Aylık Burç Yorumları Ağustos 2020

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu okumayı da unutmayın 😉

Ağustos 2020 Ayını Etkileyen Önemli Gökyüzü Olayları

Temmuz ayından devam edenler;

Ağustos ayı;

  • 3 Ağustos Kova Burcunda Dolunay
  • 5 Ağustos Merkür Aslan Burcunda
  • 7 Ağustos Venüs Yengeç Burcunda
  • 15 Ağustos Uranüs Gerilemesi
  • 19 Ağustos Aslan Burcunda Yeni Ay
  • 20 Ağustos Merkür Başak Burcunda

Ağustos ayının önemli gökyüzü olaylarını, dönemlerine uygun şekilde toparlayıp detaylarını yayınlayacağım. Yazıların üstlerine tıklayabiliyorsanız, detayları yazmışım ve linklemişim demektir.

KOÇ Burcu Aylık Burç Yorumu Ağustos 2020 (21 Mart – 20 Nisan) 

28 Haziran’da burcunuza ilerleyen yönetici gezegeniniz Mars, Ağustos ayı boyunca da burcunuzda ilerliyor olacak. Bu durum tüm Koç burçlarının hayat enerjilerini, hayattaki akışlarını arttırıp, işlerinin açılmasına, kapılarının açılmasına sebep olacak. Ancak aynı etki Koç burçlarını olduklarından agresif, dikkatsiz, fazla cesur hale de getirecektir. Bu sebeple kazalara ve gereksiz kavgalara dikkat etmek gerekiyor.

Özetle hayatınız her temada hızlanıyor. Tek bir istisna var kariyer hayatınız. O kısım, tüm diğer konulardan daha durağan ve sabit. Mahşerin 3’lüsü Satürn, Plüton ve Jüpiter birlikte kariyer evinizde geriliyor. Bu durum işleri yavaşlatacağı gibi, bazı birikmiş konuların da toparlanmasını sağlayacaktır. Teslim etmekte zorlandığınız, vaadi eski işleri topalamanızı sağlayacaktır. Geçmişte kaçırdığınız, çok büyük fırsatlar da tekrar kapınızı çalabilir.

Ağustos ayının aktif enerjisi Aslan burcundan gelecek. Aslan enerjisi, Ateş elementi unsurundan sizin için oldukça uygun bir enerji. Özellikle Güneş’in aşk evinde bulunacak olması Koç burçlarının aşk hayatını oldukça hızlandıracaktır. Özellikle ayın ortasından itibaren, mutluluk gözyaşları bile dökebilirsiniz. Enerjiniz o kadar pozitif bir yöne kayacak ki; Ağustos nasıl geçmiş anlamayacaksınız.

Ağustos ayı boyunca uzun soluklu ilişkilerde evlilik teması ön plana çıkıyor.

⇒ Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

BOĞA Burcu Aylık Burç Yorumu Ağustos 2020 (21 Nisan – 20 Mayıs) 

Ağustos ayında Boğa burçlarının geçmişle büyük kavgaları, ailelerinin içinde gün yüzüne çıkabilir. İç kavgadaki enerji, aile arası huzursuzluklara veya hemen ardından büyük mutluluklara sebep olabilir. Kavgalar, gürültüler sonrası vuku bulacak sarmaş dolaşlıklar aile bağlarını güçlendirecektir.

Maddi anlamda Mayıs ayından beri yükseliştesiniz. Bunu bir kaç aydır tekrarlıyorum. Burada milli piyangonun çıkmasını beklememek gerekir. Çok büyük bir terfi almak da değil buradaki tema. Sadece yürüyen işlerin sıklığının artması. Akışın belli bir düzende olması. Özellikle ticaret yapan Boğa ve Yükselen Boğa burçlarının çok daha anlamlı bir şekilde hissedeceği bir enerji olacaktır.

Hayatınızın büyük bir aydınlanma yılı olduğunu unutmayın. Boğa burçları için 2020 yılı boyunca, hayatın sık sık manasız gelmesi veya bu manasızlıkla kendi manasını araması duygusu oldukça doğaldır. Bu sene anlayacağınız her şey, keşfedeceğiniz yer yeteceğiniz, göreceğiniz her ışık, önümüzdeki yıllarda kariyer hayatınızı aydınlatacaktır.

İçsel öfke aktif. Kendi kendinizin katilisisiniz.

Ailenizden destek alabilirsiniz.

⇒ Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İKİZLER Burcu Aylık Burç Yorumu Ağustos 2020 (21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler burçlarının belli sınavları var bu bir. Daha önceki aylarda da söylemiş olmalıyım ki; yılın ikinci yarısı ile beraber karma ödemeye başladılar bu iki. Ne demektir karma ödemek; hayat boyu hangi konuda başkalarını acıttı iseniz acımaya, hangi konuda güldürdüyseniz gülmeye mahkumsunuz demektir. Yase, bunu geçen ay da söyledi. 2020 yılı boyunca söyleyebilir. Bedel ödüyorsunuz veya bedel alıyorsunuz.

Her şeye rağmen, geçtiğimiz aylara bakınca ılıman bir ay Ağustos. Özellikle maddi anlamda güvenli kabuğunuzu oluşturuncaya kadar akarlarınız olmaya devam edecek. Bazı İkizler burçları için ev, arsa, taşınmaz mülk sahibi olmak söz konusu olabilir. Yeni bir yatırım söz konusu olabilir.

Hiç bir şey olmasa, maddi anlamda hiç bir değişiklik olmasa bile, bazı şeyleri elde edebileceğinize dair özgüven kazanacaksınız.

Agresifsiniz. Yeni bir şey değil. Bir kaç zamandır böyle. Diyaloglarınız sizin kendi tarzınıza hiç yansımıyor. Adeta asıyor, kesiyor ve en çok siz biliyorsunuz. Son zamanlarda tahtta oturan tavrınız etrafınızı rahatsız etmeye başladı. Bu uyarımı dikkate alırsanız, kalabalıkları sürükleyen olursunuz. Dikkate almazsanız küslüklere sebep olursunuz.

Uzun soluklu ilişkilerde, ayın ortasından itibaren evlilik teması gündeme gelebilir.

⇒ Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YENGEÇ Burcu Aylık Burç Yorumu Ağustos 2020 (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aslan burçları kadar Yengeç burçları da Ağustos ayının yıldızları. Zodyak’ın tatlı, ürkek çocuklarının enerjileri ve hırsları geri geliyor. Çok uzun süredir mücadeledense akışta bir haliniz vardı. Sanırım artık kıskaçları çıkarmanın zamanı geldi.

Deniz hiç bir zaman durulmayacak. Her zaman dalgalar ve diğer canlılar olacak. Doğru zaman da hiç bir zaman gelmeyecek. Bana sorarsanız bu dönem, uzun zaman sonra gelen en iyi zaman. Özgüven tazeleyip tekrar sahalara çıkmanız lazım. Özellikle kariyer hayatı ve maddi anlamda hissedeceğiniz ufacık bir şevk ve atacağınız tek bir adım, bir sürü şeyi baştan yaratabilir.

Evlilik teması alttan alta sizi sürekli dürtüyor olabilir. Vaadi eski ilişkilere diyeceğim yok. Yılın son çeyreği ile beraber bur temaları gerçekleştirmelerinde hiç bir sakınca yok. Ancak vaadi çok eski olmayan ilişkilerde alınacak kararlar, geri dönülmez hatalara sebep olabilir. Yengeçler yuvayı aileyi sever. Bu sevgi ile gerçek sevgiyi karıştırmamak gerekir. Her çatı, güvenli bir çatı değildir.

Şans oyunu seven Yengeç burçları, Ağustos ayında şanslarını deneyebilirler.

Ayın ikinci haftasından sonra, geçmişe büyük özlemler duyabilirsiniz.

⇒ Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2020 – ASLAN Burcu Aylık Burç Yorumu Ağustos 2020 (23 Temmuz – 22 Ağustos) 

Aslan burçları öncelikle doğum günleriniz kutlu olsun! İyi ki doğdunuz!

Her zaman söylediğim gibi, Güneş hangi burçta ilerlerse, evren o burcun sahiplerine çevirir spot ışıklarını. Şimdi Güneş Aslan burcunda, olduğuna göre ışıklar üzerinizde. Zaman kutlama, eğlenme zamanıdır!

Geçen ay söylemiştim; Yase’nin bir atasözü vardır; “Eğlenmeyen Aslan ölür!”

Aylardır süren kapanıklığınız Temmuz’un son haftası itibari ile azalmaya başladı. Yani doğum günlerinizi kutlamaya başlamanızla beraber. Herkesin ilgi odağısınız. Dikkat çekmeyi seven sizler için bu ay bir ultra combo! Elinizi kolunuzu sallayarak gezseniz bile gözler sizi fark eder. Hala eve kapanmak istemiyor olmalısınız!

Bir çok bekar Aslan burcunun duygusal bağlanma ihtiyacı olduğunu biliyorum. Bazı Aslanların bu ihtiyacı sosyal ortamlarından, arkadaşlıklarından karşılayacağını söyleyebilirim. Maalesef hayatı ortadan ikiye bölmek zor. Bu arkadaşım, bu sevgilim, bu sınıf arkadaşım değil hayat. Bazen hepsi bir.

Ağustos ayı çok yavaş geçecek. Geçmişten bir sürü hikaye, iş, pürüz sofranıza gelebilir. Dolayısıyla sofraya rakı da koymak lazımdır. Yani her türlü durumu eğlenceye çevirmek. Bu sizin en iyi olduğunuz konu.

⇒ Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2020

BAŞAK Burcu Aylık Burç Yorumu Ağustos 2020  (23 Ağustos – 22 Eylül) 

Önümüzdeki Ay sizin ayınız biliyorsunuz. Her burç için durum aynıdır. Doğum günleri yaklaşırken bir düşünce seli alır. İçte kalanlar, geçmiş, bilinçaltı, son bir senenin değerlendirmesi derken, hüzünle karışık bir duygu söz konusu olur.

Her ne kadar Ağustos ayını paylaşıyor olsanız da Aslanlarla, size genelde çok iyi gelmez.

Geçtiğimiz aylarda, özellikle Haziran-Temmuz aylarında yeniden düzenler kurdunuz, yeni iş aldınız, yeni araba aldınız, taşındınız, illa ki hayatınızda bir şeyler tamamen değişti ve dönüştü. Tabi ki şimdi o değişimin tamamlanması gerekiyor. Ne üzerine bir değişim veya gelişim yaşadı iseniz, o temalarda pürüzler olacaktır. Burada önemli olan, hayatın tadını kaçırmadan, yeni düzene ayak uydurmak, onu iyi hale getirmektir. Ancak “iyi” diyorum, “mükemmel” demiyorum.

Ağustos öyle bir ay ki; çok eski ama çok sesli geçmiş aşkları yeniden canlandırabilir. Küllerinden doğmak deyişi size uygun olur. Siz orada değilsiniz belki ama belli ki birileri oralarda.

Evli Başaklar ciddi zorlu zamanlar. Uyarmak zorunda hissediyorum. Sorun sizde ve aşırı sert eleştirilerinizde.

⇒ Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Aylık Burç Yorumları Ağustos 2020

TERAZİ Burcu Aylık Burç Yorumu Ağustos 2020 (23 Eylül – 22 Ekim)

Bir çok Terazi burcunun aile, ev, yaşadığı yer, bölge, toprak, ata ile ilgili konularda sıkıntıları var. Zaten yıl başından, hatta 2019 yılının son çeyreğinden beri var. Şimdi tüm bu konular bir rölantide olacak. En az 2 ay bu konularda rahatsınız. Daha doğrusu daha üstüne bir sorun yaşanmayacak. Siz de dikkatinizi rahatlıkla sosyal dünyaya çevirebileceksiniz.

Siz dikkatinizi sosyal dünyaya çeviriyorsunuz ama çevreniz de ve sosyal mecralarda da dikkatler sizin üzerinizde olacak. Bir güneş gibi parlayacaksınız desem, inanın ki abartmış olmam. Neredeyse yapılacak her organizasyonun altında sizin imzanız olacak. Bu çerçeveden özellikle organizasyonlarda, derneklerde, sivil toplum kuruluşlarında çalışan Terazi burçlarının en parlak zamanları. Alkışlar size geliyor!

Evli Teraziler’de Uranüs’ün gerilemeye başlaması ile beraber, 15 Ağustos sonrası, çatırdamalar söz konusu olur. Çok dikkat etmek lazım. Uranüs zaman vermez, zaman tanımaz, aniden her şeyi bozar. O yüzden, halı altını da bu tarihten önce tertemiz yapmak gerekir.

Bekar Teraziler içinse evlilik şansı, aynı ani ve beklenmedik olgularla devam ediyor. Ummadık taş, baş yararmış…

⇒ Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

AKREP Burcu Aylık Burç Yorumu Ağustos 2020  (23 Ekim – 23 Kasım)

2019 Mayıs ayı ile birlikte bir çok Akrep ciddi bir düzen değişikliğine gitmişti. Şimdi toptan geri dönme fırsatı başlıyor. Örnek veriyorum, şehir değiştirdiniz, önümüzdeki 1-2 ay içinde eski şehrinize geri dönme fırsatı yakalayabilirsiniz. Değişen konuyu sağlamlaştırma fırsatı da yakalayabilirsiniz. O sebeple Ağustos’un ilk 15 günü dönüp bir olan bitene, ne istediğinize bakmakta fayda olacaktır.

Ağustos’un ana teması kariyer hayatınız ve toplum içindeki imajınız, etiketiniz. Dikkat etmeniz gerekiyor. Başarmanın tatlı havası insanın ayağını hızlı şekilde yerden kesebilir. Hızlı yükselen de hızla düşebilir. Sizin için böyle sıçramalar daha sakıncalı olabilir. Siz gizli bir stratejistsiniz. Beklenmeyen yükselmeler sizi hazırlıksız yakalar.

Aşk meşk konuları senenin başından beri sevimsiz. Kararsızlık, bulanıklık, aldatılmalar, Akreplerin yakasını bırakmadı. İletişimdeki problemlerinizin de bu durumda etkisi büyük. Sene başından beri, siz eski siz değilsiniz. Gerekeni söyleyen halinizden eser yok. Daha ketum, daha karamsar, daha çat çatsınız.

Maddi anlamda beklediğiniz kaynaklara Ağustos ayında ulaşabilirsiniz.

⇒ Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YAY Burcu Aylık Burç Yorumu Ağustos 202o (23 Kasım – 21 Aralık)

Ağustos ayı Aslanlarla beraber bence Yay burçlarının da ayı. Bolluk bereket şans…İçinizdeki “iyi” nin ortaya çıkma vakti. Sabrın sonu selamettir demiş eskiler. Vardır elbet bildikleri. Şimdi Yay burçlarının sabır sonrası selamet ayı.

Aşksa aşk, meşkse meşk. Sabır çekmek geride kaldı. Kariyer konusu bir miktar eksi kalabilir. Ancak ayın ortasında bir kaç gün güzel etkiler var. Aman varsın yaz günü de kariyer gelişmeleri eksik kalsın.

Dikkatiniz artık tekrar dışarlarda. Keşfetmek, gezmek, görmek, eğlenmek, deneyimlemek için mükemmel zamanlar.

Eski flörtlerin yeniden canlanmasını beklerim.Çocuklarla ilgili ani ve beklenmedik gelişmelerin olmasını beklerim. Güzel sürprizler tabi ki. Ufak tefek kazalara da nazar deyip geçeceğiz artık.

Maddi konularda aylardır devam eden uyarılarım devam. Bu yıl ayağınızı yorganınıza göre uzatmak zorundasınız. Ödemelerinizi düzenli yapmaya, fazladan ikinci bikiniyi almamaya gayret gösterin.

⇒ Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2020

OĞLAK Burcu Aylık Burç Yorumları Ağustos 2020 (22 Aralık – 20 Ocak)

Temmuz güzel bir ay oldu, kabul edin. Ağustos’tan Temmuz performansı beklemeyin. Ancak her zaman dediğim gibi, her şey baş aşağı da dursa, bu yıl sizin yılınız. Bir şekilde hayat, aldığı her şeyi size fazlası ile teslim edecek. Nasrettin Hoca’nın deyimi ile; sizin tencere doğurdu. Bu yıl bitmeden ikinci bir tencereniz olur.

7 Ağustos itibari ile Venüs Yengeç burcunda hareket etmeye başlıyor. Bu Oğlak burçlarının ayaklarını yere bastırır. Özellikle ilişkiler noktasında daha sağlam, daha güvenilir, daha vadeli ilişkilerin hayatınıza girmesine yardımcı olacaktır.

Mayıs ayında Kuzey Ay düğümünün burç değiştirmesi ile beraber günlük hayatınız hız kazandı. Artık sadece iş ile veya sadece hobiler ile veya sadece tek bir konu ile ilgilenmeniz mümkün değil. Hayatınızı iyi programlayıp, İkizler’in trafikli temposunun tadını çıkarmalısınız.

İletişim konusu biraz sıkıntılı. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Özellikle ailevi konularda adrenalini belli bir seviyede tutmak önemli. Kalp kırmaya gerek yok.

Ayın ortasından sonra, size iyi gelecek, bir çok konuda yaralarınızı iyileştirecek bir insanla tanışabilirsiniz.

⇒ Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

KOVA Burcu Aylık Burç Yorumu Ağustos 2020 (21 Ocak – 19 Şubat) 

Kova burçları bence yılın en zorlanan burçlarından. Fiziksel veya maddi bir zorlanma değil bu. Daha doğrusu bu bir zorlama. Zihinsel bir zorlama. Hayat yolu çizmek üzerine ciddi bir baskı var. İstekler, geliyor gidiyor. Düşünceler, geliyor gidiyor. Fikirler, geliyor gidiyor. Kafalarda hep bir ses. Gönül nereye gideceğini bilmiyor. Bu çok sesli zihin korosu yılın teması. 2021 Şubat ayına kadar da %100 geçmeyecek. Fakat bu durum gerçek bir yolculuk. Hem de gerçek destinasyona. Hedefe giden yolda her acı mübahtır bence. Bir Kova olarak söylüyorum bunu ve kabul da veriyorum. Ama evet, biraz daha sabır.

Nihai yolculuğun bir kısmı hayat hedefleri ile alakalı. “Kim olmalıyım? Ne yapmalıyım? Bu dünyadaki görevim ne?” gibi. Diğer bir ayağı ise aşk! Ne istiyorum? Nasıl bir insan hayatımda olmalı? Doğru insan kim?

Hiç endişeniz olmasın. 2022 yılına kadar bu sorular cevaplanır. Çok zaman gibi gelebilir gözünüze. Hiç göremeyecek, hiç bulamayacaklar var bunu.

Temmuz sonu ve Ağustos ayında başlayan ilişkiler, ışık hızı ile evliliklere gidebilir. Uzun bir aradan sonra tekrar başlayan ilişkiler için de bu durum geçerli olacaktır.

Maddi anlamda gelen var ama giden de var.

Diğer önemli konu iletişim. Agresif enerjiler söz konusu. Siz zaten aklındaki dilinde insanlarsınız. Aman aman.

⇒ Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Kova Burcu Özellikleri Nelerdir?

BALIK Burcu Aylık Burç Yorumu Ağustos 2020 (20 Şubat – 20 Mart)

Bence maddi anlamda Ağustos ayının en şanslılarından biri Balık burcu. Çok kıymetli kazançlar elde edebilirsiniz. Üstelik de vazgeçtiğiniz, almayı bile unuttuğunuz konulardan. “Yok artık, gelmez” dediğiniz yerlerden.

Hayatınız da keyiflendi hani. Bir çok Balık’ın hayatı renklendi. Ya sevgilileri oldu, ya bir tatile çıkıldı, ya başka bir gelişme. Ancak bir şekilde dümen rotaya girdi. Ağustos da bu performansı koruyacak. Günlük rutinlerinizde, çalışma hayatınızda, özel hayatınızda, günlük rutinlerinizde, kendinizi oldukça keyifli hissedeceksiniz. Ayın son haftasına kadar her şey yolunda! Son haftadan sonra biraz daha ciddileşebilirsiniz.

Venüs’ün 7 Ağustos’tan sonra Yengeç burcuna ilerlemesi, bazı Balık burçlarını evliliğe, bekar Balık burçlarını da ilişkiye, ilişkileri de bir sonraki basamağa taşıyabilir.

Kariyer hayatınızda bir dönüme yaklaşıyorsunuz. 2 senelik bir süreçte bambaşka bir yol çizebilir, tüm deneyimlerinizin ve cesurca adımlarınızın mükafatını alabilirsiniz.

⇒ Yıllık Burç Yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Balık Burcu Özellikleri Nelerdir?” 

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2020

Paylaş

More from Yasemin Orman
Mars Yay Burcunda 3 Ocak 2020
Savaş, mücadele ve itici gücün yöneticisi Mars Yay Burcunda ! 3 Ocak...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir