Dolunay Aslan Burcunda – 9 Şubat 2020

Aslan Burcunda Dolunay

Dolunay Aslan Burcuna Ne Zaman Geçiyor ! Dolunay Aslan Burcunda 9 Şubat 2020 Pazar günü İstanbul saati ile 10:33’te gerçekleşiyor.

Dolunay Aslan Burcunda 2020

  • Aslan Burcunda Dolunay Ne zaman gerçekleşiyor? -9 Şubat 2020 Pazar günü 10:33’te.
  • Dolunay haritasının yükseleni Koç.
  • Yükselen Yöneticisi Mars Yay Burcunda 9. evde, kendi evinde hareket ediyor.
  • Jüpiter, Satürn, Plüton, Oğlak burcunda.
  • Neptün ve Merkür Balık burcunda 11. evde
  • Venüs ve Şizon Koç burcunda 12. evde
  • Güneş Kova burcunda / Ay Aslan Burcunda

Aslan Burcunda Dolunayın duygusal ihtiyacı kendini dolaysız ve içtenlikle ifade etmek, fark edilmek, merkezde bulunmak, insanlar üzerinde büyük bir etki bırakmak ve etrafına egemen olmaktır. Aslan burcundaki Dolunay’ın egosu tavandadır. Kibirlidir. Görüldüğünde, fark edildiğinde, onaylanıp alkışlandığında, etrafından takdir topladığında ve en önemlisi “pof pof”landığında kendini duygusal anlamda sonsuz güvende hisseder. Yeteneklerinden emin olduğu bir konuda , insanları peşinden sürüklemek ister. Bunun anlamı Dolunay süresince hepimiz biraz Aslanlaşacağımız için, Aslan’da yer alan bu Dolunay ne isterse, biz de onu isteyeceğiz.

Herhangi bir olay karşısında refleks olarak buyurgan, direkt, hevesli, flörtçü, çocuksu ya da dikkatleri üzerimize çekecek şekilde tepki vereceğiz. Son sözü biz söylemek isteyeceğiz. Bazen başkalarının duygularına kayıtsız kalacak, kendimize kanalize olacağız. Çünkü kendimizi diğerlerinden ayrıcalıklı, diğerlerinden değerli göreceğiz.

Her yaptığımız onaylansın, her yaptığımız takdir edilsin isteyeceğiz.

Biraz aslan, biraz kaplan, biraz asar biraz keser olacağız. Talepkar ve abartılı reaksiyonlar alıp başını gidecek.

Lükse, ihtişama, şaşaya olan ilgimiz tavan yapacak. Hiç sevmiyorum derken kendimizi cart diye “Lucca”da, “Rise and Fall”da orada burada, şampanya patlatırken, şişe açarken bulabiliriz. Zaten buraları seviyorsak, Dolunayda alemlerin sınırlarını zorlayabiliriz. Gittiğinizde gözlemleyin, bu mekanları nicedir bu kadar dolu görmemiş olacaksınız.

Dolunayda “selfie” de sınır tanımayacağız. Benliğimizi sergilemek istemenin, en kolay yolu çünkü. Sosyal medya özçekimlerden dolup taşacak. Eksik kalmayın.

Kontrol dışı duygusal patlamalara ve depresyona dikkat. Talepleriniz olmadığında, sanki hayatınızda hiç bir istediğiniz olmuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Aslında öyle olmadığını, Dolunay’ın etkisinde kaldığınızı unutmayın!

Aşk, aşkın getirdiği her şey, oyunlar ,flörtler… Hepsinde artış olacaktır. Bekarların gözü aydın! Ancak partnerlik ilişkisi olanlar ve evliler, kayan gözünüze hakim olun derim, sonra pişman olmayın. Masal bitip, Dolunay’ın etkisi azaldığında kabak kalmayın diye yazıyorum bunları.

Enerjimiz tavan yapacak bu arada. Çat orada çat burada olacağız. Hiçbir hareket gözümüzde büyümeyecek. Evde olmak istemeyeceğiz. Kar, kış kıyamet vız gelecek.

Çocuksulaşacağız birden. Bir anda kendimizi salıncaklara koşarken ya da kaydıraktan kayarken bulabiliriz. Aynı zamanda bir çocuk gibi dediğim dedik, istediğimiz anında yapılsın isteyeceğiz. Olmadığındaki zırıltımız da cabası.

Eleştiri kaldırmak zor gelecek. Hoşgörümüzü ve tevazumuzu rafa kaldırmış bulacağız kendimizi.

Nicedir dolapta duran ama hiç giymediğiniz altın sarısı kıyafetimizi üstünüze geçirecek, istemsiz bir şekilde altın bakarken bulacağız kendimizi.

Ancak olayın Dolunay olduğunu unutmamak gerekir. Bunların hepsi aslında son dönemde bırakmak istediğimiz duygular! Bardaktaki son damla, son patlama gibi düşünün. İyice hevesinizi alın, sonra hep beraber sakinleşip, sadeleşelim.

Dolunayın Burçlara Etkileri

Genel etkilerden özellere doğru gidelim. Bir kere konu ne istediğimizden çok ne istemediğimizi anlamakla ilgili. Öyle bir doyma hissi gelecek ki Dolunay’dan sonra, artık emin olacağız, neyi istemiyoruz, neyi sevmiyoruz, kim hayatımızda olmasın falan. Cırt diye sayfa yırtarız ya defterden, aynen o hareket. Temiz bir sayfadan önceki son yırtık yaprak.

Kafayı değiştiriyoruz desem yeridir. Başka bir bilince, başka bir uzaya geçiyoruz. Hayal satın alma işini tamamen bırakıyoruz. Elle tutulur, gözle görülür gerçekler daha önem kazanıyor.

Yani şekerler, bundan sonra öyle, mesaj attı, aradı aramadı ah geldi, vah gitti yok. Aleni gelen, yürüyen kabul, gerisi ile uğraşacak vakit yok. Bu eski alışkanlıklarla hareket edenler de çok pis patlar benden söylemesi.

Kendimizle ilgiliyiz. Kendimizi geliştirmekle ilgili. Bize katkı sağlayacak herkese her şeye kapımız açık. Başka türlüsü kör şeytana başına, biz almayalım.

Kurslara, okullara, eğitime, yurt dışı seyahatlerine yatırım artıyor.

Bu Dolunay ile beraber, 2019 masalsı bir serüvendi ve geçti gitti. Artık tamamen 2020’ye hoş geldik! Artık dünya gerçek dünya! Affı yok. Ne ekersek onu biçeceğiz!

Aslan burcu aylık burç yorumlarını henüz okumadıysanız hemen tıklayın!

Dolunayın Aslan Burcuna Etkisi

Tüm burçlar benzer etkiler altında. Ancak en çok Aslan ve Kova burçları etkilenecek bu Dolunay’dan. En temiz onlar yırtıcak eskileri ve en temiz onlar başlayacaklar yeni hayatlarına. Farkı da en çok hissedeceğimiz kişiler onlar olacaklar.

Kesinlikle meditasyon öneriyorum. Çok değil 5-10 dk neleri temizlemek istiyorsunuz hayatınızdan odaklansanız, ona da razıyım. Ama siz derseniz ki; ben alırım bir Gaia, adabımla oturur yaparım Meditasyonumu, o zaman gözümsünüz.

Bu arada Gaia Meditasyon kitleri tek kullanımlık değil. Öyle sananlar olmuş. Ortalama bir yıl boyunca tüm meditasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Öperim gözlerinizden!

Paylaş

Tags from the story
, , ,
More from Yasemin Orman
Kurt Adam Diyeti
Tatile kısa bir zaman kala , kilo vermek hepimizin aklında var. Astroloji’nin...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir