Günlük Burç Yorumları 2 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları
adsense

Günlük Burç Yorumları 2 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları 2 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Günlük Burç Yorumları 2 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Yengeç Burcunda. Yengeç burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı, kendi iç dünyasına dönme, ihtiyaçlarını anlama, kendini besleme, huzurlu bir yer aramadır.

Yengeç burcundaki Ay, sağlam köklere, güvenebileceği insanlara ihtiyaç duyar. Alışılmışın dışına çıkmaktan hoşlanmaz. Genel olarak sübjektif ve endişelidir.

Yukarıdaki etkiler, genel ruh halimize yansıyan etkiler olacaktır. Akşam saatlerinde Ay Aslan burcuna ilerliyor olacak.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Corana Virüsüne Astrolojik Bakışım için tıklayın.

 

————————————————-3 Nisan Günlük Burç Yorumları burada!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinç altınız karışık. Çok fazla rüya görüyor olabilirsiniz. Bunlar biraz haberci rüyalar. Dikkat kesilmek önemli. Venüs’ün konumu sebebi ile şu ortamda bile kariyeriniz vasıtası ile güzel paralar kazanabilirsiniz. Bugün evde olmak size her zamankinden daha konforlu bile gelebilir.

Koç Burcunda Yeni Ay 

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Evde oturmak bile sizin kendinizi güzelleştirmenize engel olmuyor. Her şeye üşeniyorsunuz da saça makyaja asla üşenmiyorsunuz. Venüs burcunuzda ilerlerken, evrenin güzelliği de üstünüzde. Bugün yakın çevre ile gelen her habere itibar etmemek gerekiyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kayıp temaları çok ön planda. Hemen korkmayın ama bugünlerde neyin elinizden kayıp gittiğini, nasıl bir değer kaybettiğinizi anlayacaksınız. Bu durum manevi olabileceği gibi maddi de olabilir. Kariyer hayatınız da bu süreçlerden etkileniyor tabi ki. İtibar kaybetmek istemiyorsanız doğru zamanda doğru hamleleri yapmanız gerekiyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Ay’ın enerjisi bugün de üstünüzde. Çok hayal kurmanızı istiyorum. Siz fiziksel olarak dışarılarda olmanın derdinde olabilirsiniz şu aralar. Her zaman kırıp dizini evde oturan Yengeç burçlarına bir hal geldi. Şimdi çıkmamak gerekiyor diye herhalde; dışarılar bir cazip olmaya başladı size. Devir plan devri! Biraz aklınızı kullanın. Sonrasında ne yapacaksınız?

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlık konuları şakaya gelmez. Dikkat ediceksiniz kendinize! Şart. Çok yoğun çalışıyor, çalışmak zorunda kalıyor olabilirsiniz ama tedbirleri de elden bırakmayacaksınız. Sorumluluk sahibi olmanız güzel ama bir miktar ipleri gevşetip, akışa bırakmamız gereken zamanlardayız. Zorlasanız da bazı şeylerin şu an gerçekleşme ihtimali düşük. Siz beni anladınız.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Sosyalleşme arzunuz var. Ancak bir şekilde teknolojik yolunu bulup evinizden yapacaksınız. Bu günden itibaren aşk hayatınız enteresan bir hız kazanıyor. Bazı kuralları yıkmaya, bazı isyanlara da son vermeye niyetlisiniz besbelli. Evli Başak burçlarının dikkatli olması gerekiyor. Zira sınır problemleri yaşıyorlar. Aldanma, aldatma gibi konularda emin olmadan hareket etmemek gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Dün de söyledim; yediğinize içtiğinize dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönem Terazi burçları için uygun bir diyet dönemi değil. Olabildiğince mutlu eden ve aynı zamanda sağlık sınırında yemeklerle beslenmelisiniz. Eğer kendinizi karantina döneminde çok sıkarsanız, çıktığımızda bunalmış olacaksınız ve hakkını veremeyeceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınızda iyice sınırları yok ettiniz. Bu durum sizin mayanıza çok aykırı. Bu kadar kuralsızlık da, içinize girilmesi de sizi rahatsız eder. Bu dönemin bir patlaması mutlaka olacaktır, zira yapılanları asla unutmayan insanlarsınız. Yarın hayalleriniz konusunda biraz daha umutlu ve yürekli olacaksınız ama bugün, hafiften her şey sizin başınıza geliyor gibi hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Evi el olmaktan çıkardınız. Ev spor salonu oldu, ev hobi bahçesi oldu, ev cafe oldu, ev kahvehane oldu, ev disko oldu, bar oldu. Demek ki bir Yay burcunu eve bu kadar hapsetmemek gerekiyormuş. Maceraya siz gidemeyince macerayı eve getirdiniz. Maddi güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Yine partner ile güzel bir gün olabilir. Ancak bugün iletişimde dikkatli olmak gerekiyor. Çok beraber olunca sınırları sileceksiniz diye bir şey yok. Saygı devam etmeli. Her duyduğunuza, size her söylenene inanmayın. Özellikle iş hayatı söz konusu olduğunda, bugün size anlatılanları iki kere değerlendirin. Bodoslama ürün de satın almayın.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu ara günlük rutinleri evden halletmekten, sizin kadar hoşlanan var mıdır acaba merak ediyorum. Mars burcunuza ilerledi. Satürn de zaten burcunuzda. Beraberce karete başladılar. Bu hareket bugünlerde bir çok konuda Kova burçlarına “yürü ya kulum” diyecektir. Tabi karşılığında da biraz daha fazla çalışmanızı bekleyecektir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Canım Balıklar! Aşk hayatında kandırılıyor musunuz, yoksa kendi kendinizi mi kandırıyorsunuz. Belki de aldanmak işinize geliyordur istediğiniz zaman ortadan kaybolabilmek için. E Corona? Özgürlük de kısıtlandı. Zırt dediniz mi ortadan kaybolamazsınız da şimdi. O zaman kesin oyunlara, dizilere, yemeğe sarılmıştır ? hı?

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Balık Burcunda Yeni Ay – 13 Mart 2021
Her insan hayatında bir anlam, mana arar. Bütün ömür bazen bu arayışla...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir