Günlük Burç Yorumları 4 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 4 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları 4 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Günlük Burç Yorumları 4 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Aslan Burcunda ve Güneşle muhabbette. Kendimizi eğlendirme ihtiyacımız artıyor.

Aslan burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı, kendini dolaysız ve içtenlikle ifade etmek, fark edilmek, merkezde bulunmak, insanlar üzerinde büyük bir etki bırakmak ve etrafına egemen olmaktır.

Aslan burcundaki Ay’ın egosu tavandadır. Kibirlidir. Görüldüğünde, fark edildiğinde, onaylanıp alkışlandığında, etrafından takdir topladığında ve en önemlisi “pof pof”landığında kendini duygusal anlamda sonsuz güvende hisseder.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Corana Virüsüne Astrolojik Bakışım için tıklayın.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç burçlarına biraz hareket lazım. Sadece fiziksel değil. Aşk hareketlerine de hareket gerekiyor. İmkanlar  malum ama biraz telefon kurcalamak fena olmayacaktır. Aşk enerjisi Koçlara her zaman iyi gelmiştir. İlgilenilmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Eşinizle güzel zamanlar için de evde romantik yemekler hazırlanabilinir.

Koç Burcunda Yeni Ay 

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Müthiş aktif bir Cumartesi günü. Evden ne kadar aktif olursa. Telefonlar hiç susmuyor. 4 Nisan’da kendinizi oyalayacak bir aktivite mutlaka ki bulacaksınız. Yeni eğitimler almaya karar verebilir, kendinize yeni bir alan katmak amacı ile yeni araştırmalar içine girebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Güzeller güzeli Venüs, burcunuza ilerledi. Tabi ki, hem romantik anlamda, hem de fiziksel anlamda size katkıları olacaktır. Yakın zamanda hayallerinizi gerçekleştirmek konusunda kendinizi baltaladığınız konular oldu. Yavaş yavaş yaptığınız hatanın farkına varacaksınız. Geri dönüşü olur mu bilinmez ama bir ders alacağınız kesin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Özgüveniniz giderek artıyor. Bu iyi bir şey. Fakat bu özgüveni doğru kanallarda kullanmanız gerekiyor. Boşa hava yaparsanız, havanızla kalırsınız. Romantik ilişkilerde şanslısınız. Hayat felsefenizle beraber, romantik anlamdaki ilişkilere olan bakış açınız da değişiyor. Evli Yengeç burçları dikkat! Evi bu derece paylaşmak hoşunuza gitmemiş olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Malum Ay burcunuzda Güneş Koç ile muhabbette. Bu muhabbetten size güzel sürprizler, mutluluklar, romantik anlamda keyifli haberler çıkar. Günün şanslısı sizsiniz diyebilirim. Ortalıkta yalan haber çok. Çok güvenmeyin her duyduğunuza. Evden çalışmak zorundayız bir çoğumuz. Ancak siz yine de çalışmaktan vazgeçmeyin.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Yaşam enerjiniz çok yükseldi. Siz bu kadar hırslı ve amaç sahibi iken bu Corananın gerçekleşmesi hiç iyi olmadı. Yine de neşenizi de amaçlarınızı da korumayı, gerekli şekilde hareket etmeyi ve çalışmayı başarıyorsunuz. Başak burçlarının partnerlik hayatında bazı aldanmalar veya hayal kırıklıkları olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazilerin tabi ki bir Cumartesi klasiği olarak sosyalleşmeye ihtiyacı var. Tabi imdada sosyal medyadaki bazı aplikasyonlar yetişecek. Flörtöz anlamda da şanslı bir gün. Şans yanınızda. Küçük sürprizler olabilir, şaşırabilirsiniz. Beslenmenize dikkat edin uyarımı 3 gün üst üste tekrarladım. Artık bir aksiyon alırsınız diye umuyorum.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Evden çalışma hayatı size pek uymadı. Dolayısı ile Cumartesiden Cumartesi tadı almıyorsunuz. İlişkilerle ilgili sıkıntılar devam ediyor. Aşk hayatınızdan emin olamıyorsunuz. Bazı güven problemleriniz var. Siz zaten yapılanı unutamayan insanlarsınız. Güveniniz bir kere sarsılınca geri dönmeniz çok zor oluyor.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burçları için oldukça şanslı bir gün. Uzun süredir beklediğiniz hukuki bir sonuç bugün ferahlıkla elinize ulaşabilir. Aşk hayatınız konusunda da yine şanslı olduğunuz bir gün. Mesafelere rağmen sevgiliniz yüzünüzü güldürebilir. Bir miktar özgüven problemi yaşıyor olabilirsiniz. Süreçte normal. Diyet yapan Yaylar, aman diyorum!

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

İletişim, iletişim, iletişim diyorum, daha da bir şey demiyorum. Biz eve kapandık, siz iyice içinize kapandınız. Süreç aile ile olan iletişiminize muhteşem yaradı ama dış dünyaya neredeyse kendinizi tamamen kapattınız. Karantinadan çıkınca arkadaşınız kalmayacak bu gidişle. Şaka bir yana biraz sosyalleşin.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınız bulanık. Bir Kova olarak ben de düzelsin istiyorum. Nedir bu çektiğimiz Neptün’den. Evlilikler, uzun ilişkiler beslenirken, süreç bekar Kovaları maalesef yalnızlaştırıyor. Zaten ne istediğinizi, ne istemediğinizi çok iyi bildiğiniz bir noktada olduğunuz için, mesaj içindeki ufacık bir falso bile sizi soğutuyor. Neyse who is next…

Balık Burcu Günlük Yorumu

Keyfiniz yerinde maşallah. Günlük rutinlerle uğraşmak size iyi gelecek. Hayallerinize bir süre ara vermek zorunda kaldınız malum dört duvardayız. Aslında sizi engellemezdi hiç bir sınır. Astral seyahat bile yapardınız ama kolektifçe moraller bozuk. Siz de empatik olduğunuz için etkilendiniz tabi. Maddi konularda ani değişimler olabilir.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Atiye (Netflix) Dizisindeki Karakterler Ve Burçları
Netflix'in ikinci orijinal Türk dizisi Atiye, 27 Aralık 2019 tarihinde sekiz bölümlük...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir