Günlük Burç Yorumları 29 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 29 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları 29 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

“MAYIS” AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

—————————23 Nisan Boğa Burcunda Yeni Ay yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları 29 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Yengeç burcunda.

Yengeç burcunda Ay, kendi iç dünyasına dönme, ihtiyaçlarını anlama, kendini besleme, huzurlu bir yer arama ihtiyacındadır. Sağlam köklere, güvenebileceği insanlara ihtiyaç duyar.

Duygusal, sarılıp sarmalanmak isteyen bir enerjidir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç enerjisi her zaman içe döndüren bir enerji olmasa da bugün öyle. Evde olma, kabuğunuzda olma ihtiyacınız artıyor. Ev işleri ile ilgilenmek ve konfor alanlarınızda zaman geçirmek için mükemmel bir gün. Hayaller kurup rüyalar görebilirsiniz. Geçmişi yad edip veda etmek ve yeni bir sayfa açmak için de uygun bir gün.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

İçsel enerji hakim. Dolayısı ile ruh büyüyecektir. 29 Nisan, hayaller kurmak, gerçekten ne istediğinize karar vermek için çok uygun bir gün. Üstelik de bu hayallerin mantığa dayanması da gerekmiyor. Çünkü kalp sesinin yüksek olduğu bir gün. Bu güzel kalp sesi, sizi istediğiniz bir başka kalbe götürebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi işi olan İkizler burçlarının, iş ile ilgili yatırımlarını daha düşük tutması gereken bir zaman dilimi. Hem gündem sebebi ile hem de sizin kendi kaynaklarınızı yönetmedeki potansiyeliniz ile. Birikmiş paranızı bir kontrol edin derim. Çaktırmadan içinden fazla kaçırmış olmayın. Özgüvende sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Biraz iltifata ihtiyacınız var.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Evrenin enerjisi sizinle akarken duygusallığın boyutunu da arttırıyor. Özellikle uzun soluklu ilişkilerde, sınır sıkıntısı yaşanıyor olabilir. Özgürleşme ihtiyacı ön plana çıkıyor. Geleneksel metodlar demode oluyor. Hareket isteğiniz azalmış vaziyette. Yengeçler için uykuspor yine devrede. Uyku sevmeyen Yengeç var mı merak ediyorum. Yazsanıza yorum kısmına.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi dünyanızda yaşamayı tercih ettiğiniz bir gün. İçinize kapanabilirsiniz yani. Sizin için çok yaşanan bir durum değil bu. Fakat şu dönemde duygularınızla yüzleşmeniz iyi gelebilir. Rekabet duygusunu, kısıtlanma halini, hayatın size ders vermesini buram buram kemiklerinize kadar hissedeceksiniz. Ben size kaç gündür, hatta günlerdir adım atın diyorum. N’oldu şimdi!

Başak Burcu Günlük Yorumu

Aşktan kaçan Başak burçlarının sığınma noktası arkadaşları. Arkadaşlarından kaçanlarınki aşk. Hayat sosyal düzlem ve aşk arasında ince bir çizgide gidip geliyor. Aşk hayatınızda zorlanmalar olduğu kesin. Ancak bekar Başak burçları için durum tam tersi. Evren size aşkı tattırmak için en ufak delikten bile süzülebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hem kariyeriniz konusunda güvende olmak istiyorsunuz ve dolayısı ile elinizden geleni yapmak istiyorsunuz, hem de günlük rutinlerinizde sınırların çizilmesine gıcık oluyorsunuz. Sürekli olarak kaçma, bir şeyler yeme, içme gibi duygularla bilgisayarın tepesinden kalkıp başka konulara gidiyorsunuz. Kendi kendinize zarar vermeyin. İşleri toparlayın, sonra isteklerinizin peşinden koşun.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

O kadar yeni istekleriniz var ki; karantina bir anda güzelleşebilir. Bir şeyler öğrenme, keşif yapma ihtiyacınız var. Bu size ok hizmet eden bir duygu. Hazır yeterli dedikasyonunuz, çalışma azminiz ve iradeniz varken, daha önce yapamadığınız her eğitim için adım atabilir, çalışabilirsiniz. Aşk konusunda o kadar karışıksınız ki; ne doğru ne yanlış onu bile kestiremiyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burçları hayatlarında nefis bir sayfa açtılar 26 Nisan itibari ile. Hayat değişecektir. Bambaşka noktalara evrilecektir. Gelecekte sizin için neyin iyi olacağına karar verdi evren ve uygulamaya geçiyor. Bir iki gün, siz duygusal anlamda çok konforlu hissetmeyecek olsanız da, bu tamamen geçiş yorgunluğu.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burçlarını evlendirelim geldi yine. Ben elçiyim tabi ki! Evrenin enerjisi çok sizde. Hayat değişmek zorunda. Siz büyümek, yükselmek, başkalaşmak zorundasınız. Bir döngünün sonuna doğru yaklaşırken, dönüp 2 senede ne kadar büyüdüğünüze bakın. Maddi anlamda hareket gücünüz arttı. Özellikle ticaret ile uğraşan Oğlak burçlarını sürpriz kazançlar bekliyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda güçleniyorsunuz. Kova burçları birikim yapma fırsatı buluyorlar. Karantina bu anlamda Kova burçlarına yaradı. Biliyorum bu ara çok sevip büyütesiniz var. Ancak siz herkesin annesi falan değilsiniz. Yaşını başını almış insanlara annelik etmek beyhude. Kendinizi boşa yormayın. Aşktan yana fırsatlı, şanslı zamanlar.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Aşk konusu, ilişkiler konusu, hayatta neden keyif aldığınız konusu kafanızı karıştırıyor. Hem bir yere ait olmak hem de aynı yerden kaçmak isteyemezsiniz. Biraz tavsiye almak fena fikir olmayabilir. Özgüven konusunda dağılmadan önce, neyi doğru neyi yanlış yaptığınız bilgisini dostlarınızdan tazeleyebilirsiniz.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
İkizler Burcunda Dolunay – 14 Aralık 2016
14 Aralık 2016 Çarşamba günü 03:06’da İkizler burcunun 22. Derece, 25. Saniyesinde...
Read More
Join the Conversation

2 Comments

Leave a comment
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir