Günlük Burç Yorumları 17 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 17 Nisan 2020

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 17 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

8 Nisanda Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşti.

Günlük Burç Yorumları 17 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Kova burcunda. Kova burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı yoktur. O herkes mutlu olsun, evren iyi olsun, kolektiften beslensin ister. Bu sebeple gün boyu kendimizden çok başkalarını düşünürken bulacağız kendimizi. Ellerimiz yardım hesaplarına daha çok gidecek bugün. Kendimizi değil başkasını mutlu etmeye çalışacağız.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Artık özgürleşme ihtiyacınız giderek artıyor. Koç burçları en çok arkadaş muhabbetlerini özlediler. Evden ve aileden farklı bir ortamda olmak istiyorsunuz. Maddi anlamda beklenmedik güzel gelişmelere uygun bir gün. Prim, teşvik gibi haberler bugün alınabilir. Kariyeriniz üzerinizde baskı yaratıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Şirin Merkür yakınlığı, gökyüzünde hala dikkat çekiyor. Bu kavuşumun sizde yansıması keskin dil. Özellikle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde, dilin kantarının topuzu fırlayabilir. Ne söylemek istiyorsanız sakin bir şekilde de dile getirebilirsiniz. Sesler yükseliyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Prim, kredi, teşvik veya başka bir yatırımcı bekleyen İkizler burçları için mükemmel zamanlar. Siz elinizden geleni yapın. Özellikle Mayıs ayı bu anlamda şaşırtıcı derecede hareketli olacak. Başkalarından destek görme arzunuz var. Size pek olmaz ama onanmak istiyorsunuz. Değişik fikirler alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burçları için çok sıkıntılı bir gün olabilir. Kendinizi sıkışık, yetersiz, kifayetsiz hissedebilirsiniz. Haklısınız, zorlu bir gün. İkili ilişkilerde özellikle eşler arasında hayal kırıklıkları olabilir. Dengeyi sağlamak zor. Geçmişi, kıymetli kısımları hatırlayıp yola devam etmek gerekir. Her anlamda dikkat gerektiren bir gün.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Evli ve eşli Aslan burçları için süper bir gün. Ne aynı evde olmak ne de beraber olmak yorabilir sizi. Yine iş, kariyer hayatı noktasında da ortaklı işlerin hızla ilerleyip kuvvetleneceği bir gün. Diğer taraftan Aslan burçlarının sağlık konusunda çok dikkatli olmaları gerekiyor. Hepimiz kendimize dikkat ediyoruz, siz de etmek zorundasınız.

Başak Burcu Günlük Yorumu

İş hayatı, günlük rutinler ve sorumluluklar anlamında zorlayıcı ama diğer her konuda rahat bir gün. Çalışmak istemiyorsunuz. Bir Başak burcuna sorumluluklardan kaçma duygusu pek gelmez. Fakat bugün hissettiğiniz daha çok iş vesilesi ile kontrol edilmeye çalışıldığınız. Bu baskı hoşunuza gitmiyor. Sizin zaten kendinize ait bir ajandanız hep vardır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Aşk O’clock!  Özellikle temasınızın çok zor, imkansız olduğu birinden bir haber, bir mesaj alabilirsiniz. Duygularınız bir anda başka bir yöne evrilebilir bugün. Üstelik de kendinizin aksine mantıklı bir karar ile. Duygularınız, aklınız vasıtası ile yön değiştirebilir yani. ancak bu sefer pozitif olarak. Ev değiştirme düşünceleri sıklıkla aklınızdan gelip geçiyor. Ortam müsaitleşince ev değiştireceğiniz düşüncesindeyim.

Terazi Burcunda Dolunay – 8 Nisan 2020

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün ev güzel, ev tatlı. Hatta ev bugün özgürlük alanınız gibi bir şey. Her ne oluyorsa duygusal anlamda huzurlusunuz. Zaten biraz Akreplerin içlerine de kapandığı bir dönem bu. İçsel sorgulamalar, kendinizle ilgili hesaplar kitaplar. Evli Akrep burçları dikkat etsin derim. Uranüs’ün Boğa burcuna geçişi bir çok Akrep’i salladı geçen sene. Bu sene de büyük bir kısmı sallayabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz zaman o kadar bal kaymak ve tatlı dilli oluyorsunuz ki; hani “tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır” atasözünü kesin Yay burçları için yazmışlar diyorum. Ne istiyorsanız uzun süredir, bugün tatlı dilinizle onu elde edeceksiniz veya amaca giden yolda bir kapı daha açacaksınız. Yay burçları için aşk hayatlarında kritik bir dönem. Bir kapı kapanacak bir kapı açılacak. Dikkat!

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Yine sakin bir gün bugün. Her zamanki aksiyonların yanında sizin iç enerjiniz güzel. Güvende hissediyorsunuz. Maddi anlamda daha güçlendiniz. Özellikle kurumsaldaki Oğlak burçları çok karlı bir ay geçiriyorlar diyebilirim. Özellikle bekar Oğlak burçları, aşk hayatınızda nefis güzel bir şeyler olacak!

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınız dışında her şey nefis aslında. Bir de tabi eski defterleri kurcuklayan bilinç altınız var. Maşallah o hiç boş durmuyor. Bütün karantina geçmişteki herkesi değerlendirip arşivini yaptınız. Arada bilendikleriniz de oldu affettikleriniz de. Aşk hayatı için Mayıs’ı beklemeniz gerekebilir. Olsun. Siz anca eski defterleri temizlersiniz zaten.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Normalde hayal gücü, bilinçaltı, bunlar sizin konularınız. Ancak Balık burçları bugün dünyamızdalar. Sonuç bazı şeyleri görmek ve deneyimlemek istiyorsunuz. Bazı ilişkilerin içinde kendinizi kapana kısılmış gibi hissedebilirsiniz. Bu sevgililik ilişkisi olabileceği gibi aile içi ilişkiler de olabilir. Fiziki anlamda harekete ve aksiyona ihtiyacınız var. Çok izole olmak durumunda bir Balık burcu iseniz ve arabanız varsa, bugün uzunca bir araba yolculuğu yapıp evinize öyle dönün.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları 13 Şubat 2020
Günlük Burç Yorumları 13 Şubat 2020 / Günün Enerjisi : Ay Terazi...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir