Günlük Burç Yorumları 12 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları
adsense

Günlük Burç Yorumları 12 Nisan 2020

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 12 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

8 Nisanda Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşti.

Günlük Burç Yorumları 12 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Yay Burcunda.

Ay Yay burcunda, her konuda genişleme, büyüme eğilimi gösterir. Kendinizi istediğiniz konularda geliştirmek için mükemmel zamanlardır. Spor yapanlar, kas kazanmak isteyenler, kurslara gidecekler, akademik eğitim alanlar, medya işlerinde çalışanlar, vücut geliştirmek isteyenler için mükemmel zamanlardır. Ancak yemeğe düşkün olanların, ağzını tutmakta zorlananların işi zor. Fiziksel genişleme de bir büyümedir ve kilo almak istemiyorsanız önümüzdeki iki hafta yediklerinize daha fazla dikkat etmeniz gerekir.

Yay Burcundaki Ay, olan bitene en iyimser taraftan bakmak, umudunu kaybetmemek, büyümek, gelişmek, öğrenmek, daha fazlasını merak etmek, inanmak, seyahat etmek ve tüm bu deneyimlerini bir başkasına aktarmak ister.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç burçları Pazar gününü yeni şeyler öğrenmek için değerlendiriyorlar. İmkanımız olsaydı bugün tam sizlik bir gündü. Gün ışığına çok ihtiyacınız var. Bahçesi balkonu olan Koç burçları bugünü yeni hobileri açık havada deneyimleyerek geçirebilirler. Yeni bir tarif denemek, ekip biçmek veya başka bir hobi size çok iyi gelecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Dün çok daha keyifliydiniz. Bugün biraz gölgelerinizde saklanabilirsiniz. Eskiler aklınıza gelebilir. Kolay sinirlenebilirsiniz. Çok kolay değişiklik yapamıyor, yeni şeyler deneylemiyorsunuz biliyorum. Ancak bugün biraz sessizlikte veya dingin bir müzikle meditasyon, veya durum değerlendirmesi yapmak diyelim, size çok iyi gelecektir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sonunda gayet keyifli bir gün. Bügün kafanız oldukça rahat. İlişkilerdeki tempodan nasibinizi aldıktan sonra yola devam ediyorsunuz. Hem keyifli, hem hareketli, hem de üreticisiniz. Kendinize ayırdığınız vakti oldukça proaktif kullanabileceksiniz. Uzun süreli beraberliklerde ve evliliklerde de problemlerin çözüleceği bir gün.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Nefis bir gün. Evdeki rutinlerinize oldukça alıştınız. Size bu karantina yaradı bence. Hem güzel alışkanlıklar edindiniz hem de evde daha proaktif olmayı öğrendiniz. Biriktirdiğiniz bir sürü konuya yer açılmış oldu. Hayatın ritminden kaçmış oldunuz. E tabii sıkıldığınızı da biliyorum. Ancak yasaklara çok fazla uymadığınızı, bahaneler yarattığınızı da biliyorum.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk saati! 🙂 Dün yengeçlere çalmıştım saatin gongunu bugün size çalıyorum. Nooolur bekar bir Aslan burcu iseniz ufacık bir efor gösterin. Size yakın bir kişiye şans verin. Dik kafalılığınızdan gına getirdiniz bana da 🙂 Hayatınızda biri varsa zaten sözüm yok. Güzel zamanlardan geçiyorsunuz. Ama bir de inatçı müzminler var! Sözüm onlara.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Ay’ın konumu ve gökyüzündeki diğer elementler bugün sizi sürprizlere açık bir konuma taşıyor. Beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Eviniz ama mutlu ve güzel sürprizleri kendinize çekebilecek güçtesiniz. Ortalığı da yeterince topladığınıza, kavonazlarına isim etiketi falan da yapıştırdığınıza göre, bugün gerçekten dinlenebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Oooo, bugün sürpriz  haberler alıyorsunuz. Umarım yüzünüzü güldüren cinsten olurlar. İletişim trafiğiniz de ayrıca yüksek. Karantinada kim ne yapmış, ne pişirmiş, evde gündemler neymiş hepsinin haberi sizde. FaceTime, House  Parti, Zoom hepsi kurulmuş telefonlara maşallah!

Terazi Burcunda Dolunay – 8 Nisan 2020

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Yine geçmişin tansiyonu tutuluyor. Fakat bugün tam hesap kitap günü. Kafada arşivleme yapıyorsunuz. Şu karantina bitsin herkes hak ettiğini alacak. Maddi anlamda yüzü güldüren haberler gelebilir. Diğer taraftan görmek istediğiniz duygusal bir desteği görebilir ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken siz biraz geçmişte takılıyorsunuz. Hesap kitaptasınız. “Ben” ve “biz” densini sorguluyorsunuz. Birilerinin, özellikle partnerin yaptıklarınıza, yaşadıklarınıza veya verdiklerinize deyip demediğini sorgulayacaksınız. Siz böyle şeyleri çok sorgulamazsınız. Fütursuzca verirsiniz. Bu konuma geldiyseniz, gerçekten bir şeyler ters gidiyor demektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Yay enerjisi her zaman size iyi geliyor. Size bile bir umut veriyor ve içinizdeki, o en kötüsünü düşünen senaristin rahatlamasını sağlıyor. Sosyalleşmeye ihtiyaç duyacaksınız. Hepimiz duyuyoruz tabi ki ama siz bugün bir ses bir nefes arayışındasınız. Arkadaşlarla dedikodu yapılabilir.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Evliliklerde, arkadaşlık ilişkisi yeniden güçlendirilebilir. Geleceğe dair umutlarınızın geri geldiği bir gün olacaktır. Bir şeylerin içinizi ısıtması olası. Belki bir haber, belki bir ses, belki bir yakınlık. Bu aralar biraz korunup kollanmaya, sarılıp sarmalanmaya ihtiyacınız var. Gökyüzü çok net. Siz içinizde yaşıyorsunuz bazı şeyleri ama ben görüyorum.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Her şey yolunda gözüküyor. Kendinizi iyi hissedeceksiniz. Özellikle maddi konuları halledebiliyor olmanın rahatlığı olacak içinizde. Kafanız biraz karışık. Ama sizin kafanız her zaman biraz karışık. Bugünkü ani çıkışlarınızın geri dönülemez sonuçları olabilir. O yüzden her aklınıza geleni söylememeye gayret edin.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Eylül)
Eylül ayının yılın en önemli aylarından biri olduğunu bir çok Astrolog dile...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir