile yaşamayı reddedebilir.

Merkür’ün aşk evinizde 10 Mart’a kadar gerileyecek olması, eski flörtlerden, sevgililerden en çok sizin haber almanızı sağlayabileceği gibi, en fazla geri dönüşleri göreceğimiz burçlardan biri de sizlersiniz.

Yalan söyleyemem; günlük düzen, rutinleriniz konusunda hayatınız biraz karışık. Yat saati, kalk saati, işiniz, rutinleriniz hepsi birbirine karışıyor. Hayat düzeninizin sınırları esnemek zorunda kalıyor veya sizin iradenizle esniyor.

Sağlık konusunda dikkatli olmanız gereken bir ay. Güneş’in sağlık evinizde Balık burcunda ilerlemesi, ayaklar, bulaşıcı hastalıklar konusunda problemler yaşamanıza sebep olabilir. Özellikle Mart ayı boyunca bilmediğiniz, güvenmediğiniz yerlerde yemek yememenizi tavsiye ederim.

2020 Yılında Terazi Burçlarını Neler Bekliyor?

AKREP Burcu Aylık Burç Yorumu Mart 2020  (23 Ekim – 23 Kasım)

İletişim konusu hasarlı bir yıl 2020 Akrep burçları için, biliyorsunuz. Bu kısım biraz geçtiğimiz ayın tekrarı. Yıl boyu da birbirinin tekrarı gibi olacak.O yüzden ağzınızdan çıkana kat be kat dikkat etmeniz gerekiyor. Gaf yapmaya müsait olduğunuz gibi, eski defterleri ayrıntısı ile tutan biri olarak sevdiklerinizi üzebilirsiniz. Hele ki 10 Mart’a kadar Merkür Gerileme halinde olacak, çok daha fazla dikkatinizi rica ediyorum.

Akrep burçları biraz daha içlerine döndüler, var olanla yetiniyor, kendi özel hayatları ile tatminler diyebilirim.

Aşk hayatı karışık. Mart ayında Güneş’in ve Neptün’ün aşk evinde hareket ediyor olması, hem aşk getirir, hem aşkta sınırları zorlatır, hem de aldatıp, aldanmalara sebep olabilir. Duyguların nereye gideceği belli olmaz.

Mart ayında, şehir değiştirmeler, taşınmalar, özellikle çok uzun süredir yerleşik olduğunuz yerlerden kopmalar söz konusu olabilir.

2020 Yılında Akrep Burçlarını Neler Bekliyor?

YAY Burcu Aylık Burç Yorumu Mart 202o (23 Kasım – 21 Aralık)

Mars’ın burcunuzdan çıkıp Oğlak burcuna ilerlemesi, ani bir şekilde enerjinizin düşmesine sebep olmuş olabilir. Bu gayet normal. Martımız ayı, Şubat’a göre çok daha sakin olduğunuz, kararlı ve emin adımlarla ilerlediğiniz bir ay olacaktır.

Maddi anlamda devrim niteliğinde bir yıl 2020 Yay burçları için. Şans da sizinle beraber. Topraklanma, büyüme, adım adım ilerleme enerjisinin destek verdiği bir yıl olmasına rağmen, ektiklerimizi biçme teması da söz konusu olduğundan, yeterince emek vererek çalıştığınızdan, tembellik etmediğinizden emin olmalısınız. Aksi durumda 2020 yılı maddi bir yıkım yılı olabilir.

Venüs’ün aşk evinizdeki yolculuğu, hem yeni ilişkileri getirebilir, hem beraberlikleri kuvvetlendirebilir, hem de hayattan aldığınız keyifleri arttıracaktır.

Aile konuları ise Mart ayında biraz karışık. O bulanıklığa dahil olmayın derim. Yanlış anlamalar, anlaşılmalar var. Siz her zamanki gibi pozitif olun.

Aylık Burç Yorumları Mart 2020

OĞLAK Burcu Aylık Burç Yorumları Mart 2020 (22 Aralık – 20 Ocak)

2020 Oğlak burçları için kurulum yılı. Yani format ve sıfır km ile yeni bir yola çıkış. Kimi Oğlak burçları ailelerini, kimi Oğlak burçları kendilerini, kimi Oğlak burçları evliliklerini, kimi Oğlak burçları kariyer hayatlarını… Daha da sayarım.. Temalar bireysel doğum haritalarına göre değişebilir ancak sıfırlanmak kaçınılmazdır.

Maddi anlamda bazı beklediğiniz haberleri ayın 10’una kadar alabilirsiniz. Ayın 10’undan sonra ise yine bu konuda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir.

Yakın çevrenizle ilgili kafanız karışabilir. Bu gayet doğal. Ancak iletişim kurmaktan, derdinizi dile getirmekte çekinmeyin.

Bu ay hayallerinizdeki gibi bir insanla tanışabilirsiniz. Bu etki devam eden bir etki. Sadece Mart ayında kalmayacaktır.

Venüs’ün konumu aşk konusunda sizi şanslı bir noktada tutuyor. İnsanlara şans vermelisiniz. Kimse kapıyı çalmayacak veya Trendyol siparişi gibi eve teslim olmayacak.

KOVA Burcu Aylık Burç Yorumu Mart 2020 (21 Ocak – 19 Şubat) 

E malum Balık burcu enerjisi size pek iyi gelmiyor. Sabit bir burç olarak belirsizlikler size göre değil. Eksiklerinizin tamamlanması gereken konuların gözünüze sokulduğu bir ay olacak.

Özellikle maddi anlamda sınırlar epey esniyor. Bunu sadece kontrolsüz bir harcama gibi düşünmeyin. Mutlaka ki; alışverişlerde bir kontrolsüzlük olacaktır ama tersi şekilde banka hesaplarında da kontrolsüz şekilde yükselmeler söz konusu olabilir. Mevduat hesabınız, hiç görmediği meblağlara ulaşabilir. Biraz pozitif düşünce, zor da olsa biraz hayal, Mart ayında bu işi çözer.

Tabi yılın en önemli transiti 12. evinizde. Rüyalar maşallahlık olmaya başlamıştır. Haberci rüyalar… Bilinçaltınız çeşme gibi su yüzüne çıkıyor. Planlarınızı gözden geçiriyorsunuz. Biraz yüzleşme yılı diyebilirim. Başkalarını şu an yaşadığınız transit hallaç pamuğuna çeviriyor normalde. Hayatlarının unutamadıkları seneleri oluyor. Ancak size iyi geliyor. Siz hali hazırda Satürnyen olduğunuz için, bu gelen öğretmen size vız geldi. Yani dersten çalışmasınız da geçersiniz.

10 Mart’a kadar eski sevgili haberleri malum. Merkür gerilemesi size geleceğinizden de haber getirebilir. Merkür’ün Burcunuza ilerlemesi size oldukça sürpriz haberler taşıyacaktır.

Bekar bir Kova burcu iseniz ve erkek arkadaşınız yoksa, bilin ki; gerçekten istemiyorsunuzdur.

—–Aylık Burç Yorumları Mart 2020

Paylaş

More from Yasemin Orman
Jüpiter Oğlak Burcunda
2 Aralık 2019 Pazartesi günü, 21:20 itibari ile Jüpiter Oğlak Burcuna ilerledi....
Read More
Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir