Günlük Burç Yorumları 22 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 22 Nisan 2020

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 22 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Günlük Burç Yorumları 22 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Koç Burcunda

Koç burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı ilk olmak, dürtülerinin peşinde koşmak, cesaret gerektiren konulara gözü kara bir şekilde atlamak ve hareketli olmaktır. Hareket varsa Koç’taki Ay memnundur.

Bugün Koç burcundaki Ay’ın diğer gezegenlerle iletişimi sert. Gergin bir gün olabilir. Kısıtlanma hissi çok ağır basabilir. Dikkatli olmaya devam etmek gerekiyor.

Güneş Boğa Burcuna ilerledi! Boğa burçları doğum günleriniz kutlu olsun!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ateşli ve heyecanlı konuşmaların günü doldurduğu bir gün. Öyle haberler var ki sizde ilk veren de ilk duyan da siz olmak istiyorsunuz. Gün boyu bulunduğunuz ortamda merkez siz olacaksınız. Dikkatler üzerinizde. Aslında gönlünüz bu enerjiyi dışarıda yaşamak isterdi ama kısmet. Artık başka baharlara.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Güneş burcunuza ilerlediği için enerjiniz giderek yükselecek ama bu bir kaç gün alışma süreci diyelim. Gökyüzünde bir miktar gergin enerjiler var. Geçmişten, beklemediğiniz insanlardan haberler alabilirsiniz. Dün gece ve bugün rüyalarınızın karmaşık ama anlamlı mesajlar içermesi mümkündür. Kariyer ile ilgili konular hız kazanabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu ara güzel haberler almanız çok mümkün değil. Ancak destek haberleri alabilirsiniz. En azından bir nebze de olsa, tabir-i caizse patlayan işlere tampon kişiler ortaya çıkabilir. İş hayatınız idare ediyor ama zor bir dönem hepimiz biliyoruz. Siz yine her zamanki çalışkan tavrınızla, ütopik de olsa çözüm arayışındasınız. E kimse kusura bakmasın da şu an zaten durum ütopik.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

İş hayatı, kariyer ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Bir süre için çalışmayı planlamamış olabilirsiniz. Ancak aksiyon almanız gereken bir döneme giriş yaptınız. Süreç düşündüğünüz hibi kısa esli olmayacak gibi. O sebeple bir an önce çalışma hayatınıza veya maddi anlamda sizi destekleyecek unsurlara doğru adım atmanız gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Alel acele gelen haberler yüz güldürecektir. Özellikle hava grubu kişilerin destekleri, bu hayattaki etiketinizi değiştirecek kararlar almanıza sebep olabilir. Çok çalışmanız lazım ama hiç havanızda değilsiniz. En iyisi bir şeyler öğrenmek. Yeni bir şeyler için adım atmak. Sıklıkla tavsiye ettiğim gibi bekar Aslanlara flört öneriyorum. Neden ? Çünkü siz bununla besleniyorsunuz ve size enerji lazım.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Başaklar pek çalışkan, pek hamarat ama bunun dışında hiç havalarında değiller. Özgürleşmek istediğiniz konular var ve farklı konulara merak salmaya başladınız. Hiç yemek yapmayan Başaklar yemek yapıyor. Hiç spor yapmayan Başaklar spor yapıyor. Ohh be ! Siz de sonunda aklınızı değil kalbinizi dinliyorsunuz. Darısı aşkın başına!

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni Ay’a yaklaşırken kalbinizde de yeni bir şeyler doğabilir. Evli Terazi burçları bu işi kotarmaya başladı. E ne de olsa uyum ve politika sizin işiniz. Sizin yönetemeyeceğiniz ilişki yok. Bekar Teraziler için malum Mars aşk evinizde hem de Kova burcunda ilerliyor. Ne demek? Beklenmeyeni bekleyin demek. Aşk hayatınız tüm sürprizlere açık!

Terazi Burcunda Dolunay – 8 Nisan 2020

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Müthiş bir yenilenme enerjisine hazırlanıyorsunuz. Kendi dünyanızda kendi kararlarınızla kendi rutinlerinizle. Özellikle çalılma hayatı, hizmet sektörü ve günlük rutinler ön plana çıkıyor. Sadece kendiniz için değil, tüm çevreniz için emek verebileceğiniz bir oluşumun içindesiniz. Haber trafiğinin de oldukça yüksek olduğun bir gün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Müthiş bir gün! Müthiş bir enerji! Sonunda Yay burçlarının aşktan yana yüzü gülüyor. Uzun süredir çok uğraşlar verdiniz, çok fedakarlıklar yaptınız. Artık evren de kadrajını size döndürüyor ve emekleriniz karşılığını buluyor. Yarından itibaren iyi gelen sizinle kalsın, iyi gelmeyeni gönderin gitsin! Bundan daha açık bir mesaj olamaz!

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugünden itibaren geçmişe sünger çekiyorsunuz. Yarın bu duygu tavan yapıyor. Tamamen yeniye hazırsınız artık. Önünüzde kimse duramaz. Yenilenme başladı. Haziran ayı ile beraber Oğlak burçları zirveye çıkıyor. Zirvede nasıl gözükmek istiyorsunuz? Kendinizi ona göre hazırlayın. Aşka çeyrek var!

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Karantinada nasıl çevre değiştireceksiniz bilinmez ama hem çevre hem yer değiştiyorsunuz. Hayatınız hareket ve renk kazanıyor. Hem nefis nefis haberler, hem nefis nefis gelişmeler. Hayat bir anda hız kazanıyor. Aşk konusunda çokluk var, maşallah. Talipleri talepler bir anda öyle çok artıyor ki; kafalar karışıyor.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Maddi anlamda müthiş haberler, müthiş zamanlar. Balıkların bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeni bir dönem açılıyor. Yarın gerçekleşecek yeni ay ile beraber güzel 2 haftalık bir süreç sizi bekliyor. Özgüveniniz de geri geliyor. Saçaklarınızdan da kurtuluyorsunuz. Hayallerinizden uzaklaştıran biri ile olmaz zaten. Öyle akıp giden de olmaz. Size hem irade hem delilik bir arada lazım. 😉

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Jüpiter Oğlak Burcunda
2 Aralık 2019 Pazartesi günü, 21:20 itibari ile Jüpiter Oğlak Burcuna ilerledi....
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir