Günlük Burç Yorumları 7 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 7 Nisan 2020

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 7 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Günlük Burç Yorumları 7 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Terazi Burcunda. Yarın Terazi Burcunda Dolunay ‘ı deneyimleyeceğiz. Dolayısı ile bir miktar gerilebiliriz. Dolunayın enerjilerini üzerimizde hissedebiliriz.

Terazi Burcundaki Ay, dengeleri kurmak, ahenk oluşturmak, estetik kaygılar yaratmak, barış sağlamak, verme-alma dengesini kurmak ve bir şekilde güzelleşmek, güzelleştirmek ihtiyacındadır.

Terazi burcundaki Ay refleks olarak kabullenme eğilimi gösterir. Sırf fikirsel ayrılıkların huzur bozma potansiyeli yüzünden çoğunluktan yana olmayı tercih eder. Uzlaşmayı tercih eder. Aslında özetle her türlü huzur ister.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç burçlarının kafası biraz karışık ve entrikalı. Aklınızı bulandıran konular var. Bazı şeylerden tam anlamı ile emin olamıyor, geleceği göremiyorsunuz. Günlük rutinlerinizde ise her şey yolunda. Evde keyfiniz yerinde. Aslında bir miktar ahenk ve sakinlik size iyi bile geldi. Tek sorun ne kadar süreceğini bilmemeniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bazı hukuki problemleriniz, zorunlu ertelenmiş yurt dışı seyahatleriniz ve bunların size yansıması olabilir. Ancak gönlünüz ferah. Siz elinizden geldiğince kolektife katkıda bulunuyorsunuz. Bazı Boğa burçları, çoktan gelirlerine uygun şekilde yardımlara başladılar. Her şey değişse de iç huzuru gibisi yok.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sonunda evinizde iç huzuru noktasına ulaşıyorsunuz. Tabi ki giden gitti. Bazı noktalardaki değerleri kaybettiniz. İş hayatınız karışıklaşıyor. Bir süre daha saçma sapan haberler alabilirsiniz. Yalnız taklitten mutlaka kaçının, yoksa itibarınız zedelenir ve bir anda geleceğiniz noktaya inanamazsınız. Güven kaybetmeyin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

İletişimi biraz rahatlatmanız gerekiyor. Gerildiniz yine bazı insanlarla ve bazı konularda. Herkes sizinle aynı fikirlerde olmak zorunda değil. Bazen gerçekten çok inat oluyorsunuz ve sonunda sizin kıskaçlar kırılıyor. Özür dilemek de, telefi etmek de bu kadar zor şeyler değil. Çıkın güvenli alanınızdan biraz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişten gelen bir alacak veya işlerinizden kalan bir ödeme bugün gelerek bütçenizi bir nebze olsun rahatlatacak. Daha doğrusu daha güvende hissedeceksiniz. Özellikle kendi işini yapan Aslan burçlarının canı epey sıkılıyordu bu durumlara çünkü. Rutinlerin bozulması aslında yeni fikirleri de beraberinde getirecek. Sabredin.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Büyük değişim rüzgarları esiyor, farkında mısınız? Özellikle aşk hayatınızla ilgili çok büyük bir transformasyona hazırlanıyorsunuz. Bazı şeylere bu zamana kadar nasıl tahammül gösterdiğinize şaşıracaksınız. Yeniye yer açmak, prangalardan kurtulmak arzusu geliyor. Başaklar özgürleşmek istiyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Evrenin enerjisi ile paralel aktığınız bir gün. Ay burcunuzda ve burcunuzda Süper dolunaya hazırlanıyor. Yarın Terazi burcunda Dolunay‘ı deneyimliyor olacağız. Dolayısı ile bir miktar gerilmeniz normal ancak sürecin kazananlarından biri olacaksınız. Temizlik için hazırlanıyorsunuz. Bilinçaltı temizliği zirvede.

Terazi Burcunda Dolunay – 8 Nisan 2020

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akreplerin haritası sağ tarafa, yani doğu eksenine doğru kaymış vaziyette. Ne zaman bu kadar bencil ve başkaları için yaşar oldunuz? Her zaman düşünceli insanlarsınız. Ancak bu kadarı fazla. Neredeyse vicdanınız, özveriniz kullanılır halde. Hani hayat müşterekti? Son ra siz bunların hesabını tutarsınız benden söylemesi.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Uçurtmanın ucu kariyer hayatını gösteriyor. Yayların özgürlükleri oldukça kısıtlanmış oldu biliyorum. Bu durumlar en çok size etki ediyor. Üstelik de beraberinde işler yoğunlaştı. Siz böyle evde olunca size aksi bir tenbellik gelir. Aman dikkat. Devir sizin için çok çalışma ve yükselme devri. Krizdeki davranışlarınız kritik olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu aralar haberler istediğiniz gibi gelmiyor. Gündeme en fazla takmış olan burçlardan biri de sizsiniz. Sürekli eliniz istatistiklerde, haberlerde. Biraz başka konularla ilgilenmek size iyi gelecektir. Kendinize, sevdiklerinize, öylesine de olsa flört etmeye zaman ayırın. İlla hayatınızın aşkı olmak zorunda değil. Biraz muhabbet herkese iyi gelecektir.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltınız maşallah. Kinler, nefretler, tutulan defterler, eski anılar, sevgililer. Vs. vs. Maddi anlamdaki şansı aşk hayatınızda yaşayamadığınızı biliyorum. Aşk size de gülecek elbet. Ancak biraz daha zaman var. Siz de bu sürede kendinizi en iyi versiyonunuza taşımak için adımlar atabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Maddi anlamda güzel gelişmeler, sevgili/ eş ile güzel zamanlar, yüklenilmesi gereken organizasyonlarda yüksek başarı ve gün huzurla biter olacak. Kendinizi iyi, güvende, dengede hissedeceğiniz bir gün olacak. Bekar Balıklar, siz bugün eski sevgiliye de bir “iyi misin?” mesajı atacak gibisiniz.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Haftalık Burç Yorumları (3-9 Ekim)
6 Ekim Perşembe, bu haftanın en tehlikeli günü! Mars-Jüpiter karesi ve Satürn-...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir