Günlük Burç Yorumları 6 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 6 Nisan 2020

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 6 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Günlük Burç Yorumları 6 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Başak Burcunda. Haftaya başlamak için oldukça verimli bir enerji. Şans noktası ile yakın temas ise biriken işleri toparlamamız konusunda yardımcı olacaktır.

Başak burcundaki Ay, hasadın içindeki çürükleri ayırmak, işleyen bir mekanizmadaki aksaklıkları düzeltmek, işe yaramayanı ayırma ihtiyacındadır. Ortada faydalı ve üretken bir durum yoksa onu sonlandırmak ve daha iyisi için adım atmak ister.

Başak burcunun damarlarındaki asil kanda Mükemmeliyetçilik mevcuttur. Bülent Ersoy’da fevkaladesinin fevki, Başak burcunda iyinin de iyisi vardır.

 

Corana Virüsüne Astrolojik Bakışım için tıklayın.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftalık programınızı yapmak, biriktirdiğiniz işlerinizi toparlamak hatta ev içinde genel bir düzenleme yapmak için oldukça uygun bir gün. Oldukça üretkensiniz. Ajandanıza dahil ettiğiniz hiç bir konunun bugün sizden kaçma ihtimali yok. Virüs işleri epey zorluyor olsa da Koç burçlarının kariyer ve kariyer kaynaklı kazançlar konusunda şansı oldukça yüksek.

Koç Burcunda Yeni Ay 

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Geçtiğimiz hafta gülerek geçtiğiniz, belki de inandığınız yalan haberlerin gerçekliklerini öğreneceğiniz bir hafta. Maskeleri yere düşürmek sizin işiniz. Aşk hayatınız konusunda da ince eleyip sık dokuyorsunuz. Partnerinizde, eşinizde kusur bulmaktan eksik kalmadığınız gibi, flört aşamasında olan Boğalar da karşı cinse kök söktürüyorlar.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İşiniz gücünüz evet ama daha çok evi toparlama günü gibi olacak bugün. Haftaya haftanın organizasyonu ve düzen konuları ile başlıyorsunuz. Tadınızı kaçıran bazı konuları da düzenleme imkanı bulacaksınız. Yakın zamanda büyük bir hata yaptınız. Bazen adaletinizin kantarı çok da iyi çalışmıyor. Telafi gerekecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

İletişim konusunda ıska yapıyordunuz bir kaç gündür. Hele hafta sonu pot şampiyona olmuş olabilirsiniz. Şimdi toparlama zamanı. Yazılacak mailler, yapılacak pazarlıklar varsa bugün başına geçilsin. İlişkiler hız kazandı. Özellikle evliliklerde özgürlük konuları gündeme gelmeye başladı. Herkes kendine alan istiyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ayın ilk haftasını bitirdiğimize göre Aslan burcu için aylık nakit hesabı yapma zamanı gelmiş demektir. İnternet alışverişlerinin hızı artınca cebin ağırlığı da hızlıca azalmış olabilir. Hesaplar tekrar gözen geçiriliyor. Bu arada çevrenizdeki insanlarla ilgili bir değerlendirme yapabilirsiniz. Normalde kapa çarpsın istersiniz, şimdi biraz daha faydacı ve realist davranabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Ay hangi burçta ise evrenin enerjisi bir nebze olsun onun tarafında akar. Bugün Ay Başak burcunda olduğuna göre, enerji sizinle demektir. Kendi kararınıza kalmış. Nereye el atsanız hızlıca toparlayabilirsiniz. Başak burçlarının aşk hayatları gerçekten çok enteresan bir halde. Eskiler geliyor, siz birine tutunamıyorsunuz. Kafalar karışık ama toparlanıp, hız kazanacak.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, Teraziler için en iyi tanımlama bilinçaltı temizliği. Aklınız hem işlerle ilgili, hem günlük hayatın temaları ile ilgili, hem aşk hayatınızla ilgili karışabilir. Maziden anılar gözünüzde canlanabilir. Kapattığınız defterlerden yeni haberler gelebilir. Önemli mi, normalde olurdu. Ancak bugün ne gelirse aklınıza konuyu tamamen kapatmayı seçiyorsunuz.

Terazi Burcunda Dolunay – 8 Nisan 2020

Akrep Burcu Günlük Yorumu

İletişim, tamam. Arkadaşlıklar, tamam. Günlük rutinler, tamam. Eşinizle olan uyum, tamam. Bugünü beş üzerinden beş puan ile tamamlıyorsunuz. Zira geçtiğimiz hafta oldukça fazla çalışmak zorunda kalmıştınız. Bu sakin ve düzenli başlangıç size iyi geldi. Bazı organizasyon işlerini yönetmek durumunda kalabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeyi yapmaya ve yetiştirmeye çalışmak ile hiç bir şey yapmamak arasında ince bir çizgide, bir o yana bir bu yana gidip geliyorsunuz. İşleri çok biriktirmemeye bakın. Eğer işiniz yoksa da aynı koltukta çok uzun süre kalmamaya. Elbet bu dönem bitecek. Sonrası için plan yapmak da bir hareket olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Pozitif durmaktasınız ama zaman zaman içiniz sıkılıyor. Bugün biraz öyle günlerden. Haftanın enerjisi iyi ama fazla toprak enerjisi sizi karamsar yapıyor. Biraz enerji değiştirmek için kendinizle ilgilenin. Uzun süredir makyaj yapmıyorsanız makyaj yapın, saçınızı fönleyin, güzel bir şey giyinin.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süreli beraberliklerde ve evliliklerde biraz taşların ortaya dökülme zamanı diyebilirim. Herkes biraz eleştirel olabilir. Siz de eleştirdiğiniz kadar eleştirilmeyi göze almalısınız. Sonuçta bir Kova olarak kaleminize göre birini seçtiğiniz kesin. O da en az sizin kadar münazaracı. Maddi anlamda akışı arttıracak haberler söz konusu olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Gün Pazartesi olunca, hemen işleri kurcalamanız lazım. En hızlı lap top çekici olarak sizi başa yazıyorum. Eğer çalışmıyorsanız veya yoğun bir işiniz yoksa bile bir şekilde online olduğunuz kesin. Size çoktan kısıtlanma duygusu gelmiş olmalı. Gerçeklerle yüzleşmek zorluyordur. Karma konusu aklınızda değil mi? Bu neden oldu diye sormayın, neyin karşılığı diye sorun.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları 14 Şubat 2020
Günlük Burç Yorumları 14 Şubat 2020 / Günün Enerjisi : Ay Terazi...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir