Günlük Burç Yorumları 21 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 21 Nisan 2020

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 21 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Günlük Burç Yorumları 21 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Koç burcunda.

Koç burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı ilk olmak, dürtülerinin peşinde koşmak, cesaret gerektiren konulara gözü kara bir şekilde atlamak ve hareketli olmaktır. Hareket varsa Koç’taki Ay memnundur.

Hareket süper fikir! Ancak sosyal mesafeli ve evde mümkünse.

Güneş Boğa Burcuna ilerledi! Boğa burçları doğum günleriniz kutlu olsun!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlediği için aktif bir enerji içindesiniz. Ancak bugün sizin için oldukça enteresan bir gün. Bir yandan aktif bir yandan gerginsiniz. Bazı mecburi düzen değişiklikleri olabilir. Belki de sizi gerecek olan bu düzen değişiklikleridir. Hayatınızda iletişimin ve sosyalliğin eksik olması sizi zorlayan bir durum. Herkesi zorluyor ama Koç burçları en çok etkilenenlerden.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Güneş burcunuzda. Fakat beraberinde ilerleyen Uranüs bazı kuralları bozuyor. Kendinizi daha iyi hissetmeniz gerekirken, düzen değiştirmenize sebep olabiliyor. Özellikle gnlük rutinleriniz, uyku, yemek gibi büyük değişiklikler söz konusu olabilir. Süreç geçici merak etmeyin. Bir iki gün melatonin veya vitamin gibi dış takviyeler uygun olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Haritalarınızın üst bölümü aydınlandıkça iç dünyanızdan çıkıp dış dünya enerjisine katılıyorsunuz. Dikkatleriniz yeni insanlarda yeni iletişimlerde. Ortam çok uygun olmasa da siz yine bir yolunu bulabilecek gibisiniz. İşiniz, kariyeriniz konusunda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Hayalleriniz, gelecek için ciddi adımlar atmaya başladınız. Mayıs ayında bu aktif enerjiniz olmayabilir. Zamanı iyi değerlendirin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Biraz bulanıktınız ama hızlıca aksiyona geçiyorsunuz bugün ile beraber. Eliniz korkaktı. Aramak, sormak, konuşmak istemiyordunuz. Fakat şu an ne hissediyorsanız o. O içsel mekanizma ile uğraşmak sizin işiniz değil zaten. Sizin mayanız başka. Siz kalbinizin sesini dinleyen insanlarsınız. Bırakın mantık başkalarının olsun. Size bu yakışıyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslanlar için yaratıcı enerjinin yüksek olduğu bir gün. Bugün aklınıza güzel fikirler gelebilir. Uygulamaya geçirmek üzere adımlar atabilirsiniz. Gönül ilişkileri için de bugün adım atabilirsiniz. Evliler kendini kısıtlanmış hissediyor olabilir. Ancak bekar Aslanlar sonunda biraz flörte gönüllü oluyorlar.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Zorlayıcı bir gün, zorlayıcı bir enerji. Hiç bir şeye el sürmek istemiyorsunuz. Sorumluluktan kaçma değil içsel bir sıkıntı hali. Beklediğiniz haberleri alamamak yaratabilir bu durumu veya istediğiniz şekilde istediklerinizi söyleyememek. Kısıtlanma duygusu iyi gelmedi size. Aşk hayatınız da ruh halinizden etkileniyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşlerle hayat güzel. Aranız uzun zamandan sonra ilk defa bu kadar iyi. Bazılarına iyi gelmedi belki ama evli Terazi burçlarına çok iyi geldi bu karantina, sosyal mesafeli dönem. Bekar Terazi burçları da gökyüzünden pozitif etkileniyorlar. Hep sürprizleri hayatınıza çekiyorsunuz hem de artık arkadaşlıkla flört arasındaki farkı gözetiyorsunuz.

Terazi Burcunda Dolunay – 8 Nisan 2020

Akrep Burcu Günlük Yorumu

İyi niyetle başlayan konuşmaların bile kavgaya gidebileceği bir gün. Özellikle evli Akrep burçları çok sıkıntı çekiyorlar. Bir şekilde kısıtlanmış olma duygusu onların öfkelerini daha da arttırıyor. Bekar Akrep burçlarının da aşk hayatlarında hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Biraz kendi ilişkinize kendiniz zarar veriyor gibisiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burçlarının hayatında bir devir kapanıyor, yeni bir devir açılıyor. Özellikle ikili ilişkiler, romantik anlamdaki ilişkiler bazında bir düzen değiştirme, tazelenme durumu söz konusu. Yani ya herro ya metro gibi bir durum. Birileri vazgeçiyor, diğer bir kısım kendi düzenini bozup devam ediyor. Maddi konulara dikkat.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Özgüven problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Hakkınız da yok değil. İstediğiniz gibi olmadı ki hiç bir şey. Merak etmeyin; Mayıs ayı ile beraber çok daha güzel olacak her şey. Özellikle diyet yapan veya başka bir alışkanlık geliştirmeye çalışan, irade ile uğraşan Oğlak burçları müthiş bir dönemde. Ev ile uğraşmak size iyi geliyor.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ani harcamalardan kaçınmanız gereken bir gün. Hevesle bir şeylere para harcayıp sonra pişman olabiliriniz. Kaşınızla gözünüzle de uğraşmayın bugün. Öyle her şey yerli yerinde kalsın. Aklınıza eseni bir iki gün sonra yeniden istiyorsanız, yaparsınız. Andan daha fazla zihinde yaşadığınız için, sorumluluklarınızı geciktiriyor ve yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Zaten sosyalleşemiyoruz. Ancak bu ara siz serbest de olsanız sosyalleşmekten uzaksınız. İnsanlardan kendinizi izole etmiş olabilirsiniz. Bu yeni bir mevzu değil. Eskiden çok arkadaş az flörttünüz. Şimdi arkadaş yerine sevdiğiniz tek bir kişi olmasını tercih ediyorsunuz Bağlanma ihtiyacınız var. Bu ihtiyaç sizi yanlış seçimlere götürmesin, dikkat edin.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Balık Burcunda Dolunay – 14 Eylül 2019
Balık Burcunda Dolunaylar Formuladaki Pit-Stop noktası gibidir. Buradaki kısa mola, lastik değişimi...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir