Günlük Burç Yorumları 4 Mayıs 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 4 Mayıs 2020

Günlük Burç Yorumları 4 Mayıs 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

“MAYIS” AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

—————————23 Nisan Boğa Burcunda Yeni Ay yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları 4 Mayıs 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Başak burcunda, öğleden sonra Terazi burcuna geçiş yapacak.

Başak Burcunda Ay, hasadın içindeki çürükleri ayırmak, işleyen bir mekanizmadaki aksaklıkları düzeltmek, işe yaramayanı ayırma ihtiyacındadır. Ortada faydalı ve üretken bir durum yoksa onu sonlandırmak ve daha iyisi için adım atmak ister.

Başak burcunun damarlarındaki asil kanda Mükemmeliyetçilik mevcuttur. Bülent Ersoy’da fevkaladesinin fevki, Başak burcunda iyinin de iyisi vardır.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya oldukça çalışan başlıyorsunuz. Hem tüm işleri toparlamak hem de aslında kendinizi göstermek için çok uygun bir gün. Birilerinin gözüne girme derdiniz varsa bu günü değerlendirebilirsiniz. Artık biraz daha çok çalışmanız gerekiyor biliyorsunuz. Şirketler küçülüyor rekabet artıyor. Sağlığınıza dikkat edin. Daha yaz gelmedi.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınız biraz sıkıntıda. Haya ettiğiniz gibi olmadı bir çok şey. Evdeki hesap çarşıya uymadı. Aşk konusunda biraz ince eleyip sık dokuduğunuz ve de beklentinizin ne olduğundan emin olduğunuz için zorlanıyorsunuz. Yoksa seçenek çok. Eğitim için, yeni diller öğrenmek için, yeni bir şeyler keşfetmek için doğru zaman.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ilgili konularda sorunlarınız olabilir. Kayıplar, beklenmedik sürpriz kazançlar da olabilir. İyi ya da kötü bir bilinmezlik söz konusu olabilir. Ailenizle, evinizle ilgili konularda yeniden düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Sosyal hayatsızda yep yeni bir dönem açılırken, şans noktası da aşk evinizde ilerliyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

İletişim konusunda dikkat etmeye devam edin. Ancak eskisi gibi asla değilsiniz. Artık ağzınızdan çıkanları tartıyorsunuz. Bu da hem partnerinizin, hem sevdiklerinizin, hem de sosyal çevrenizdekilerin size daha kolay yaklaşabilmesini sağlıyor. Kariyer hayatınızda her şey çok güzel olacak. Yeter ki; siz biraz konfor alanınızdan çıkmaya gönüllü olun.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Değer verdiğiniz insanlar için veya konular için adım attığınızda, mutla ki karşılığını buluyorsunuz. Neden? Çünkü çok tatlısınız. Hep diyorum size, adım atın. Özellikle çalışma hayatınızda sabır göstermeniz gereken bir durum. Ne kadar ekmek ve emek o kadar köfte olacak ay sonunda. Gelirlerinizi bir düzenleyip, hesap kitap gözlemi yapın derim.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Spot ışıkları üzerinizde. Her şey düzen içinde işlemeye devam ettikçe siz de mutlu oluyorsunuz. Kendinize güzel zaman ayırdınız. Biraz beslenmenize dikkat ettiniz. Kilo da aldıysanız sorun değil. Bir Başak yeter ki bir şeyi düzenlemeye karar versin onu da halleden. Keyfinize bakın diyorum. Başka da bir şey demiyorum. Hayatınız değişecek, aşık olacaksınız. Bunun için sizi fazla ellemiyorum.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleye kadar zorlanmalar devam edecek. Ancak akşamüstünden sonra üzerinizdeki lanet endişeli enerji yakanızı bırakıyor olacak. Yeniden keyiflenmeye ve kendinizle dilediğiniz gibi ilgilenmeye başlayacaksınız. Mumunuzu yakacak, sevdiğiniz müziği açacak ve keyifle yemeğinizi yiyeceksiniz. Bu arada ondan mesaj gelecek ve biraz daha yüzünüz gülecek.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bir kaç güne göre kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Ancak; gün sonunda. Yoğun bir hafta başlangıcı sizi bekliyor. Neredeyse saatinize bakacak vakit bulamayabilirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konular karmakarışık. Bazen ne doğru ne yanlış, neler oluyor anlayamıyor, önünüzü göremiyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizle ilgili ön plana çıkmak isteyeceğiniz bir gün. Aslında bu doğalından gerçekleşecek. O kadar herkesin işini çözen, idare eden bir konumdasınız ki; ön planda olmamanız mümkün değil. Herkesin nazı size geçiyor. Yeni bir zaman başlıyor. Yılın ikinci yarısı ile beraber maddi anlamda yükselmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi geliştirmenin derdindesiniz. Bir çok Oğlak burcu bu sene çok kilo verdi. Kilo sorunu olan diğer Oğlaklara da önerim yıl bitmeden bu kontrollü, güçlü enerjiyi kullanarak zayıflamaları. Gökyüzünden size gelen bu desteği bir daha yakalamak güç. Bu sebeple, kendinize ait tüm yatırımlara, adımlara yıl bitmeden başlamalısınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşamüstü 16-17’ye kadar zor bir gün. Sıkışık, sıkıştırılmış hissedebilirsiniz. Sonrası ise olduna keyifli. Hem kendinize zaman ayıracaksınız hem de gerçekten günden keyif alacaksınız. Aşk hayatınızda yeni bir döneme son 1 gün. Yarından itibaren işler değişiyor. Aynı tema çocuklarla ilgili de olabilir. Şanslısınız ve bir süre bu şans, daha önce kaçırdıklarınızı da tekrar size getirecektir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Eğer sosyal düzlemde sınırları iyi ayarlarsanız, çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Mesafe her zaman kötü bir şey değildir. Herkes her şeyi bilmek zorunda değil. Kendinizi açmanıza gerek yok. Diğer bir kısım Balıklar da bu mesafeyi abartmış durumda. Böyle olunca da kimse iletişim kuramıyor sizinle. Hızla dengeye gelip, varsa partnerden destek alma zamanı.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Mars Akrep Burcunda – 19 Kasım 2019
Mitoloji'deki savaş Tanrısı, gökyüzünün kavgacı çocuğu Mars, 19 Kasım 10:40 itibari ile...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir