Aslan Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Aslan Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Aslan Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

2022 yılında Aslan Burçlarını Neler Bekliyor?

2021 yılında bekar Aslan burcu bırakmadıysak 2022 yılına huzurla geçebiliriz. 2021 yılı Aslan burçlarını evlendirmek için var gücüyle ile çalıştı. Korona demediniz, kapanma demediniz, mesafe demediniz, çatır çatır evlendiniz. Helal olsun! Size de bu yakışırdı.

2021 yılında Aslan burçlarının en kuvvetli ve şanslı teması evlilikler ve ortaklı ilişkiler üzerineydi. Sadece 2021 yılı değil; 2023 Mart’a kadar bu etki devam ediyor olacak. Dolayısı ile 2021 yılından sarkanları, 2022 düğün, halay kadrosuna alabiliriz.

Sadece evlilik, partnerlik, ortaklık değil 2023 Mart’a kadar hayatınızı yeniden kuvvetli ve istikrarlı bir şekilde yapılandırabilirsiniz. Özellikle Eylül- Ekim ayları çok zorlayacak olsa da sizi önemli kırılmalar ile devrim niteliğinde yeni aşamalara taşıyabilir.

Aslan burçları 2022 yılında hangi konularda şanslı?

Evlilik, yeni ortaklık, partnerle bir eve çıkma, ortaklı bir iş kurma en şanslı olduğunuz konular. Ancak bunlar kadar Jüpiter’in Balık burcunda olacağı 13 Mayıs- 28 Temmuz sürecinde, piyango, miras, başkalarının kaynakları, eşin kaynakları konusunda da şanslı olacaksınız.

Kariyer evinizden geçen Uranüs ve beraberindeki Kuzey Ay düğümü yılın önemli oyuncuları. Kariyeriniz konusunda oldukça kısıtlanabileceğiniz zamanlar var 2022 yılında. Tıpkı 2021 yılında olduğu gibi. Fakat her zorunlu çalışma ve ekstra efor zamanının ardından olduğu gibi, bu dönemlerin ardından da güzel hediyeler almanız söz konusu olacaktır. Yılın son çeyreği, 2021 yılının 17 Şubat, 14 Haziran, 24 Aralık ve çevresi gibi bir etkide olacaktır. Önlem alıp bu sefer turnayı gözünden vurabilirsiniz.

Şehir değiştirme, ev değiştirme, taşınma, aile evinden uzaklaşma, ev alma, ev satma, aile ile ilgili bazı tatsız konular oyunun mecburi bir parçası olabilir. Herhangi bir kayıbı veya değişimi, geleceğinizi yapılandırmak üzere bir hazine niyetinde görmeye çalışmak işe yarayabilir. Bu mecburi değişimlerin sebebi yeni bir hayat kurmanızı sağlamak olacaktır.

Kumara teşvik eden Astrolog olmak istemem. Ancak yılın en güzel transiti cinsellik ve başkalarının kaynaklarından faydalandığımız bir evde. Doğal olarak cinsellik, miras, kumar, piyango, coinler, tahvil, kayıt, bono, faiz, döviz ve vadeli yatırımlar 2022’nin en şanslı konuları. İster çıkmaz demeyin bir bilet alın, ister yatırım yapın, evrenin sizi destekleme ihtimali yüksek!

Aslan Burcu ve Aşk – Aslan Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu 

Flötöz bir burç olan Aslan burcu için aşk, her zaman öncelikli bir temadır. Yılın 10 Mayıs- 27 Ekim arasındaki döneminde, bu enerjiniz oldukça yükselecektir. Yabancı, uzakta yaşayan veya eğitim süreçlerinde tanıştığınız bir insan ile ilişkiye başlayabilirsiniz.

Evlilik konusundaki şansınızdan zaten bahsettim. Ancak özellikle evli Aslan burçlarının, aynı transitten aksi şekilde etkileneceğini belirtmek isterim. Aynı şekilde çok uzun süredir birlikte olan Aslan burçlarını da uyarıyorum. Vaadi, astarı uzun ilişkiler ve evlilikler Mart 2023’e kadar sınavlardan geçecektir.

13 -25 Ocak arasındaki Merkür serüveni, karşıt burcunuz olan Kova’da gerçekleşiyor. Bu süreçte eski partnerleriniz hayatınıza geri gelebilir.

11 Ağustos- 5 Eylül arasında burcunuzda ve 16 Kasım- 10 Aralık arasında aşk evinizde ilerleyecek olan Venüs, her zamankinden daha fazla dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır. Zaten dikkat çeken bir yapınız var. Bu tarihler sizi içten dışa ışıl ışıl yapacaktır. Tabii bekar Aslan burçları için bu dönem potansiyel aşk dönemi olacaktır.

Aslan Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • 13- 25 Ocak Kova burcunda Merkür gerilemesi- Eski sevgililer, eski tamamlanmamış işler konusunda 2. bir şans
  • Tutulma zamanları- Kadersel kırılmalar
  • 16 Şubat Aslan Burcunda Dolunay – Geçen senenin kontrol noktası
  • 28 Temmuz Aslan Burcunda Yeni Ay – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 11 Ağustos- 5 Eylül Venüs Aslan burcunda – Öne çıkma zamanları

→ 2022 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Koç Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Aslan Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Paylaş

More from Yasemin Orman
Yoga Türleri Nelerdir? Hangi Yoga Türünü Seçmeliyim?
Ne kadar bir Yoga çeşidini denemiş olursanız olun, ne kadar Yoga bloglarını...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir