Günlük Burç Yorumları 9 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 9 Nisan 2020

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 9 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Günlük Burç Yorumları 9 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Akrep burcunda ilerledi. Dün Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşti.

Akrep Burcundaki Ay, görünenin altındaki gerçeği anlamak, yasak, gizli, gömülü olanı bulmak için can atar.

Ay Akrepte aşırıdır. Nefret, tutku, kıskançlık, ölüm ile ilgili duygular doğurtur. Sakin olun, hepsi geçecek! Kendimizi dinleyebiliriz bu aralar, tamamen normal! Şuramda bir şey mi çıkmış, ayağım mı ağrıyor, gözüm mü kızarmış… Normal! Duygusal olarak ne kadar yorgunsanız ne kadar strese, şüpheye, güvensizliğe maruz kaldıysanız fiziksel olarak daha fazla sorgulayabilirsiniz bu dönemde. Özellikle psikiyatrik rahatsızlığı olan kişilerin, Panik atak, kaygı bozukluğu, manik vb. atakları tetiklenebilir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ayın Akrep burcuna geçmesi ile beraber bir süredir şüphelendiğiniz konularda dedektifçilik başlamış oldu. Özellikle eşinden, sevgilisinden şüphelenen Akreplerin ajanlık günü bugün. Bir şey bulur musunuz bilmiyorum ama bir şeyden şüphelenirseniz doğruluk payının olacağı kesin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Hayat bugün sizi hem maddi hem de manevi anlamda bir miktar zorlayabilir. Terazi enerjisinden Akrep enerjisine taşınmak her zaman kolay olmuyor. Hayata karşı bazı güven problemleriniz olabilir. Geleceği kestirememek bir Toprak burcu üyesi olarak hoşunuza gitmiyor. Yemek alışkanlıklarınıza dikkat.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanızda kurduklarınızın gerçek olduğunu öğrendiğiniz bir gün olacaktır. Mantıkla her şeye cevap veremiyoruz maalesef. Bazen hislerin de kontrolüne giriyoruz. Bu geçiş sizi bir süredir bozmuştu ama yeniden özünüze geri döneceksiniz. Genel anlamda hepimiz için karanlık bir dönem. Ancak İkizler burçlarının kendi hayatlarında da karanlık durumlar söz konusu.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Hiç gerek yokken bir anda eski defterleri açabilirsiniz. Eski defterleri açmaksa size hiç iyi gelmiyor. Anmak başka bir şey, deşmek başka. Evde yapacak bir sürü şey var. Alkolle aranız sıkı fıkı olmaya başladıysa biraz ara vermenizi öneririm. Yeni bir şeyler öğrenmeye yönelebilirsiniz mesela.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimde derinleşme şansınız var. Bir iki gün bu etkin devam ediyor. Bu etki üstünüzdeyken, kalbini kırdığınız insanlarla barışabilir, derinleşmesini istediğiniz ilişkilerin muhatapları ile iletişime geçebilirsiniz. Bazen neden bu kadar dik kafalı oluyorsunuz ben bile anlamıyorum. Bazen “olmaz” dediklerimiz de olur.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Maddi anlamda endişeleriniz olabilir. Süreç için de, kendi hayatınız için de gayet doğal. ancak merak etmeyin, aradığınız destek bir şekilde gelecek. Mutlaka ki ya ailenizin, ya arkadaşlarınızın, ya da sevgilinizin desteğini alacaksınız. Anı kurtardıysanız, gelecek endişelerini biraz köşeye kaldırmanızı tavsiye ederim.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda bir Dolunay deneyimledik. İlla ki ikinde bulunduğumuz bir kaç günde bazı farklılıklar ve farkındalıklar hissedecekseniz. Daha doğal bir durum yok. Bir şeylerden şüphelenip kurcalama ihtiyacı hissedeceksiniz. Aman diyorum! Bu sefer ilgilenmeyin bu kadar derinden. Akışına bırakın siz de.

Terazi Burcunda Dolunay – 8 Nisan 2020

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Evrenin enerjisi sizinle. Ay Akrep burcunda. Bir miktar daha güçlü ve her şeyin üstesinden gelebilecek gibi hissedeceksiniz. Zaten kendinizden neden şüphe ettiğinizi hiç anlamıyorum. Ben size hep çok güveniyorum. Bir Akrep her badireyi atlatır. Güzel ve keyifli bir gün olacak. Geçen bir kaç günün üzerine çok iyi gelecek.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeye pozitif bakan tarafınız “hata” kodu vermeye başlıyorsa, ortada önemli bir durum var demektir. Bazı insanlardan, özellikle bazı arkadaşlarınızın dostluğundan şüphe ediyor olabilirsiniz. İş bu aşamaya geldi ise mutlaka ki haklılık payınız vardır. Gözlem sürecine alın derim. Maddi anlamda, şu döneme göre bir çok Zodyaklıdan çok daha şanslısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Tam anlamı ile işleri toparlama günü. Bazen çok sıkılıyorsunuz, sırf sorumluluk duygunuzdan devam ediyorsunuz biliyorum. Gerçekten devam etmelisiniz. 2,5 senelik döngünün yüzdünüz yüzdünüz kuyruğuna geldiniz. Satürn tamamen seyrini Kova burcuna çevirene kadar usanmadan çalışmaya devam ki; güzel ödülleriniz senenin sonunda elinize ulaşsın.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kovalar bugün hislerine güvenebilir. Aşk hayatınız uzun süredir çok durgun olmasına rağmen, bugün uzaktan gelen haberler içinizi ısıtabilir. Hala bir yerlerde, birilerinin kalbinde var olduğunuzu bilmek size iyi gelebilir. Maddi akıştan yana şanslı, bilinçaltı yoğunluğundan yana şanssız bir gün. Sanki çok işiniz varmış da hiç birini yapmamış gibi hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burçlarına da darallar gelmeye başladıysa, karantinadaki süre zorlayıcı aşamaya geçmiş demektir. Vaadi uzun olmayan ilişkileri olan Balık burçları için alarmlar çalmaya başladı. 7-24 beraber olma fikri size göre bir şey değil. Hele ki sadece flört ettiğiniz biri ile. Nezaketle söyleyin diyeceğim ama size göre nezaketli olan başkasını kırabilir.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları 18 Nisan 2020
Günlük Burç Yorumları 18 Nisan 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir