Günlük Burç Yorumları 3 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları
adsense

Günlük Burç Yorumları 3 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları 3 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Günlük Burç Yorumları 3 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Aslan Burcunda. Aslan burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı, kendini dolaysız ve içtenlikle ifade etmek, fark edilmek, merkezde bulunmak, insanlar üzerinde büyük bir etki bırakmak ve etrafına egemen olmaktır.

Aslan burcundaki Ay’ın egosu tavandadır. Kibirlidir. Görüldüğünde, fark edildiğinde, onaylanıp alkışlandığında, etrafından takdir topladığında ve en önemlisi “pof pof”landığında kendini duygusal anlamda sonsuz güvende hisseder.

O zaman bugün neye ihtiyacımız var; kendimizi çok sevip pohpohlamaya! 🙂

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Corana Virüsüne Astrolojik Bakışım için tıklayın.

———————————–4 Nisan Günlük Burç Yorumları burada!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın sizin gibi Ateş gurubu burcuna geçmesi ile beraber hemen toparlandığınızı hissedeceksiniz. Resmen iç dünyanızdan dünyamıza döndünüz bugün. Hem daha neşeli, hem daha enerjik, hem daha yaratıcısınız. Kafanıza taktığınız o ufak tefek problemleri de bugün kendi kendinize çözecek gücünüz var.

Koç Burcunda Yeni Ay 

Boğa Burcu Günlük Yorumu

İletişim ihtiyacınızın da trafiğinizin de yoğun olacağı bir gün. Bir kaç gündür pek konuşasınız, derdinizi anlatasınız yoktu. Bugün keyfiniz yerine geliyor. Arkadaşlardan dedikodu akışı çok bu ara malum. Israrlar söylüyorum; her duyduğunuza inanmayın. Bazı arkadaşlarınız artık kendini kandırır halde. Kıskanılıyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kayıp temaları ön planda demiştim. Bazı kayıpların bedeli bugün maddi ihtiyaçları sorgulamaya kadar ulaşabilir. Bazen yaptığınız küçük hesapların bedeli daha ağır dönüyor size. Çok mantıklı bir burç olmanıza rağmen, kusura bakmayın ama manipüle edilmeye çok müsaitsiniz. Onaylanma ihtiyacı olmadan istediklerinizi yapabilmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Her ne kadar sosyal mesafe koymamız gereken zamanlardan da geçsek, dikkat çekme ihtiyacındasınız. Bu sebeple bugün sosyal medya hesaplarınıza kendinizle ilgili içerikler yükleyebilirsiniz. Merak etmeyin. Yalnız değilsiniz. Hepimiz bir şey paylaşmak istiyoruz. Ancak siz bugün daha fazla alkışlanma ihtiyacındasınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın enerjisinin burcunuza geçmesi ile beraber spot ışıkları da üzerinize tutulmaya başladı. Bugün gayet keyfiniz yerinde. Zaten Cuma hep sizin gününüz olmuştur. Ancak maalesef bugün keyifle de olsa çok çalışmak zorunda kalabileceğiniz bir gün olabilir. Aslında bazı sorumluluklar hoşunuza bile gidecek.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Enerjiniz yükseliyor. İnciğine cinciğine kadar ev temizlikleri, ertelediğiniz işler, detay konular da bittiğine göre, artık zihni sinir projelere geçebilirsiniz. Aşk hayatınız bir ileri bir geriydi ama bu aydan itibaren hızlanacak. Bu yıl yılllık burç yorumlarında da dediğim gibi aşkla tekamül geliyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir yanınızda köklenme ihtiyacı bas bas bağırıyor. Diğer yanınızda ise özgürleşme ihtiyacı. Birine mi ait olsanız, hiç kimse olmasa mı… Dışarı mı çıksanız, iç dünyanızda korunaklı mı kalsanız… Kafalar karışık. Fark etmez. Gelmektedir gelecek olan. Kim mi Aşk tabi ki. Üstelik bu sefer “arasam mı, yazsam mı, öyle mi, böyle mi” planlarınıza da fırsat yok.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınızın bir numaralı sabotajcısı konumundasınız şu an. Ancak oradaki başarısızlığın tam tersi iş hayatınızda. Kariyer hayatınız konusunda artık “tam zamanı” diyebilir miyiz. Corona falan vız tırıs. Siz her zaman stratejiniz ile ilerlediniz, bundan sonra da böyle olacak. İlk daireden yakın akrabalar, kardeşler, komşularla ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sürecin de etkisi ile maddi anlamdaki problemler daha baskın gözükebilir gözünüze. Bir süre sonra yeniden toparlayacaksınız ama dönemin biraz sıkıştırması normaldir. Aslında dışarıda zaman geçirmiyoruz ama siz maddi anlamda sıkışınca özgürlüğünüz de kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. Yaylara evin dar geleceği, lendi kendilerini de sıkıştırdıkları, bir miktar zorlu bir gün olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burçlarına evde kalmak gerçekten nefes aldırdı. Sağlık olsun ama bu Corona en çok size yaradı. Ailenizle, eşinizle ilgilenmek, sıklıkla beraber olmak, işe biraz mola verebilmek, kendinize boş zaman ayırabilmek, en önemlisi pijamaspor en çok size iyi geldi. Tırmanmaya ara vermiş oldunuz.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars ve Satürn burcunuza ilerledi. Henüz çok erken. Daha etkileri hissetmemiş olabilirsiniz. Ancak yavaş yavaş disiplininiz artacak ve daha fazla üretken olmaya başlayacaksınız. Rejim için mükemmel zamanlar Kovalar. Şimdi başlayın; farkı hemen hissedersiniz. Her zamanki gibi zor olmaz asla. E tabi Mars bu hareket enerjisi. İlla Allah bir miktar daha fazla “yürü ya kulum” diyecektir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Bugün düne göre kesinlikle daha iyisiniz. Enerji biraz toparlanıyor. Dikkat çekesiniz var ama işte imkanlar kısıtlı. O yüzden biraz telefonda fazla vakit geçireceksiniz sevmeseniz de. Oyuna ara veriyoruz ama sadece oyuncuları değiştirmek için 😉 İletişim çok kıymetli ve bu ara neredeyse en başarılı sizlersiniz Zodyakta.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Astrolojik Detoks Zamanı
9 Ekim 2018 Terazi Burcu Yeni Ayında ise geçtiğimiz birkaç yeni ayda...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir