Günlük Burç Yorumları 16 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 16 Nisan 2020

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 16 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

8 Nisanda Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşti.

Günlük Burç Yorumları 16 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Kova burcunda. Kova burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı yoktur. O herkes mutlu olsun, evren iyi olsun, kolektiften beslensin ister. Bu sebeple gün boyu kendimizden çok başkalarını düşünürken bulacağız kendimizi. Ellerimiz yardım hesaplarına daha çok gidecek bugün. Kendimizi değil başkasını mutlu etmeye çalışacağız.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç burcu, one çıkmaki kendinizi göstermek, yaptıklarınız ile fark edilmek istiyorsunuz. Hala doğum günlerinizi kutluyoruz. Bundan daha doğal bir şey yok. Evren de siz istedikçe sizi parlatmak, ışığını üzerinize tutmak zorunda. Eğer aklınızda kariyer planları, atılım yapmak istediğiniz konular varsa, Mayıs’a kalmadan adım atın derim.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün gerçekten canınıza tak edecek. Bir çok Boğa bugün kirişi kırıp kendini sağa atabilir. Atmayın. Yani en azından kurallara uyun. Kendinizi iyice sıkıştırılmış, kapana kısılmış gibi hissedeceksiniz bugün. Haklısınız da. Bir şey diyemiyorum ama özgürleşme ihtiyacınız balkonda veya bir şeyler öğrenerek geçirmeye çalışmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara elinizden geldiğince destek olmaya çalışıyorsunuz. Tabi ki siz de bunun bir karşılığını göreceksiniz. Bugün hiç beklemediğiniz bir yerden bir destek gelecek. Yüzünüz gülecek. Maddi bir destek gibi düşünmeyin. Biri, bir iş kapınıza vesile olabilir, size manevi destek olabilir, size iyi gelecek herhangi bir şey. Ve siz talep etmemiş olacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burçları tüm evcimenliklerine rağmen, bir evin içine iki kişi sığamadılar. Bu sene evlenecek burçlar arasında Yengeç burcunun da olduğunu söylemiştim. Hala aynı fikirdeyim. Bir çok Yengeç burcu yuva özlemi kuruyor. Ancak büyük bir kısım Yengeç için de karantinanın sonrasını hayırlı görmüyorum. Hele yeni ilişkilerin çok dayanması mümkün değil gibi. Biliyorum, çift olmayı seviyorsunuz ama herkes içinizdeki boşluğu dolduramaz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan burçlarının işten, iş hayatından, sorumluluklarından kaçmak istediği bir gün olacak. Evdeki özgürleşme arayışı maalesef bir çok konudan konsantrasyonu da düşürüyor. Aşk hayatınızla ilgili bambaşka bir evreye girmek üzeresiniz. Mayıs’ın ilk haftası ile her şey değişebilir. Tatsız bir haber söz konusu olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burçlarının aşk hayatları iyice değişmeye başladı. Bir marjinallik. Hani sizin işe yaramıyorsa alma kuralınız. Gönül kapıları açılmaya görsün işte. Karantina bile vız geliyor tırıs gidiyor. Telefonlar susmuyor. Aman trafiği iyi yönetin. Sonra Dimyat’a pirince giderken eldeki bulgurdan da olmayın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Haydaaaa. Terazi’ler de furyaya katıldı. Aşk hayatınız kalabalıklaşıyor. Bazılarımız daha bir kişiyi bulamamışken, Terazilerin flört sayısı artıyor. Hem de bu şartlar altında. Telefonlar çalmaya başladıkça neşeniz yerine gelecek. Bu neşe bir süre hayat enerjinizi yükseltir. Sonra yine klasik tabi ki; ” a bir yürüyüşe mi çıksam, a bir markete mi gitsem!”.

Terazi Burcunda Dolunay – 8 Nisan 2020

Akrep Burcu Günlük Yorumu

İletişimde dilin kemiği zaten hafif kırık sizde. Bir de bugün gezegensel etkiler. Ne kalınızdaysa dilinizde olacak. Strateji falan da yok. Zaten bir sürü şeyi içinizde tutuyordunuz ne zamandır. Yandı gülüm ketan helvalar. Ben olsam bugün hiç bir Akrep burcuna bulaşmam. Ne derse evet derim. Yaparım. En güzeli.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda bir süredir devam eden kısıtlanma hissiyatınız bugün itibari ile toparlanıyor. Hem maddi anlamda fırsatlar yakalayacaksınız hem de kendi sıktığınız kemerleri kendiniz gevşeteceksiniz. Beklemediğiniz güzel haberler alabileceğiniz gibi, şu ortamda nasıl olur bilmiyorum ama güzel tesadüfler, güzel karşılaşmalar da söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlakların karamsar havası dağılıyor. Keyfiniz bugün itibari ile daha da yerine geliyor. Mayıs ayı ile beraber biraz daha rahatlayacaksınız. Beklediğiniz ne varsa Mayıs’ta gelip yüzünüzü güldürecek. Siz de bu kalan 2 haftalık zamanda, kendinizi daha iyi hissetmek için çaba harcamalısınız.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal özgürlük ihtiyacı Kova burçlarının gündeminde. Özellikle evde yalnız kalmış olan Kova burçları artık sabırlarının sonunda gibiler. Yine aynı evi birlikte paylaşmakta olan Kovalar da yalnız kalma derdindeler. Nerede olsalar sığamayacak gibiler hayata. Biraz daha sabır, aşk hayatınız hareketlenecek.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burçlarının gönül işleri çok iyi gitmiyor olabilir. Tam tarif edemiyorsunuz siz de kendi duygularınızı. Hem yalnız kalmak istemiyorsunuz hem onunla olmak istemiyorsunuz. Böyle arafta bir yerlerdesiniz. Bu sadece ilişkiler bazında da değil üstelik. Her anlamda bir Araf noktasında gibisiniz. Kafanız yine karışık. Yine seçimden kaçıyorsunuz.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Haftalık Burç Yorumları (3-9 Ekim)
6 Ekim Perşembe, bu haftanın en tehlikeli günü! Mars-Jüpiter karesi ve Satürn-...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir