Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2020

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

8 Nisanda Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşti.

Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Sabah saatlerinde Ay Oğlak burcundan Kova burcuna ilerliyor. Kova burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı yoktur. O herkes mutlu olsun, evren iyi olsun, kolektiften beslensin ister.

Ben de Kova Burcuyum!

O sebeple bugün Günlük Burç Yorumlarını, siz sevgili takipçilerim yazdınız. Burç yorumları tamamen atmasyon.  🙂

Dün Instagram ve twitter hesabımdan gelen yorumların karışımını yazdım yorumlara. Yani aslında bugünkü burç yorumları okumayı istediğiniz yorumlar ve olmasını istediğiniz şeyler! Bakalım burçdaşlarınız neler istemiş evrenden…

Keyifli okumalar!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu sıralar herkes gibi eliniz kolunuz bağlı ve sınırlara hapsolmuş olsanız da, hayal etmenin sınırı yok, öyle değil mi! Macera arayışı bu sefer hayallerde. Fakat belki tüm dünya değişirken, hayallerinizdeki mucizelere de yer açılır, kim bilir?! Şimdi içinde yağmurlar var belki ama sen, eninde sonunda dışarılara çıkıp, arkadaşlarının arasına karışacaksın. Bazı şeyler için çok çalıştın ve sabrettin. Meyvelerini almaya başlıyorsun. Enerji dolu bir gün seni bekliyor! Kendinizi hiç bu kadar özel hissetmemiştiniz! Ah bir de huzur! O da yanında!

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün yine kendinizi önceki günler gibi çok iyi hissedeceksiniz. Yine kapınızı çalanlar, sizden yardım isteyenler olacak ve yine tabi ki yardım edeceksiniz. Eski sevgiliniz yeniden yazacak. Yeniden sizinle olmak isteyecek. Çünkü siz kaçırılmayacak birisiniz! Ama o kaçırdı. Şimdi yenisi için yer açacak, yeni güzel günlerin hayali ile günü tamamlayacaksınız! Yatağa tüy gibi hafif gireceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Biliyorum ki bu aralar arkadaşlarınızla iletişim probleminiz olduğu için kendi kendinizle konuşmaktan sıkıldınız. Fakat bugün dünden farklı olacak. Dün mantık çerçevesinde baktığın ve seni düşündüren olaylar bugün sürpriz gelişmeler ile arka arkaya olumluya dönüyor. Unutma su akar, yolunu bulur 😉 Yarından sonra bol bol sohbete doyacağınız günler geliyor. Çoktandır hayalini kurduğunuz konuların gerçekleşmesi yönünde dönüşler almaya başlayacaksınız. Fevri kararlar vermeyin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Uzun zamandır monotonlaşan ilişkinize renk gelebilir! Bugünlerde ufak tefek heyecanlar kime iyi gelmez ki. Geleceğe dair planlar yapacağınız, enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Bekar Yengeçler için de güzel sürprizler var bugün. Özlediğiniz, istediğiniz kişiden haber alabilirsiniz. Uzun zamandır haber beklediğiniz eski bir dosttan güzel bir mesaj alabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hiç beklemediğiniz harika bir sürprizle karşılaşacaksınız! Ayaklarınız yerden kesilecek. Özellikle özel hayatınızla ilgili olabilir! Hayatınız bir anda çok daha iyi bir yöne evrilecek! ( Amin!) Uzun zamandır güne bu kadar enerjik başlamamıştınız. Bu hafta süper lotodan büyük ikramiyeyi bulma şansınız da var. Açılar sert olsa da siz yumuşak olmayı ihmal etmeyin. Çünkü uzun zamandır içinize dert olan konuların da çözülmeye başladığına şahit olacaksınız. Yöneticiniz Güneş yükseliyor, hayatınızdaki gölgeler küçülüyor. Sonunda kendinize ve işlerinize odaklanmanızı evren de destekliyor. 🙂 İştahınız azalıyor, fiziksel aktiviteleriniz artıyor. Oh la la…

Başak Burcu Günlük Yorumu

Güne muhteşem bir enerji ile başlıyorsunuz. Uzun zamandır görüşemediğin yakınlarınla geçireceğin vakit sana çok iyi gelecek. Tüm karamsarlıkların dağılıyor. Beklediğin kişiden gelecek olan sürpriz telefonun da bunda etkisi büyük tabii. Belki de tüm geleceğini etkileyecek, tüm iyi dualarının cevabı kapında! Bu güzel zamanın tadını çıkar. Hayatında her şey havada. Hepimizde olduğu gibi. O çok sevdiğin kontrol duygunla vedalaşıp, kabule geçiyorsun.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir aydır herkes gibi sıkıldınız ama bugün sizin gününüz! Güzel gelişmeler olabilir. Ay’ın Güneş ile olan sıra dışı etkileşimi sizin evde olma isteğinizi canlandırırken, mutfakta da muhteşem bir şef olma yolunda pozitif adımlar atmanıza yardımcı olacaktır. Bekar Teraziler, iletişim kanallarından duymak istedikleri sesi duyacaklar. Evliler, eşleri ile Coronavirüsü unutup romantik bir akşam geçirecekler. Mücadeleci Terazi burçları, bugün silkinip, hayatın her durumunda, güzelliklerden faydalanmaya devam edecekler. Aşk var , sağlık var, huzur var. Tam Terazi havası.

Terazi Burcunda Dolunay – 8 Nisan 2020

Akrep Burcu Günlük Yorumu

İşinizle ilgili o güzel haber bugün geliyor!  Aslında sadece iş değil, o beklediğiniz, çok uzun zamandır beklediğiniz haber var ya; işte o da bugün geliyor! (Amin!) Eskiler sürünmekte zaten. Sizin “ahh” dediğiniz birinin ayakta kalması mümkün değil. Onların da haberini bugünlerde alırsınız. Şöyle arkanıza yaslanıp film gibi yerlerde sürünmelerini izlemek gibisi de yok. Maddi anlamda giderek güçleneceksiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta her şey tahmin ettiğinizin ötesinde güzel olacak. Bekar Yay’lar beğendikleri o kişiden samimi bir mesaj veya telefon alacaklar. Evli Yay burçları içinse eşleri ile muhabbetlerini arttıracakları bir gün. Ayrıca uzun zamandır beklediğiniz maddi destek gelecek çünkü şans bu ara Jüpiter’in çocuklarının yanında. Güzel sürprizlere her zaman açıksınız! Ve bugün yetmez, tüm hafta mutlu, musmutlu geçecek.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün Oğlak burçları çok aktif olacak. Kendilerini ,evde bile olsalar, çok özgür hissedecekler. Dışarıda işleri olan Oğlaklar ise sanki dünyayı yeniden keşfediyorcasına mutlu olacaklar. Gün sonunda belki kendinize küçük bir kıyak yapıp, araba ile deniz kenarından geçersiniz. Deniz kenarı ve yosun kokusu size çok iyi gelecek. Başarı mı? O sizin göbek adınız!

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı Kova burçları, bugün istedikleri haberi alıyorlar. Ne mi? Bu bazı Kovalar için sevdikleri bir kişiden, özledikleri bir kişiden bir telefon; bazı Kova burçları için beklenen iş başvurusunun pozitif sonucu; bazı Kova burçları içinse bebek, hamilelik haberi. E güne böylesine güzel haberlerle başlamanın motivasyonu ile tüm gün keyifli geçecek. Hayat sizi kocaman saracak, sarmalayacak! Doğru kişi gelince, doğru zaman da olur! Merak etmeyin.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Sevinçten havalara uçacaksınız sevgili Balıklar! Bolluk, bereket size doğru akıyor. O uzun zamandır beklediğiniz haber var ya; işte o bugün kapınızda! Karma mı ? Ne karması, ödediniz gitti! Nasıl olsa evrenden torpiliniz var. Mutlu olmaya hazır mısınız! Asıl bu zamana kadar Balık’ları üzenler düşünsün karmayı. Şimdi onlar bin pişman, sürünerek kapınıza dönüyorlar. Bir de mahçuplar ki… Valla bu güzellik, bu fitlikle, dönüp bakar mısınız bilmem.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Jüpiter Uranüs Kavuşumu 2024
21 Nisan 2024 günü gece yarısı, Boğa Burcunun 21. derecesinde Jüpiter Uranüs...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir