Günlük Burç Yorumları 11 Mart 2020

Günlük Burç Yorumları
adsense

Günlük Burç Yorumları 11 Mart 2020

Günlük Burç Yorumları 11 Mart 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Terazi Burcunda. Terazi burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı dengeleri kurmak, ahenk oluşturmak, estetik kaygılar yaratmak, barış sağlamak, verme-alma dengesini kurmak ve bir şekilde güzelleşmek, güzelleştirmektir.

Terazi burcundaki Ay refleks olarak kabullenme eğilimi gösterir. Sırf fikirsel ayrılıkların huzur bozma potansiyeli yüzünden çoğunluktan yana olmayı tercih eder. Uzlaşmayı tercih eder. Aslında özetle her türlü huzur ister.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Koç Burcu Günlük Yorumu

İşler yavaş yavaş yoluna girmeye başlayacak, merak etmeyin. Belki çok zor dönemlerden geçtiniz, biliyorum. Birçok Koç burcu sizinle benzer durumda. Kafanız çok çok karışık. Geleceği görmekte zorlanıyorsunuz. Bu sebeple doğru düzgün plan da yapamıyorsunuz. Şimdilik sadece hayatınızdaki çürükleri eleyin yeter.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Koşturmalı günlük trafiğiniz bugün de devam ediyor. Kendi rutinlerinizin siz dengesini kurmuş olsanız da başkaları size hayretler içinde bakıyor. Aklınızın içi çok dolu. Sürekli fikir değiştirdiğiniz için hata yapmaya müsaitsiniz. Geçmişi geçmişte bırakın. Deşmenin şu an için bir anlamı yokmuş gibi gözüküyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu evliliklerde veya eşinizle alakalı konularda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Bu sıkıntıların size bir şeyler öğretmeye çalıştığını unutmayın. Kariyer hayatınızdaki yükseliş devam edecek. Merkür Gerilemesi sona erdi ancak etkileri bir kaç gün daha devam edecek. Sonrasında çok daha fazla rahatlayacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Düşünceleriniz çok güzel. İnsanlara, canlılara ve evrene faydalı olacak birtakım faaliyetler düşünmektesiniz. Ancak önce siz. Günlük hayatınızda kendinize ne kadar yüklendiğinizin farkında değilsiniz. Belki sporu abarttınız, belki çok çalışıyorsunuz, belki çok düşünüyorsunuz bilemiyorum. Ancak bu kadar zorlamayın kendinizi.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Çok zorlayıcı bir gün olabilir. Sakince bitirmeye çalışın. Mümkünse uzak bir yerlere gidin ve telefonunuzu da birkaç gün kapatın. Evrenle irtibatı kesin. Sadece kendinizi dinleyin. İnziva programına bile gidebilirsiniz. Kendinize özen göstermeniz gerekiyor. Sadece saç makyajla olmaz. İçinize iyi gelecek bir şeyler de yapmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Derin duygular besleseniz, duygusal anlamda dipte çok büyük problemler yaşasanız bile, elinizden geldiğince güçlü durmaya devam ediyorsunuz. Bu duruşunuzun karşılığını fazlası ile alacaksınız merak etmeyin. Daha da güçlenerek çok güzel bir döneme adım atacaksınız. Sağlığınız konusunda fazla takıntı yapıyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Oldukça yoğun bir haftaya başlamıştınız aynı yoğunlukla devam ediyorsunuz. Hayal kırıklıklarınızı da yavaş yavaş atlatıyorsunuz. İletişim konularında sıkıntılarınız olabilir. Genel anlamda bir süredir anlatmak istediklerinizi karşı tarafa geçirmekte zorlanıyorsunuz. Merkür Gerilemesi sona erdi ama sizi de epey etkiledi.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Hayattan bir keyif alıyorsunuz bir almıyorsunuz. Hislerinizi de yaşam ritminizi de dengelemekte zorlanıyorsunuz. Ailevi konular, evinizle ilgili düzenlemeler hem size iyi geliyor hem de bazı öngöremediğiniz konular kafanızı karıştırıyor. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size çok iyi gelecek.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burçları aşk hayatlarında geriye doğru gitmek isteyebilirler. Bazı Yay burçları eski sevgililerine dönmek için harekete geçebilirler. Eğer böyle bir içgüdünüz varsa, yapmayın. Yani en azından hemen harekete geçmeyin. Bir iki kere daha düşünün, neden bitmişti diye. Bu arada siz iyi insanlarsınız, insanların canını yakmayın. Bunlar Merkür Gerilmesinin son alametleri. Gerileme sona erdi. Bir kaç gün Merkür’ün yerine oturmasını bekleyin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Maddi anlamda sizi uyarıyorum. Gereksiz harcamalardan kaçının. Para verdiğiniz konularda, paranızın karşılığını alabildiğinizden emin olun. Keza aynı şekilde emek verdiğiniz konularda da emeğinizin karşılığını alıyor olduğunuzdan emin olun. Sizin için şanslı bir gün. Beklemediğiniz birkaç yerden şansınız yaver gidecektir.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Maddi anlamda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Bu dönem aklınızı maddi kazanç elde etmek için kullanabiliyorsunuz. Normalde maalesef Kova burçlarının para ile araları pek yoktur. Aslında değer vermiyor olmaları güzel olsa da, her şeyi maalesef madde ile elde ettiğimiz bu dünyada zaman zaman zorlanmalarına sebep olmakta. Fazla harcamalardan kaçınmalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Kalbiniz bazı konuları dengeye koymak istese de maalesef ani çıkışlarınız, garip öfke patlamalarınız ve ruh halinizin sık sık değişmesi buna izin vermiyor. Kafanız çok bulanık. Maddi anlamda şanslı bir dönemdesiniz. Rahatça gelir elde edebilirsiniz. İş hayatınızda, aşk hayatınızda, aslında hayatınızın genelinde, geçmişte attığınız yanlış adımların bedelini ödüyorsunuz. Karma temizliyorsunuz.

Güneş Balık Burcunda!

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

Tags from the story
,
More from Yasemin Orman
Bozcaada Yarı Maratonu – 18 Mayıs 2019
Türkiye’nin en güzel doğal koşu parkurlarından birine ev sahipliği yapan Bozcaada Yarı...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir