Günlük Burç Yorumları 1 Mayıs 2020

Günlük Burç Yorumları
adsense

Günlük Burç Yorumları 1 Mayıs 2020

Günlük Burç Yorumları 1 Mayıs 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

“MAYIS” AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

—————————23 Nisan Boğa Burcunda Yeni Ay yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları 1 Mayıs 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Aslan burcunda.

Aslan Burcunda Ay’ın duygusal ihtiyacı kendini dolaysız ve içtenlikle ifade etmek, fark edilmek, merkezde bulunmak, insanlar üzerinde büyük bir etki bırakmak ve etrafına egemen olmaktır.

Görüldüğünde, fark edildiğinde, onaylanıp alkışlandığında, etrafından takdir topladığında ve en önemlisi “pof pof”landığında kendini duygusal anlamda sonsuz güvende hisseder. Yeteneklerinden emin olduğu bir konuda , insanları peşinden sürüklemek ister.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınız hareketlenebilir. Bugün duygularınız tavan. Bir süredir açılmak istediğiniz ama konuşma fırsatı yakalayamadığınız bir kişiye açılabilir veya bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Kafanız çok dolu. Bu sizde hem çok rüya görüp uykunuzun kısalmasına hem de baş ağrısına sebep oluyor. Migrenli Koçların migrenleri zirvede yine.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Aksiyon alma gücünüz yüksek. Özellikle ev işlerinde haftanın starısınız. Normalde atıl kaldığınızda çok atıl kalıyorsunuz ama böyle kafanıza koyduğunuz her şeyi bitirme konusunda da şampiyonsunuz. Duygusal anlamda keyifli ve neşenizin yerinde olduğu bir gün. Yeni bir aya Aslan enerjisi ile başlamak size iyi gelecek.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İşte sizden beklediğim enerji. Siz konuşarak, bilginizi göstererek, yaptıklarınızı paylaşarak parlayan insanlarsınız. İçe kapanmaya gerek yok. Show devam etmeli. Bunun için sosyal anlamda harekete geçmeniz gerekiyor. Hayatın diğer kısımları bir şekilde akıp yolunu buluyor. Yalnızken siz, siz değilsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Maddi anlamda parlayabileceğiniz bir gün ve dönem. Özellikle faiz, borsa, döviz ile uğraşan veya komisyon üzerinden para kazanan veya başkalarının kaynaklarından faydalanan, miras konusu olan Yengeç burçları, beklediklerinden daha yukarıda rakamlarla karşılaşacaklar.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Işıklar bugün de üzerinizde. Evren sizi aydınlatmaya başladı. Meselemiz sizsiniz. Siz ne kadar adım atıyorsunuz. Jüpiter’in aşk hayatınızdaki kısıtlayıcı enerjisi, kendinizi veya etrafınızdakileri yetersiz göre hissiyatı yaratabilir. Elinizdeki fırsatları kaçırırsanız üzülürsünüz. Herkes kollarını açmış sizi beklemiyor.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Ay’ın konumu sizi geçmişe, bilinçaltınıza götürüyor. Bu da sizi yorabilir. Daha fazla aktif olup, günlük hayatın koşturmasına, evin işlerine, maillere vs odaklanırsanız çok daha rahat edersiniz. Uzun süredir, sadece kendinizi mutlu etmek için ne yaptınız? Boşverin Allah aşkına, kim ne yaparsa yapsın!

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Muhteşem bir gün. Işıl ışıl parlıyorsunuz. Keşke bugün karantina olmasaydı da güzelliğinizi herkes fark etseydi. Evde de olsa bu enerjiyi harcamayın. Kendinizi belli edin. Selfie çekin, story koyun, akıl almanın başka yöntemlerini bulun. Aile ile ilgili konular canınızı sıkabilir. Evli Terazilerde bu aile bireyi kayınvalide olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sizde parlayan burçlardan birisiniz. Evren enerjisini üzerinize akıtıyor. Sizi işaret ediyor. Herkesin başarılarınızı takdir edeceği bir gün. Bunu illa iş anlamında düşünmeyin. Hayatınızdaki tek başarı çalışmak veya kariyer sahibi olmak değil. Belki bugün süper bir anne olduğunuz için alkış alacaksınız. Kim bilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Umutların, hayallerin ağır bastığı bir gün. Siz zaten her zaman pozitif olan, en azından pozitif kalmaya çalışan insanlarsınız. Bugün kalbiniz uzaklarda veya gönlünüz başka yerlerde olsa bile yine eğlenmeyi başaracaksınız. Evde kendine bu kadar macera çıkaran başka burç var mıdır acaba.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Dün ne kadar muhteşemse bugün de bir o kadar zorlayıcı bir gün olabilir. Aslında olan biten bir şey yok. Siz daha içinize kapanıksınız. İçinizden hiç bir şey yapmak gelmeyebilir. Gizli düşmanlarınız olduğunu öğrenebilirsiniz. bu bilgi de belki sizi içinize kapatacaktır. Ummadık dağlara karlar yağıyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklı ilişkilerde, evliliklerde, ilişkide olduğunuz sevgiliniz ile, özetle sevdiğiniz bir partner ile çok daha keyifli olacağınız bir gün. Bugün yalnızlık size pek iyi gelmeyebilir. Bir başkasının enerjisine, övgüsüne ve alkışına ihtiyacınız var. Diğer taraftan Venüs’ün ikizler burcunda ve aşk evinizde olması hem talipleri çoğaltıyor, hem de sizin duygularınız konusunda kafanızı karıştırıyor.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Günlük rutinleri coşturursunuz bugün. Alakası olmayan Balık burçları bile ev işleri ile, dolap düzenlemekle veya sorumluluklarını yerine getirmekle uğraşabilir. Genel anlamda keyifli bir gün. Yeni aya güzel bir enerji ile başlıyorsunuz. Yine tekeksik adım atma isteğinizin düşüncelerde kalması.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Satürn Retrosu 2020
Satürn Retrosu 2020 , 11 Mayıs 2020 İstanbul saati ile 7:09 Kova...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir