Günlük Burç Yorumları 8 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 8 Nisan 2020

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 8 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Günlük Burç Yorumları 8 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Terazi Burcunda. Bugün Terazi Burcunda Dolunay ‘ı deneyimliyoruz. Dolayısı ile bir miktar gerilebiliriz. Dolunayın enerjilerini üzerimizde hissedebiliriz.

Terazi Burcundaki Ay, dengeleri kurmak, ahenk oluşturmak, estetik kaygılar yaratmak, barış sağlamak, verme-alma dengesini kurmak ve bir şekilde güzelleşmek, güzelleştirmek ihtiyacındadır.

Terazi burcundaki Ay refleks olarak kabullenme eğilimi gösterir. Sırf fikirsel ayrılıkların huzur bozma potansiyeli yüzünden çoğunluktan yana olmayı tercih eder. Uzlaşmayı tercih eder. Aslında özetle her türlü huzur ister.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gerçekleşen Dolunay’dan en çok etkilenen burçlardan biri de sizsiniz. Çünkü Dolunay sizin alçalan aksınızda gerçekleşiyor. O sebeple ilişkiler, uzun süreli beraberlikler ve evliliklerde Koç burçlarının bir kaç gün çok dikkatli olması gerekiyor. Tahammülünüzün azaldığını, kendinizi görmezden gelmeye başladığınızı fark edebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Konforlu bir gün. Bir şekilde her soruna çözümünüz var. Dengeleri elinizde tutuyorsunuz. Sağlık konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Virüsle ilgili önlemlerinizi sağlam bir şekilde alırken, kendinize de dikkat etmeniz, kişisel bakımınıza zaman ayırmalısınız. Biliyorsunuz, konfor sizin için güvenli bölge.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda zurnanın zırt dediği yere gelebilirsiniz. İlişkilerde bir hasat, temizlik yapma ihtiyacı gelebilir. Bazı şeylere gereğinden fazla anlayış göstermek istemiyorsunuz. Başkalarının kaynaklarını kullanmada şansları yaver giderken kendi kariyerlerini kontrol etmede aynı şansa sahip değiller.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün evde ahenk var. Bugün evde keyif var. Normalde evcimen insanlar olmalarına rağmen Yengeçlere fazla gelmişti bu karantina süreci. Ancak bugün kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz. Tüm günü tam tetimatı ile değerlendireceksiniz. E bir Yengeç olarak Dolunaydan etkilenmeniz normal. Azıcık gerilim normal.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hazır siz bu kadar tatlı dilliyken, acaba diyorum böyle birazcık flörtüz işlere mi girseniz. Daha önce sizinle ilgilendiğini bildiğiniz ama şans vermediğiniz kişilere bir karantina şansı vermeye ne dersiniz? Belli sizin olmaz dediğiniz dağ, kalkar bağ olur. İşi kafaya takıyorsunuz biliyorum ama bu süreçte kendinize de fazla yüklenmemelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Maddi sıkıntılara çözüm getirebilecek bir gün. Sevgilinizden, sevdiklerinizden veya öz yetenekleriniz sayesinde elde ettiğiniz kazançlardan bütçenize bir destek gelebilir. Bazı Başak burçları bugün güzel teklifler alabilirler. Bazı Başak burçları da güzel haberler alabilirler. Ancak nihayetinde bu günün Dolunay olduğunu da unutmamak lazım.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda bir Dolunay deneyimliyoruz. Tabi ki en çok siz etkileniyorsunuz. Ben severim sizin Dolunaylarınızı. Hem evrene hem de bireysel hayatlarımıza bir denge getirir. Öncesinde küçük kavgalar, aksiyonlar söz konusu olabilse de nihayeti güzel oluyor. Haberleşmenin ön plana çıktığı bir gün.

Terazi Burcunda Dolunay – 8 Nisan 2020

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün gerçekleşen Dolunay size biraz ağır gelebilir. Zaten her zaman bir Su grubu olarak diğer grupların üyelerinden daha çok etkileniyorsunuz. Bilinçaltınızı tetikleyecek olan Dolunay, eski defterleri açmanıza sebep olabilir. Rüyalarınız artmış olabilir. Dün gece uyuyamamış olabilirsiniz. Bir de andığınız kişilerden haber alırsanız tam olur.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizi arttıran fakat bir taraftan da sizi duygusallaştıran bir Dolunay olacak. Gereksiz endişelerden uzak durmanız gerektiği gibi gereksiz cesurluklardan, maceralardan da uzak durmanız gerekiyor. Aile içi diyaloglarınız artıyor. Karantina aile ilişkileriniz açısından size yaradı.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün Dolunay olmasına rağmen, düne göre enerjiniz çok daha iyi. Hatta biraz daha istediğiniz konulara ve geleceğe yönelik dedike vaziyettesiniz. Kalbinizden geçenler kalbinizde kalmasın. Bulunduğumuz şartlarda da kendinizce adımlar atabilirsiniz. Mail, telefon trafiğiniz çok fazla olabilir. Dolunayın etkisi ile sakarlıklar olmasın. Kontrollü gidin.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Karantina size daha fazla konuda araştırmaya yapma konusunda destek oldu. Kovalar zamansızlıktan yakınıyorlardı. Bu karantina onlara iyi geldi. Kendi kendilerine de eğlenme kapasitesinde halay başı olan Kova burçları her güne ayrı bir konu bularak zamanlarını geçiriyorlar. Bugün gerçekleşen Dolunay ile bazı kararlar alabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Dolunay’ın zorlayabileceği burçlardan birisiniz. Maddi anlamda bazı kararlar vermenize sebep olabilir Terazi Burcundaki Dolunay. Biraz tutumlu olmak size de iyi gelecek. Muhabbeti sevdiğinizi biliyorum ama gerçekliğinden emin olmadığınız bilgilerle şu dönem kimsenin kafasını fazladan karıştırmaya da gerek yok.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Koç Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri
Koç Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir