Günlük Burç Yorumları 30 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 30 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları 30 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

“MAYIS” AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

—————————23 Nisan Boğa Burcunda Yeni Ay yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları 30 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Aslan burcunda.

Aslan Burcunda Ay’ın duygusal ihtiyacı kendini dolaysız ve içtenlikle ifade etmek, fark edilmek, merkezde bulunmak, insanlar üzerinde büyük bir etki bırakmak ve etrafına egemen olmaktır.

Görüldüğünde, fark edildiğinde, onaylanıp alkışlandığında, etrafından takdir topladığında ve en önemlisi “pof pof”landığında kendini duygusal anlamda sonsuz güvende hisseder. Yeteneklerinden emin olduğu bir konuda , insanları peşinden sürüklemek ister.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evde kimin yönetici olduğunu göstermek isteyen bir haliniz var. Kavgadan, boy gösterisinden uzak durmak gerekiyor. Özellikle bir evi paylaşan çiftler için bugünün enerjisi hiç makul değil. Sükunet zaten sizin en güçlü özelliğiniz değil, bir de rüzgarı arkanıza alıp kükremeyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

İletişim ihtiyacının da, trafiğinin de, gücünün de yüksek olduğu bir gün. Sözleriniz dinlendin istiyorsunuz. Bugün herkesi sürüklemek, bir çok konuya liderlik etmek gibi bir arzunuz var. Maddi anlamda şanslı ve beklenmeyeni bekelemek gereken bir dönem. Gereksiz harcamalardan kaçınmak gerekiyor. Ne kadar birikim yapabilirseniz, gelecek dönem için o kadar şans olacak.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burçlarının bir kaç zamandır sönmüş ve parlaklığını yitirmiş olan özgüvenleri geri geliyor. Bugün her manada sahnede olmak ve gücünüzü kanıtlamak istiyorsunuz. Sizin için güç nedir? Zekadır. O zaman herkese sizin zekanızla dalga geçilmeyeceğini ve oynanmayacağını gösterme vakti.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Her ne kadar kendinizi göstermek, fark edilmek, alkışlanmak, sevilmek isteseniz de hareket enerjinizin düşük olduğu bir gün. Siz hiç bir şey yapmadan da sizi sevsinler istiyorsunuz. Ne kadar ekmek o kadar köfte… Bu size bir şey ifade ediyor mu? Bazen hayat, sahip olduklarınız siz beklerken çekip gider. Dikkatli olmak gerekir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Evrenin enerjisi size doğru geçiş yaptı. O zaman şimdi show zamanı! Güneş ve Ay arasındaki gerilimli açı, istediğiniz sahneyi size sağlamayabilir. Ancak sizi sahnede olmaktan veya oyununuzu oynamaktan geri koyamaz. Siz bir şeyi isterseniz yaparsınız, siz isterseniz o sizin olur. Tek sorum var; bugün onun için ne yaptınız?

Başak Burcu Günlük Yorumu

Başakların enerjisi yükseliyor. Siz hayat uyum sağlamayı ve olanın tadını çıkarmayı tercih ediyorsunuz. İşe yarayan kısımları değerlendiriyorsunuz. Ne de olsa hasat sizin işiniz. Sadece gereksiz alınganlıklardan kaçınmanız gerekiyor. Herkes sizin gibi süreci makul geçiremiyor ve sizin kadar uyumlanamıyor. Az eleştiri, bol anlayış.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer hayatınız parlıyor, siz de parlıyorsunuz. Ancak sıkıntı şu ki; başkaları ile çalışamıyorsunuz. Dünyayı idare eden, herkesi parmağında oynatan, uyum ve politika kraliçesi siz, bir kişiyi bile idare etmek istemiyorsunuz. Tek başınıza çalışmak, tek başınıza yola devam etmek istiyorsunuz. Kurumsallı Teraziler, bu iş kurumsalda zor gibi. Süreci kendi yeteneklerinizi bulmak için kullanabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Sırf kendinizi belli etmek, hala varlığınızı kanıtlamak için, var olan prestijinizi harcayıp kendi kendinize zarar vermeyin. Bırakın; başkaları da pastadan pay alsınlar. Her şeyi kontrol edemezsiniz. Ne olduğunu bilseniz kafi. Akreplerin aşk hayatı karışık. Hiç tarzınız değil ama yasak ilişkiler kafanızı karıştırıp düzeninizi bozabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burçları enerjilerini istedikleri gibi açığa vuramadıklarından, içsel sıkıntıları oluşuyor. Kendi kuruntularınızla kendinizi yiyorsunuz. Aşk hayatınızın ilerlemesine engel olan veya günlük keyiflerinizi yaşamanıza engel olan mali problemleriniz olabilir. Ekonomik anlamda çok dikkatli olmanız gereken bir dönem.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Elinizi attığınız yerden enerji akıyor. Kiminden para, kiminden aşk, kiminden iş. Oğlaklar için güzel zamanlar. Hele ki bir süre sonra gerileyecek olan Venüs aşk evinize de girdi mi, tadından yenmez.Sürüne sürüne dönerler kapınıza. Evli Oğlak burçlarının da keyifleri son zamanlarda gayet yerinde. Partnerinizle uyumlu ve eğlenceli zamanlar geçiriyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük rutinlerde, çalışma hayatınızda keyifle hareket edeceğiniz bir gün. Kendinizi çalışarak mutlu hissedeceksiniz. Kendi koyduğunuz hedeflerin “en”i olmak hoşunuza gidecek. Kafanızdaki, bilinçaltınızdaki bariyerleri kaldırabilirseniz aşkı daha kolay yaşayabileceksiniz. Bu kadar alternatif içinde kimseye şans vermemeniz şaşılası.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Bir yerlere, birilerine köklenme ihtiyacınız var ama siz Balıksınız. Siz köklenemez, aidiyet kuramazsınız. Siz yol almaya devam edeceksiniz. Sizinle gelen, sizinle yüzen kıymetli. Maddi anlamda önemli ve yeni bir dönem açıldı. Artık kendi kazançlarınızı elde etmek için, öz yeteneklerinizi değerlendirmeniz gereken bir zaman.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
14 Aralık Yay Burcunda Güneş Tutulması 2020
14 Aralık 2020 saat 19:13’de Yay Burcunda Güneş Tutulması 2020 gerçekleşecek. Güneş Tutulması Ne...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir