Günlük Burç Yorumları 6 Mayıs 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 6 Mayıs 2020

Günlük Burç Yorumları 6 Mayıs 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

“MAYIS” AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

————————— “””” 7 MAYIS AKREP BURCUNDA DOLUNAY”””” yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları 6 Mayıs 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Terazi burcunda.

Terazi Burcunda Ay, dengeleri kurmak, ahenk oluşturmak, estetik kaygılar yaratmak, barış sağlamak, verme-alma dengesini kurmak ve bir şekilde güzelleşmek, güzelleştirmek ihtiyacındadır.

Terazi burcundaki Ay refleks olarak kabullenme eğilimi gösterir. Sırf fikirsel ayrılıkların huzur bozma potansiyeli yüzünden çoğunluktan yana olmayı tercih eder. Uzlaşmayı tercih eder. “Huzurum kaçmasın da, aman” diyen teyzedir. “Ağzımızın tadı bozulmasın Ali Rıza Bey!” diyen Hayriye Hanımdır. Bkz. Yaprak Dökümü.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Evli, uzun süredir birlikteliği olan ve partneri ile beraber yaşayan Koç burçları için oldukça keyifli bir gün olacaktır. Eşinizle uyum içinde ve romantik bir gün geçirebilirsiniz. Aynı güzel enerjiden, ortaklı işleri olan Koç burçları da faydalanacaktır. İletişim konusundaki başarınız, çok yönlülüğünüz, sosyal çevrenizin kısa süredi gözdesi olmanızı sağlıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

İşler yolunda. Hem çalışıyor olmaktan, hem işe yarıyor olmaktan, hem üretiyor ve kafa çalıştırıyor olmaktan oldukça memnunsunuz. Hayat Boğa burçları için güzel bir alan hazırlıyor. Siz de büyük savaşlar vermeden o alana uyumlanmalısınız. Özellikle ticaretle uğraşan Boğaların satışları artacak ve paralel olarak kazançları da artacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ayın Terazi burcunda Satürn ile münasebeti, geçmiş bazı aşkları yad etmenize sebep olabilir. Bazı konulardan pişmanlık duyabilirsiniz ama duymamalısınız. Çünkü size faydası olmadığı için Satürn şu an karanlıkta. Yani eğer dostunuz, arkadaşınıza iş ortağınız veya yatırımlarından faydalandığınız kişiyi kaybettiyseniz adım atın ama gönül işlerinde geçmişe hiç bulaşmayın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Belki beraber yaşadığınız insanlara zoraki uyum gösterdiğiniz bir süreçtesiniz. Ancak ev içinde bir şeyleri idare etmek zorunda kaldığınız kesin. Tam olduğunuz gibi olamıyorsunuz. Yengeçler için partnerlik konusu, eşlik konusu derin ve önemli bir konudur. Sıcak tutulmazsa hep depresyon yaratır. Pandemiye rağmen evlenecek gibisiniz. 1-2 seneye kalmaz sizi de dünya evine sokarız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Tam Pandora’nın kutusunu açmasanız da adım atmaya başladınız. O kutudan çok güzel şeyler çıkar. Ancak önce onun dilinde fısıldamak gerekir. İletişim kurmak kadar nasıl iletişim kurduğunuz, ne söylediğiniz de mühim. Derinleşmek lazım. Ay Düğümleri burç değiştirmişken, tutmak lazım tutku ile. Sonuçlarına siz bile şaşırırsınız. Kutuyu açabilmektir mesele.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Akşam üzerine doğru Ay’ın Akrep burcuna ilerlemesi ile beraber maddi anlamda kaygılarınız söz konusu olabilir. Genelde aşk hayatınız konusundaki değişime, topraklanmaya köklenmeye odaklanıyorum ama bir şekilde aşk olmasa da hayatınızın değişeceğinden bahsetmiyorum. Bu yılın ikinci yarısı gerçekten sizin için çok önemli.

Yıllık burç yorumlarını yeniden buraya bırakıyorum.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşam üzerine doğru Ay Akrep burcuna giriyor. Bu enerji de sizin enerjinizin Akreplere iyi gelmediği gibi, size iyi gelmiyor. Çok derin duygulara kapılıyorsunuz. Bir şeylere alınıyor içerliyor, zaman zaman maziye dönüyorsunuz. Ancak en çok kendinize takılıp, kendinizi üzüyorsunuz. Yapmayın. Bu yoğun enerjiyi meditasyona ayırın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akşam üzerine kadar Ay Terazi’de olduğu için dünkü gibi biraz içeride yaşamanız mümkün. Ancak akşam ile beraber Ay burcunuza giriyor ve evrenin enerjisi sizin tarafınıza geçiyor. Güçlendiğinizi hemen fark edeceksiniz. Akşama salladığınız, ötelediğiniz her şeyi hızlıca toparlayıp, güzel bir korku filmi ile taçlandırabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Cıvıl cıvıl bir gün. Yine kalbiniz ferah ve olumlusunuz. Ancak akşamdan sonra bu enerjiniz biraz bozulabilir. Herkes gibi sizin de kafanıza taktığınız konular var. Ancak bazen olumlu gözükmekten ve öyle olmaya çalışmaktan fazla bastırıyorsunuz. Akşam bu duygular yüzeye çıkabilir. Anlık ağlama krizleri söz konusu olabilir. Akrep burcunda Dolunay da yaklaşıyor. Hepimiz biraz gerginiz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün de dün gibi dikkatiniz kariyerinizde.Artık bazı konularda sonuç almak, ahengi sağlamak ve dengeyi bulmak istiyorsunuz. Günün yıldızı, dikkat çekeni sizsiniz diyebilirim. Tabi ki başarılarınız ve performansınızla. Son zamanlarda sizden çıksa bahsediliyor, farkında mısınız? Dengede olma, iradede kalma hali size iyi geldi.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Canlarım, ciğerlerim! Canım Kovalar. Sonunda beklediğimiz düğüm değişimi oldu. Artık Kuzey Ay Düğümü İkizler burcunda ve aşk evimizde! yihhaaa diye bağırmak istiyorum. Yengeç’in enerjisi bizi sabitlemişti. Şimdi ise harekete geçme zamanı. Alternatifler giderek artacak. Burada önemli olan kalbin sesini unutmamak. Çünkü biz her zaman “çok mantık annecim!”

Balık Burcu Günlük Yorumu

Dün olduğu gibi bugün de akşama kadar biraz sıkıntılı geçebilir. Kendinizi çözümsüz ve dengeleri kaçırıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ancak akşam ile beraber bu duygu kaybolup yerini daha güçlü bir duyguya bırakacak; “siz halledersiniz!” Ben de size güveniyorum bu konuda. Kapatın bir gözleri, hayal edin, sonra uygulamaya geçin.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
19 Aralık İkizler Burcunda Dolunay
19 Aralık İkizler Burcunda Dolunay, İkizler burcunun 27. derecesinde saat 07:36’da gerçekleşiyor....
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir