Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları
adsense

Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2020

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

8 Nisanda Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşti.

Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Oğlak Burcunda. Oğlak burcundaki ay, duygusal olarak bir hedefe sahip olmak, sahip olduğu hedefe acı, engel gözetmeksizin adım adım ilerlemek, sadece kendine değil, hedef koyduğu konuya da yeterli olmak ister. Öyle sakin bir hedef belirlemez; otorite olmak, hedef koyduğu konunun “en” i olmak ister. Fakat faydacı değildir hedeflerinde. Kendisi ulaşmak, kendisi ilerlemek, basamakları hakkı ile çıkmak ister.

Bu enerji altında haftaya çok daha çalışkan ve azimli başlayacağız.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişten birikmiş çok konu sekip masanıza düşebilir bugün. Fazlaca uğraşmak ve normalden daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Diğer taraftan özel konularla ilgili problemler, yine geçmişe dayalı hukuki konular da günün gündem konusu olabilir. Esereklisiniz. Hani öyle derler; bir iyi bir kötü.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sinirleriniz iyice bozuldu. Sanki tüm sorumluluk üzerinize bomba gibi bırakılmış hissediyorsunuz. Oldukça da karamsarsınız bugün. Planlarınızın bozulması ne zamandır gündemde ama bugün fazla kafanızı takacaksınız. Dün de söylemiştim; size sükunet lazım. Ev zaten sesiz falan demeyin yalnız yaşayan Boğalar; iç sükunetten bahsediyorum.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gündemi iyice hayat ortaklıklarınız, geleceğinizi insanlar üzerine çeviriyorsunuz. Haftaya başlama enerjisi size çok uygun. Yeni bir şeyler öğrenebilirsiniz. Başkalarının kaynakları üzerinden kar etme potansiyeliniz çok yüksek. Yeni fırsatlar yaratmalısınız. Belki bu dönem yeni mümessillikler almak, yeni müşteri kazanmak gibi konularda çalışabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Geçmişle ilgili, özellikle de işinizle alakalı konular bomba gibi düşüyor kucağınıza. Bazı duygusal mevzular da beraberinde gelebilir ama konu daha çok materyal dünyamız ile ilgili. Diğer taraftan bazı Yengeç burçlarının evlenme gibi bir gündemi de var. O planlar da suya düştü tabii. Üzülmeyin, gelecek gelmekte olan.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eski sevgililerin hortlama saati olabilir. Siz adım atmadınız ama bakın evren sizi kendi halinize bırakmadı işte, ohh! Seviyorum sizi. O yüzden istiyorum ki artık yüzünüz mütemadiyen gülsün. İçinizde büyük bir neşe, küçük bir çocuk var. Bize lazımsınız. Evli ve ilişkide Aslanların ise bu hortlamalara dikkat etmesi gerekiyor. Ahenk bozulmasın.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Size borcu olan kişilerden ödeme aldığınız bir gün olabilir. Bu bir nebze sizi rahatlatır. Haftaya başlangıç için güzel bir enerji. Çalışkansınız ve biriken işleri hızlıca toparlayabileceksiniz. Ailevi konuları çok dert etmeyin. Herkes sağlıklı olsun gerisi hallolur. Şu an herkes biraz ailesine sarmış durumda, size özel değil.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu ara iş hayatı gerçekten zor gelmeye başladı size. Belki evden çalışıyorsunuz belki fiilen işe gitmek durumundasınız. Fark etmiyor. İş iletişiminde bulunmaktan sıkıldınız. Ne toplantı yapasınız var ne bilanço bakasınız. Size hız tavsiye ediyorum. Olabilecek en hızlı şekilde işi tamamlayın ve içinde bulunduğumuz durumu kullanıp o lap topı kapatın. Gerçekten bu ara size iyi gelmiyor.

Terazi Burcunda Dolunay – 8 Nisan 2020

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Heabınıza yüklü bir maddi giriş söz konusu olabilir. Veya destek görmek istediğiniz bir alanda ciddi bir destek görebilirsiniz. Sadece maddi olmak zorunda değil. Tabi ki de manevi de olabilir. Ancak nasıl bir detsek olacaksa, hayatınızdaki farkını rahatlıkla hissedebileceksiniz. Romantik ilişkilerde söylenenlere dikkat! Yine bir şey söyleyeceksiniz ve karşı taraf dediğinizi 10839 yıl sindiremeyecek.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süredir aradığınız enerji. Bugün iş ile ilgili motivasyonunuz geri geliyor bu bir. Diyeti biraz kaçıran Yay burçlarının motivasyonu geri geliyor bu iki. Umudu biraz yitirmeye basmıştınız, gelecekle ilgili motivasyonunuz da geri geliyor. Kaynaklarla ilgili sıkıntınızı da eve kapanmış olma durumu çözecek. Harcamalarınız azaldı bile.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bazı ailevi konular kafanızı karıştırıyor. Belki de yas tutuyorsunuz bugün. Geçmişe dair bazı konuları hatırlamak size iyi gelmiyor. Bazı şeyleri zaten gereğinden zor atlattınız. Yasınızı tuttuktan sonra aramıza dönün. Çünkü çok işiniz var. Hem bugüne dair hem de geleceği planlamak üzere.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğe yönelik umutlarınızda karamsar bir tutuma sahip olmanıza rağmen, yani aslında tüm umutsuzluğunuza, inanç yitirmelerinize rağmen çabalamaktan ve çalışmaktan da hiç vazgeçmiyorsunuz. Bu Satürn’ün burcunuzda seyrettiği dönem için çok iyi bir şey. Malum seneye güzel sınavlarımız olacak. Bir Kova olarak söylüyorum ki ne kadar çok çalışırken o kadar rahat çıkarız ilerdeki süreçten.

Balık Burcu Günlük Yorumu

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili bazı geçmiş problemlerle ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Bugün masanıza bir çok eski dosya düşebilir. Çalışma arkadaşlarınızın, ekibinizin desteği ile kolayca çözebilirsiniz. Tek sıkıntı bugün iletişimde pek iyi değilsiniz. Emir kipinden kaçınmanız çok önemli. Yoksa elinizde kocaman dosyalar ile kalakalırsınız.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Atiye (Netflix) Dizisindeki Karakterler Ve Burçları
Netflix'in ikinci orijinal Türk dizisi Atiye, 27 Aralık 2019 tarihinde sekiz bölümlük...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir