Günlük Burç Yorumları 3 Mayıs 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 3 Mayıs 2020

Günlük Burç Yorumları 3 Mayıs 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

“MAYIS” AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

—————————23 Nisan Boğa Burcunda Yeni Ay yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları 3 Mayıs 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Başak burcunda.

Başak Burcunda Ay, hasadın içindeki çürükleri ayırmak, işleyen bir mekanizmadaki aksaklıkları düzeltmek, işe yaramayanı ayırma ihtiyacındadır. Ortada faydalı ve üretken bir durum yoksa onu sonlandırmak ve daha iyisi için adım atmak ister.

Başak burcunun damarlarındaki asil kanda Mükemmeliyetçilik mevcuttur. Bülent Ersoy’da fevkaladesinin fevki, Başak burcunda iyinin de iyisi vardır.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızdaki hareketliliği bugün itibari ile düzenleme yapıyorsunuz. E ortalık dağıldı biraz toplamak lazım. Hayatınızda keyif aldığınız konuların üstünden geçiyorsunuz. Siz ne seviyorsunuz? Nelerden hoşlanıyorsunuz? Bugün biraz hobilerinizi gözden geçirip, yeni konularla ilgilenebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün Boğalar için temizlik vakti. Evinizi düzenlemekten, yazlık-kışlık ayrımı yapmaktan, yeni şeyler alıp, yeni organizasyonlar yapmaktan hoşlanacağınız bir gün. Yeni haftaya başlamadan önce bu düzenleme size çok iyi gelecek. Evrenin bütün ışıkları üzerinizde. Gerçekten çok özel, çok önemli zamanlardan geçiyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim konusunda güçleniyorsunuz. Duygularınız başka bir şey söylemenizi söylese bile, siz yine mantık tarafına geçtiniz. Ve üzgünüm ama size de en iyi gelen şey mantık. Venüs hala İkizler burcunda. Bu da demek oluyor ki; şu an evrendeki en güzeller ve yakışıklılar sizlersiniz. Bu enerjinin tadını çıkarın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Maddi anlamda düzenlemeler yapıyorsunuz. Belki para biriktiriyor, belki geleceği planlıyorsunuz. Bu önemli bir gelişme. Her zaman hesabınızı bilmeniz gerekiyor. Fakat işin içine endişe karışmasın. Kariyeriniz konusunda da endişe duymamalısınız. Uranüs ve Güneş’in birleşimi sizin etiketiniz konusunda parlamanızı sağlayacak.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi kendinizle savaşlar içinde olduğunuz bir gün. En büyük eleştiriyi kendinize kendiniz yapıyorsunuz. Haklı taraflarınız da var. Bence çok güzel bir enerji. Bütün çürük çarıklarınızı koyun bir kenara ve yeni bir sayfa açın. Uzun süredir yazdığım gibi aşktan yana şansınız var. Bu temizlik aşk hayatınıza da iyi gelecektir.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Ay burcunuza geçiş yaptı ve evrenin enerjisi sizinle beraber. Dolayısı ile bugün öne çıkanlarda sizler de varsınız. Ay Başak burcuna geçtiği zaman Başak burçları en çok kendileri ile uğraşmaya başlarlar. Kendinelerine döner silahları. Oram böyle şuram şöyle, ben şunu düzgün yapamıyorum vs. Kendinize yatırım yapın ama çok iyisiniz ben biliyorum 😉

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Akıllar biraz karışık. İçeride biriktirilenler, bilinçaltı, eskiler, sökükler, çürükler kırıklar bugün halı altından çıkıyor. İçinizi sıkabilir gün boyu kafanıza takılanlar. Ancak olsundu. Anıp, arşivleyip kapamak da önemli.Yaz geliyor. Hala içimizde umut var. Yaza o defterler kapanmış girmek faydalı!

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçiriyorsunuz. Karantina süreci size ciddi bir gözlem şansı tanıdı. Artık sadece size faydası olan, size zarar vermeyen insanları hayatınızda tutmak istiyorsunuz. İletişim konusunda zorlu bir dönem. Bunu 2020 yıllık burç yorumlarında da dile getirmiştim. Kararınız ne olursa olsun, insanları acıtıp çıkartmayın hayatınızdan

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Toplum önündeki imajınız konusunda biraz takıldınız. Kendinizi daha iyi bir noktaya konumlamak istiyorsunuz. Haklısınız, zaman zaman hepimiz daha iyi bir koltukta oturmak isteriz. Fakat bu duyguyu abartıp kendinizi kötü hissetmemelisiniz. Maddi anlamda iniş çıkışlar için hazırlıklı olmak, para bulundurmak gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

İçe dönük bir gün diyelim, moralleri bozmayalım. Bazen Oğlak burçlarına böyle olur. Hafif bir depresyon havası, kimse ile konuşmak istememe, kendi kendilerine kalma hali. Gece oturmaları vardır mesela uzun uzun. Bir dizeye sarıp iki gün telefon açmazlar vs. Öyle bir gün bu da. Kendinizle kalmak istediğiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Artık ilişki yönetimi diploması falan varsa, kesin size vereceğim. Bu nasıl kontrol nasıl bir yönetimdir. Aşk hayatınız çok hareketli ve siz kimi nereye koyacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Hala Mars burcunuzda. Hala istekleriniz için adım atacak gücünüz var. Lütfen kafanıza ne koyduysanız onun için adım atın.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Genel anlamda günlük rutinlerinizle ilgileneceğiniz bir gün. Bu bazı Balıklar için Playstation oynamak, bazı Balıklar için dizi izlemek, bazı Balıklar için yemek yapmak, bazıları için arp çalmak olabilir. Her ne ise sizin genel rutininiz oradasınız. Biraz daha dünyamızda ve fiziksel günler sizin için. Maddi anlamda güçleneceksiniz.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Yengeç Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021
2020 yılı Yengeç burçlarını ikiye böldü. Evlenip barklanıp, mutlu mesut olanlar ve...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir