Günlük Burç Yorumları 28 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 28 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları 28 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

“MAYIS” AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

—————————23 Nisan Boğa Burcunda Yeni Ay yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları 28 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Yengeç burcunda.

Yengeç burcunda Ay, kendi iç dünyasına dönme, ihtiyaçlarını anlama, kendini besleme, huzurlu bir yer arama ihtiyacındadır. Sağlam köklere, güvenebileceği insanlara ihtiyaç duyar.

Duygusal, sarılıp sarmalanmak isteyen bir enerjidir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim trafiğiniz dün olduğu gibi bugün de devam ediyor. Çeneniz düştü tabir-i caizse. Ama iyi geliyor size hem çevrenizle iletişimde olmak hem de son havadisleri almak. Artık biraz harekete geçip kendinizi ortaya koymanız gerekiyor. Özellikle kariyer hayatınız ve etiketiniz konusunda. Bugünden itibaren biraz daha fazla çalışırsanız daha iyi olacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Maddi anlamda oldukça keyifli ve güzel fırsatların olduğu bir gün olabilir. Hem Ay, hem Venüs hem de şans noktası sizi destekliyor. Kendinizi iyi hissedeceksiniz. Oldukça özgüven parlattığınız bir gün olacaktır. Çevrenizden iltifatlar alabilirsiniz. Yaptığınız iş ile alakalı takdir kazanabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta geçen haftaya hiç benzemiyor. Bir kere evrenin enerjisi üstünüzde. Sadece gösterecek ortamınız yok. Güzeller güzeli Venüs burcunuzda ilerliyor. Dolayısı ile aslında şu ara en güzel/yakışıklı sizlersiniz. Arkadaşlarla iletişim yükseliyor. Ancak ani çıkışlardan ve ufak tefek gerilimlerin tartışmaya dönüşmesinden kaçınmak gerekiyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

İç iletişimi yoğun bir gün. Kendi kendinize kalıp ne eğri ne doğru bir toplama çıkarma içindesiniz. Özellikle ilişkinizi tartıyor, değerlendiriyor olabilirsiniz. Rüyalar mühim. Dün gece gördüğünüz ve bu gece göreceğiniz rüyalara dikkat verin. Bunlar haberci rüyalar olabilir. Özlemek yetmez, aramak gerekir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar ön planda. Kimse ile görüşemiyor olmak sizi zorluyor. Biraz sosyalleşmeye çalışabilirsiniz. Tabi ki, maalesef online aplikasyonlar üzerinden. Yeni bir kafaya geçiş yapıyorsunuz. Uranüs’ün konumu size yeni yollar sunarken, 6. evinizdeki büyük kavuşum size irade getiriyor. Disiplin gerektiren, rejim, sigara- alkol bırakma gibi konularda adım atabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinizle ilgili konularda şanslı bir gün. Genel durumlar pandamı yüzünden karışık olsa da, siz prim, zam veya etikette yükselme gibi haberler alabilirsiniz. Kendi işini yapan Başak burçları yeni bir müşteri kazanabilirler. Bazı Başak burçları ummadık şekilde para bulabilirler.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayaller istekler büyüyor. Karantinadan çıktığımızda Teraziler bambaşka insanlara dönüşebilirler. Bazılarını çok yorgu ama Terazi burçlarına karantina çok iyi geldi. Evli olanlar ilişkilerini toparlama fırsatı buldular. Diğer burçların aksine, beraberlik Terazilere ilaç oldu. Bekar Teraziler ise kendi özgür alanlarına ulaştı. Uyum sağlamayı bıraktı.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrepler duygusal anlamda zorlanmaya devam ediyorlar. Zaman içe dönük bir zaman. Bazı duygusal ihtiyaçlarınızın tam anlamı ile karşılanamadığını düşünüyorsunuz. Özellikle beraberlikleri olan Akreplerin eşlerine, partnerlerine güven duyguları kırılmış olabilir. Sizde güven kaybı, tamiri zor bir durumdur.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Evli ve beraber yaşayan Yay burçları için nefis bir gün. Birbirinize sımsıkı bağlandığınızı hissedeceksiniz. Bekarlar için de durumlar fena değil. Sadece vaadi kısa ilişkiler hızlıca bitme noktasına gelebilir. Aslında hayatınızda yeni bir kanal açtınız. Daha fazla mutlu olmak için elinizden geleni yapacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Keyifle rahat bir gün. Haftaya pozitif bir başlangıç yapacaksınız. İşleri kolaylıkla toparlayacak, destek beklediğiniz noktalarda gerekli desteği göreceksiniz. Maddi anlamda da kaynaklarınız değişiyor. Marjinal çözümleriniz ile hem kendinize hem de ailenize büyük kapılar açacaksınız. Aşk hayatınız da canlanıyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Müthiş tatlı, eğlenceli, keyifli bir gün. Haftaya nefis başlıyorsunuz. Bugün keyfiniz yeniden yerine gelecek. Çocuklar, aşk ve hayattan aldığınız keyfi sağlayan tüm temalarda güzel gelişmeler söz konusu. Hayata bakışınız, düşünme tarzınız, iletişim tarzınız değişiyor. Enerjisi iyi gelmeyen herkesi dehliyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Evden çalışan Balık burçları, evde zaman geçiren Balık burçları için oldukça keyifli bir gün. Uzun süre sonra, ilk defa evde olmak hoşuna gidecek belki de. Maddi anlamda yeni bir döneme geçtiniz. İşler biraz agresif ilerliyor, gergin ilerliyor olabilir. Biraz zaman tanıyın kendinize. Mayıs’ın ortasından itibaren bu saldırgan enerji de sonlanacak.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021
2021 yılında bekar Aslan burcu bırakmayalım diyorum, ne dersiniz? 2021 yılında Aslan...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir