Günlük Burç Yorumları 7 Mayıs 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 7 Mayıs 2020

Günlük Burç Yorumları 7 Mayıs 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

“MAYIS” AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

————————— “””” 7 MAYIS AKREP BURCUNDA DOLUNAY”””” yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları 7 Mayıs 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Akrep burcunda. Bugün Akrep Burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Link yukarıda!

Akrep Burcunda Ay, görünenin altındaki gerçeği anlamak, yasak, gizli, gömülü olanı bulmak için can atar. Olaylar karşısında güçlü durmaya çalışıp, duygularını gizleme eğilimi gösterir.

Ay Akrepte aşırıdır. Nefret, tutku, kıskançlık, ölüm ile ilgili duygular doğurtur. Sadece doğurtmaz. Önce öldürür sonra doğurtur. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda bugün gerçekleşen Dolunay, dünkü hangi bozabilir. Dün sevgiliniz ile can ciğerdiniz, bugün saç baş. Akrep böyledir. Açtırır geçmiş defterleri. Unutmadınız ki bazı şeyleri. Sadece ötelemiştiniz. Maddi anlamda güçleneceksiniz ama adım atmanız da gerekiyor. Değişiklik şart oldu.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Ne olup bittiğinin en çok siz farkındasınız. Kimse sizi kandıramaz. Özellikle bugün iş hayatınızda, bir çok konuda görünenin arkasında neler olup bittiğiniz fark edeceksiniz. Günlük rutinler sizi yoruyor. Bazen canınız hiç bir işe el sürmek istemiyor. Bugün de öyle bir gün. Bir koltukta, elinizde en sevdiğiniz yemek….

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Dolunayı Aşk evinizde ise bir sürü şey beklemek lazım hayattan. En çok derindeki duygular, ihtiraslar, intikamlarla ilgili. Ve Akrep’in enerjisi ile hatırlamak lazımdır ki; intikam soğuk yenen bir yemektir. Destekler miyim intikam almayı? oh no no no… Ama bazen de had bildirmek lazımdır yahu!!!

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Derinleşme ihtiyacı giderek büyüyor. Yüzeyde olan hiç bir duygu sizi doyurmuyor. Müthiş bir enerjiniz var. Çevrenizle aranız nefis ve fark edildiğinizin, dikkat çektiğinizin de bilincindesiniz. Fakat yetmeyince yetmiyor. Sizin ruhunuzun beslenmesi lazım. Dikkati biraz kariyere vermek gerek. Sonrasında zaten isteseniz de istemesiniz de dikkat aşka gelecek!

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Nefis enerji. Akrep enerjisi pek sizlik bir enerji değil ama böyle duyguları dile getirmek için de çok destek atar. Dostunuz, arkadaşınız, sevdiğiniz, hoşlandığınız, iş arkadaşınız, müdürünüz, ortağınız, her kim ise uzun süredir bazı şeyleri dile getirmek istediğiniz, sakince bugün dile getirebilirseniz, mutlaka gerçeği ve bu konu hakkındaki gerçek düşüncesini duyabileceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu

İletişimle ilgili sıkıntılarınız var. Bu ara biraz fazla yalan söylemek zorunda kalmış, kalabiliyor olabilirsiniz. Hiç iyi değil. Çünkü Akrep enerjisindeyiz ve tüm sırlar, yalanlar ortaya dökülmeye müsait. En iyisi varsa böyle bir durumunuz, kendiniz itiraf edin. Kavgadan gürültüden, agresiflikten ve boşa eleştiriden uzak durun.

Yıllık burç yorumlarını yeniden buraya bırakıyorum.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda kaygılı olabilirsiniz. Aynı şekilde kendinize olan güveniniz de salgılanıyor olabilir. Özellikle iş konusunda sizin çözemeyeceğiniz bir şey olamaz. Arka planda kalmamaya çalışın. Başka bir şehirde yaşayan veya uzakta olan veya yabancı bir erkekle flörtleşmeye başlayabilirsiniz.  Hayatınızdaki alternatifler artacak. Dikkatli ve farkındalıklı olun.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Burcunuzda bir Dolunay varsa en büyük temizlik sizden gelecek demektir. Kendinizle çok uğraştınız bir kaç zamandır ama bugün gereken temizlik bitmiş oluyor. Benden biz olmayı öğrenme sürecinde büyük yol kat ettiniz. Çocuklarla ilgili konular genel anlamda belirsizliği ile sizi fazlaca yoruyor olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda Dolunay ın en çok yıpratacaklarından biri de sizsiniz. Fiziksel ve gündemsel değil ama iç dünyanızda ağlama krizleri. İçinizde kalanlar, geçmişe geri dönmeler, gereğinden fazla hassasiyet söz konusu olabilir. Kendinize yüklenmeyin. Atılması gereken bir enerji göz yaşları ile de olsa atılacaktır. Bilinçaltınızda kalmasından çok daha iyi.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Çevrenizde kim çürük kim çarık kim gerçek dost pek anlayamıyorsunuz ama bu Dolunay size gerçekleri tüm ayrıntısı ile gösterecektir. Maddi anlamda harekete geçtiniz. Belki pandemiye rağmen o uzun süredir beklediğiniz zam bu zamanlarda kesinleşecektir. Aşk hayatınızda kıpırdanmalar olacak. Telefon çalmaya başlıyor!

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesaj alıyorsunuz. Dün ve bugün hisleriniz çok kuvvetli! Gelecekten sinyal alan alıcılar gibisiniz. İçinize doğanlara inanın. Size ütopik geliyor olabilir ama her şey ütopik zaten. Sizi öne çıkaracak hatta biraz yaptıklarınızla tanınmanızı sağlayacak enerjiler mevcut. Hayat enerjiniz düşük ama artacak.

Balık Burcu Günlük Yorumu

İletişim konusunda bir adım öne geçebilecek pozisyondasınız. Siz konuştuğunuz zaman herkes etkileniyor. İyi veya kötü. Sizin alana hükmeden bir enerjiniz var. Beyinlerin içine sızabiliyorsunuz istediğinizde. Eğer bir yolunuz varsa, bir amacınız, bu yeteceğinizi kullanma zamanları. Bilinçaltı planlarını, bilinç üstüne taşıma zamanı.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Akrep Burcunda Dolunay – 27 Nisan 2021
Güneş Boğa dönemi, yılın bahar depresyonu ve tabi ki bahar sarhoşluğu dönemidir....
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir