Günlük Burç Yorumları 14 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları
adsense

Günlük Burç Yorumları 14 Nisan 2020

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 14 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

8 Nisanda Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşti.

Günlük Burç Yorumları 14 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Oğlak Burcunda. Oğlak burcundaki ay, duygusal olarak bir hedefe sahip olmak, sahip olduğu hedefe acı, engel gözetmeksizin adım adım ilerlemek, sadece kendine değil, hedef koyduğu konuya da yeterli olmak ister. Öyle sakin bir hedef belirlemez; otorite olmak, hedef koyduğu konunun “en” i olmak ister. Fakat faydacı değildir hedeflerinde. Kendisi ulaşmak, kendisi ilerlemek, basamakları hakkı ile çıkmak ister.

Bu enerji altında haftaya çok daha çalışkan ve azimli başlayacağız.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişik fikirlerin aklınıza gelebileceği bir gün. Siz de bir şeyler öğrenmeye heveslisiniz. Yeni bir eğitimine başlayabilir, daha önce merak ettiğiniz konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Zamanı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsunuz ama hafif karamsar bir ruh haliniz de var.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burçları zorlu bir dönem oluyor. Hayat sanki üstünüze üstünüze geliyor. Hem sorumluluklarınızı yerinize getirmek istiyorsunuz hem de biraz sakin kalmak. Ancak maalesef özellikle de evli çocuklu Boğa burçları için bu çok zor oluyor. Yapmaktan keyif aldığınız işler bile size yük gelmeye başladı. Sabır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hiç birimizin hayatı nefis değil şu anda. Sizin de değil tabi ki. Herkes kadar endişeleriniz var. Ancak bunun yanında sizin başka endişeleriniz de var. Tam da geleceği planlamanız gereken zamanlarda hayat durdu. İşiniz ile ilgili bütün konular bulanıklaştı. Bir kaç hata üst üste yaptınız. Değerli insanları kaybettiniz. Kariyeriniz konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Canınız ortaklaşmaya gitmek istediği için ortak, partner, eş olamazsınız. Sevgi ve aşk, içten gelir. Planlı programlı olmaz. Şu dönemki isteklerinizi, sosyal dünyamıza geri döndüğümüzde de test etmeniz gerekiyor. En azından önerim bu şekilde. Şu an hissettiklerimiz, sisli bir yolda araba kullanmaya benziyor. Destinasyonumuzdan emin değiliz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanız bugün de bulanık. Bazı şeylere gereğinden fazla takılıyorsunuz, bazı şeyleri de gereği kadar düşünmüyorsunuz. Günlük rutinlerinizde asker gibisiniz. Hala işe gitmek zorunda kalan ve işleri bilfiil evde de devam eden Aslan burçları, haftaya zor başladılar ve çok çalışmaya da devam ediyorlar. Geçmiş konular yeniden tabağınıza gelebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burçlarının aşk hayatları çok değişiyor. Eskiler patır patır kapınıza dizilebilir. Tabii kapılar müsait değil. Mecburen mesaj atacaklar. Diğer taraftan sizin de kafanız karışık. Yalnızlık hoşunuza bile gitmiş olabilir. Sizin alanınız sizin kurallarınız. Evli Başak burçlarını, söylemleri, eleştirileri konusunda yeniden uyarmak istiyorum.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi burçları, evden çıkıyor olsalar bile, kendilerini kapana kısılmış gibi hissediyorlar. Tamamen özgürlükleri elinden alınmış gibiler. Haklısınız da tabi ki. Hepimiz kısıtlanmış durumdayız. İş konusundaki diyaloglara dikkat. Sabır azaldıkça çıkışların ses yüksekliği de artıyor. Duygusal patlamalara da meyillisiniz.

Terazi Burcunda Dolunay – 8 Nisan 2020

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Patlamaya hazır bomba gibisiniz! Haftaya korkunç yoğun başladınız. Bunun mutlaka ki bir etkisi oldu. Üzerine karantina durumumuz var. Dilinizin kemiği uçtu gitti. Aman diyorum toparlanın. Yoksa sözünüzü de dinletemezsiniz. Çünkü sadece sizin değil, kimsenin sabrı kalmadı. Yumuşak yumuşak işlerimizi halletmek ve hallettirmek zorundayız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgüven konusunda problemler yaşadığınız oluyor. Bazen kendinizi sevilmeye layık bulmuyorsunuz. Bu da enerjinizi düşürüyor. Çok şükür ki arkadaşlarınız uzakta da olsa hep sizinle ve tam destekler. Onların varlığı size iyi geliyor. Biraz daha fazla sosyalleşebilir, aplikasyonlar vasıtası ile görüşmelerinizi çoğaltabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Ay burcunuzda olduğu için herkese göre bir miktar daha uyumlusunuz akışa. Ancak genel havanın düşük enerjisi sizi de pek tabii etkiliyor. İletişim konusunda bulanıklarınız var. Yani her aldığınız habere güvenmeyin. Evde aşkı nerede bulurum diyeceksiniz belki ama Oğlaklar için aşk emareleri var.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayalleriniz var ama olacağına inanmadığınız. Yani kendi hayallerinizin kendiniz törpüsüsünüz. Bu karamsar havanız bir süre daha devam eder. Bu kısıtlanmayı hissetmeniz şart. Önümüzdeki yıllara hazırlanıyorsunuz. Satürn’ün burcunuzda olacağı 2,5 senelik bir dönemin projeksiyonunu yaşıyorsunuz şu anda.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Hafta yoğun başladı, yoğun devam ediyor. Balık burçlarının iş hayatı, kariyerleri ile ilgili gündemleri yoğun. Statünüzü dert ettiğiniz zamanlardan geçiyoruz. Aslında endişelenmeniz gereken daha önemli konular var. Aşk hayatınız, partneriniz eşinizle ilgili konular da sizi yoruyor. Aynı evde olmak bu dönem zorluyor olabilir.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Venüs Kova Burcunda ! 20 Aralık’ 2019’da Bu Saatlere Dikkat!
Venüs, 20 Aralık 2019 09:41 itibari ile Kova burcuna geçiyor ve 14...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir